MEGANE GRANDTOUR

MEGANE GRANDTOUR

Edutoovad tehnoloogiad

HIND ALATES

16 790 €

KUUMAKSE ALATES *

185 €
REGISTREERU PROOVISÕIDULE VAATA HINNAKIRJA 

Lase end emotsioonidel juhtida

Ennastkehtestav ja väljendusrikas disain

Dünaamiline ja elegantne Uus Renault MÉGANE GRANDTOUR eristub oma stiiliga. Selle pika teljevahega kombineeritud madal kere tagab stabiilsuse ja ideaalse teelpüsivuse. Tasakaalus proportsioonid, sensuaalsed vormid ja selged kerejooned, anodeeritud alumiiniumist katusereelingud, eristuva 3D efektiga esi- ja tagatuled.

AVASTA DISAIN

Maksimaalne paindlikkus

Uus Renault MEGANE GRANDTOUR pakub sulle hulgaliselt paindlikke lahendusi.

TUTVU HINNAKIRJAGA

Kasuta parimat tehnoloogiat

Tunne end Uues Renault MÉGANE GRANDTOURis nagu lennuki kabiinis. Sinu käsutuses on hulgaliselt kaasaegseid tehnoloogiaid, mis tagavad erakordse mugavuse ja sõidunaudingu

OLE ÜHENDUSES

Uus Renault MÉGANE GRANDTOUR Bose®

Iga sõit võib olla erakordne helinauding. Avasta Bose® versioon, mis on valminud Bose ja Renault' spetsialistide koostöös. Omanäoline disain, rikkalik varustus ja spetsiaalselt Uue Renault MÉGANE' GRANDTOURi salongi jaoks loodud heliseadega BOSE® Sound System

Välidisain

17-tolliste teemantlihvitud valuvelgedega (18-tollised valuveljed on lisavarustuses), „Pure Vision“ täis LED esituledega ja elegantsete kroomdetailidega varustatud Uus Renault MÉGANE GRANDTOUR Bose® tõmbab tähelepanu esimesest pilgust.

Bose® Sound System

Tipptasemel kõlarite, digitaalse võimendi ja bassikõlariga BOSE® helisüsteem pakub täpset, puhast ja tasakaalus heli. Iga Uue Renault MÉGANE GRANDTOURi akustilise interjööri detail on koostöös Bose inseneridega üle mõõdetud, uuritud ja läbi analüüsitud, et tagada uuel tasemel kuulamiskogemus ja sõidunauding. Tunnete end olevat kontserdisaalis, kus iga noot, iga muusikaline detail ja iga nüanss tõetruult taasesitusele tuleb.

Sisekujundus

Selleks, et pakkuda kõrgeimal tasemel mugavust, keskendusime Uue Renault MÉGANE GRANDTOURi Bose® interjööri loomisel ülima täpsusega detailidele. Interjööris valitsevad kõrgekvaliteedilised materjalid ja harmoonia. Materjalid, mida on mõnus katsuda, peen polster, nahkkattega rool, kroomitud dekoratiivelemendid.

Uus Renault MÉGANE GRANDTOUR GT

Saa tundma sportlikku kogemust uue Renault Megane GRANDTOUR GT-ga. Siin kohtuvad sõidunauding, sport, võimsus, elegantsus ja mugavus.