KADJAR

Bensiinimootorid

1,2 TCe 1301,2 TCe 130 EDC1,6 TCe 160
Mootor ja käigukast
Töömaht (cm³)119711971618
Võimsus (kw (hJ) @ rpm)96 (130) @ 550096 (130) @ 5500120 (163) @ 5200
Pöördemoment (Nm @ rpm)205 @ 2000205 @ 2000240 @ 2000
Kiirendus 0-100km/h (s)10.110.19.2
Tippkiirus (km/h)192192205
Käigukast6-k manuaal7-k automaat6-k manuaal
Kütusekulu
Kütusekulu linnas (l/100km)6.86.88.0
Kütusekulu maanteel (l/100km)4.94.95.1
Kütusekulu, keskmine (l/100km)5.65.66.2
Kütusepaagi maht (l)555555
CO2 emissioon (g/km)126126139
Massid
Tühimass (kg)16671667-
Kandevõime (kg)---
Täismass (kg)18531853-
Mahutavus
Istekohti555
Kaubaruumi maht---

Diiselmootorid

1,5 dCi 1101,5 dCi 110 EDC1,6 dCi 1301,6 dCi 130 4x4
Mootor ja käigukast
Töömaht (cm³)1461146115981598
Võimsus (kw (hJ) @ rpm)81 (110) @ 400081 (110) @ 400096 (130) @ 400096 (130) @ 4000
Pöördemoment (Nm @ rpm)260 @ 1750250 @ 1750320 @ 1750320 @ 1750
Kiirendus 0-100km/h (s)11.911.7--
Tippkiirus (km/h)182182190190
Käigukast6-k manuaal6-k automaat6-k manuaal6-k manuaal
Kütusekulu
Kütusekulu linnas (l/100km)4.13.85.05.5
Kütusekulu maanteel (l/100km)3.53.83.94.6
Kütusekulu, keskmine (l/100km)3.83.84.34.9
Kütusepaagi maht (l)55555555
CO2 emissioon (g/km)9999113129
Massid
Tühimass (kg)1500151914151667
Kandevõime (kg)----
Täismass (kg)1915194319642059
Mahutavus
Istekohti5555
Kaubaruumi maht----

Mõõtmed ja massid

IntensLifeZenLS AdventureBose
Mõõtmed
Pikkus (mm)44494449444944494449
Laius (mm)18361836183618361836
Kõrgus (mm)16121607160716121612
Teljevahe (mm)26472647264726472647
Rööbe ees (mm)15621562156215621562
Rööbe taga (mm)15601560156015601560
Kliirens (mm)200200200200200