MEGANE GRAND COUPE

Avasta Renault MEGANE GRAND COUPE maailm!

Tema tugevused

Sõidukogemus

Stiil ja mugavus

Uus Renault MEGANE GRAND COUPE sobib suurepäraselt igapäevaseks kasutamiseks. Tänu tema mahukusele ja hästi läbimõeldud lahendustele muudab GRAND COUPE su sõidud veelgi lihtsamaks ja vabastavaks!

Klaasist panoraamkatus

Uuele Renault MEGANE GRAND COUPEle on võimalik paigaldada klaasist panoraamkatus, mis muudab täielikult sinu senist sõidukogemust. Panoraamkatust on võimalik asetada 3 erinevasse positsiooni, mis tähendab, et sina otsustad kui palju valgust sa sõitjateruumi soovid!

Pagasiluugi avamine

Mõlemad käed kinni? Kuidas avada uue Renault MEGANE GRAND COUPE pagasiruum? Väga lihtne - viibuta oma jalaga tagastange lähendal ning pagasiluuk avaneb kui võluväel!


Tehnoloogia

Parim tehnoloogia sinu käsutuses

Täiusta oma sõidukogemust. Uus Renault MEGANE GRAND COUPE peidab endas uusimaid tehnoloogilisi lahendusi, mida oled harjunud nägema kõrgema segmendi autodel.

MULTI-SENSE

Tänu uue Renault MEGANE GRAND COUPE MULTI-SENSE süsteemile on sul võimalik valida enda tujule sobiv seadistus. MEGANE GRAND COUPE pakub sulle 5 erinevat sõidurežiimi, et saavutada maksimaalne mugavus ja sõidukogemus.

Värviline head-up ekraan

Värvilisele ekraanile auto armatuurlaual kuvatakse kõige olulisem info, mida vajad turvaliselt sihtpunkti jõudmiseks ning seda pilku teelt hetkekski tõstmata!


Multimeedia

Ole ühendatud!

Uus Renault MEGANE GRAND COUPE aitab sul olla maailmaga ühenduses!

Puutetundlik ekraan

Uue Renault MEGANE GRAND COUPE puutetundlik ekraan lubab sul seadistada kõik funktsioonid vastavalt sinu vajadustele! Reguleeri kliimaseadet, muuda istumisasendit, vaheta raadiokanalit, navigeeri või kasuta rakendusi oma nutiseadmest. Tänu mugavale ja lihtsale kasutajaliidesele on sul võimalik luua 6 erinevat kasutajaprofiili.

Digitaalne TFT- ekraaniga näidikuteplokk

Analoognäidikute aeg on läbi! Uus Renault MEGANE GRAND COUPE võlub sind digitaalse 7-tollise TFT näidikuteplokiga, mis edastab sulle vajalikku informatsiooni. Oled senisest väljanägemisest tüdinenud? Pole probleemi. Kasuta MULTI-SENSE süsteemi ning istu justkui uude autosse!

Nutitelefoni vaade

Alates 2017. aastast võimaldab R-LINK 2 süsteem sul ühendada oma nutiseade Apple CarPlay või Android Auto vahendusel. Seda loomulikult selleks, et kasutada nutiseadme rakendusi, mis muudavad sõitmise veelgi mugavamaks ja lihtsamaks!


Praktilisus

Praktilised lahendused pikkadeks sõitudeks

Meie eksperdid on näinud tohutul määral vaeva, et muuta uue Renault MEGANE GRAND COUPE interjöör võrreldamatult mugavaks!

Eriti mugavad istmed

Sinu keha paremaks toetamiseks on uue Renault MEGANE GRAND COUPE istmed ergonoomilised ning võimaldavad kogeda ka suurepärast massaaži.

Rohkelt ruumi

Uue Renault MEGANE GRAND COUPE ruumikus muudab iga sõidu unikaalseks. Naudi tema avarust ja ruumilahendusi!

XXL- suuruses pagasiruum

Uus Renault MEGANE GRAND COUPE pakub sulle 550l pagasiruumi ning lausa 1.1 meetri laiuse laadimisava, et saaksid transportida ka suuremaid esemeid.


Turvalisus

Muretu sõidukogemus

Sinu turvalisuse tagamiseks on uuel Renault MEGANE GRAND COUPEl kõige uuemad sõiduabisüsteemid.

VISIO - süsteem

VISIO - süsteem töötab kui sinu kaaspiloot. See tunneb ära liiklusmärgid ning hoiatab sind, kui kaldud ootamatult üle teekattemärgistuse. Ühtlasi kontrollib ta kaug- ja lähitulede ümberlülitamist, et tagada turvaline sõidukogemus nii sulle kui ka kaasliiklejatele.

Hädapidurdusassistent

Uuele Renault MEGANE GRAND COUPEle on paigaldatud süsteem, mis analüüsib pidevalt eessõitva ja sinu sõiduvahendi vahelist kaugust. Eessõitvale autole liiga lähedale sõites annab MEGANE GRAND COUPE sellest heli-ja valgussignaaliga märku. Juhul, kui sa nendele märguannetele ei reageeri, pidurdab auto iseseisvalt hoo maha, et tagada kõikide liiklejate turvalisus.

Pimenurga jälgimissüsteem

Aitab üllatustest reavahetusel! Uus Renault MEGANE GRAND COUPE informeerib sind sõidukitest, mis asuvad sinu peeglite pimenurgas. Küljepeeglites asuvad andurid annavad sulle sellest teada valgussignaaliga.


Kas oled valmis Renault MEGANE GRAND COUPEks?