KOLEOS

Diiselmootorid

1,7 Blue dCi 150 4x2 X-Tronic2,0 Blue dCi 190 4x4 X-Tronic
Mootor ja käigukast
Töömaht (cm³)17491995
Võimsus (kw (hJ) @ rpm)110 (150) @ 3500140 (190) @ 3500
Pöördemoment (Nm @ rpm)340 @ 1750380 @ 1750
Kiirendus 0-100km/h (s)11.810.1
Tippkiirus (km/h)190198
Käigukast7-k automaat7-k automaat
Kütusekulu
Kütusekulu linnas (l/100km)--
Kütusekulu maanteel (l/100km)--
Kütusekulu, keskmine (l/100km)6,1 - 6,26,9 - 7,0
Kütusepaagi maht (l)6060
CO2 emissioon (g/km)160 - 163180 - 184
Massid
Tühimass (kg)--
Kandevõime (kg)--
Täismass (kg)--
Mahutavus
Istekohti55
Kaubaruumi maht--

Mõõtmed ja massid

IntensZenInitiale Paris
Mõõtmed
Pikkus (mm)467346734673
Laius (mm)184318431843
Kõrgus (mm)167816781678
Teljevahe (mm)2705270527052705
Rööbe ees (mm)159115911591
Rööbe taga (mm)158615861586
Kliirens (mm)210210210