KADJAR

Bensiinimootorid

1,3 TCe 140 EDC GPF1,3 TCe 140 GPF1,6 TCe 160 EDC1,3 TCe 140
Mootor ja käigukast
Töömaht (cm³)1332133213321333
Võimsus (kw (hJ) @ rpm)103 (140) @ 5000103 (140) @ 5000117 (159) @ 5500103 (140) @ 5000
Pöördemoment (Nm @ rpm)240 @ 1600240 @ 1600260 @ 1750240 @ 1600
Kiirendus 0-100km/h (s)9.610.49.310.4
Tippkiirus (km/h)203203210203
Käigukast7-k automaat6-k manuaal7-k automaat6-k manuaal
Kütusekulu
Kütusekulu linnas (l/100km)----
Kütusekulu maanteel (l/100km)----
Kütusekulu, keskmine (l/100km)6,5 - 6,86,5 - 6,76,6 - 6,86,5 - 6,7
Kütusepaagi maht (l)55555555
CO2 emissioon (g/km)147 - 154146 - 152149 - 154146 - 152
Massid
Tühimass (kg)----
Kandevõime (kg)----
Täismass (kg)----
Mahutavus
Istekohti5555
Kaubaruumi maht472 dm3472 dm3472 dm3472 dm3

Diiselmootorid

1,5 Blue dCi 1151,7 blue dCi 160
Mootor ja käigukast
Töömaht (cm³)146114611749
Võimsus (kw (hJ) @ rpm)85 (115) @ 375085 (115) @ 3750110 (149) @ 4000
Pöördemoment (Nm @ rpm)260 @ 2000260 @ 2000340 @ 1750
Kiirendus 0-100km/h (s)11.711.710.6
Tippkiirus (km/h)189189197
Käigukast6-k manuaal6-k manuaal6-k manuaal
Kütusekulu
Kütusekulu linnas (l/100km)---
Kütusekulu maanteel (l/100km)---
Kütusekulu, keskmine (l/100km)5,0 - 5,24,9 - 5,15,8 - 5,9
Kütusepaagi maht (l)555555
CO2 emissioon (g/km)131 - 137131 - 137149 - 154
Massid
Tühimass (kg)---
Kandevõime (kg)---
Täismass (kg)---
Mahutavus
Istekohti55-
Kaubaruumi maht472 dm3472 dm3472 dm3

Mõõtmed ja massid

IntensZen
Mõõtmed
Pikkus (mm)44494449
Laius (mm)18361836
Kõrgus (mm)16121607
Teljevahe (mm)26472647
Rööbe ees (mm)15621562
Rööbe taga (mm)15601560
Kliirens (mm)200200