MEGANE GRANDTOUR

Tere tulemast Renault MEGANE GRANDTOURi maailma!

Auto tugevad küljed

Mahutavus ja paindlikkus

Muuda auto interjööri

Õpi tundma uut Renault MEGANE GRANDTOURi. See auto üllatab sind rekordiliselt suure kaubamahutavuse, mitmete panipaikadega ja uskumatult hästi läbimõeldud interjööri kujundusega, olles seega ideaalseks igapäevaseks kaaslaseks.

Rekordiliselt suur mahutavus

Transpordi vajalikke esemeid ilma mingisuguste piiranguteta. Klappides alla tagumised istmed ning kaasreisija istme seljatoe, on sul võimalik transportida kuni 2,7 meetri pikkuseid esemeid

Kohandatav pagasiruum

Uue Renault MEGANE GRANDTOURi varustusse kuulub ümberseatava põrandapinnaga pagasiruum, millele lisanduvad pagasivõrk, pagasi kinnitamiseks vajalikud konksud ja külgmised hoiulaekad. Kõik selleks, et su pagas kindlalt ja turvaliselt kinnitada.

Hulgaliselt ruumi asjade hoiustamiseks

Uus Renault MEGANE GRANDTOUR võimaldab sul hoiustada kõik isiklikud asjad mugavalt keskkonsooli lähistel, et vajalikud esemed oleksid sinu jaoks alati kättesaadavad.

Tehnoloogia

Tunneta innovatsiooni

Uus Renault MÉGANE GRANDTOUR on varustatud mitmete sõitmist toetavate süsteemidega, mis muudavad sõidu stressivabamaks, ohutumaks ja sujuvamaks.


Mugavus

Taasavasta sõidunauding

Istu uue Renault MEGANE GRANDTOURi rooli taha ja tunneta mugavust täiesti uuel tasemel!

Uskumatult mugavad istmed

Esiistmeid on võimalik reguleerida vastavalt sinu vajadustele. Lisaks nimmepiirkonna toestamisele ja topelt paksusega vahule istmete põhjades, saad oma Renault MEGANE GRANDTOURile paigaldada ka massažifunktsiooniga esiistmed, mis muudavad pikad sõidud eriti nauditavaks.

Mugavus ka tagaistmel!

Renault on mõelnud ka tagumiste istmete peale, et pakkuda reisijatele piisavalt põlveruumi ja mugavust. Muudetud tagaistme kaldega Renault GRANDTOUR pakub eranditult kõikidele reisijatele parimat võimalikku sõidukogemust.

Klaasist elektriline katuseluuk

Uue Renault MEGANE GRANDTOURi katuseluuk pakub mitmeid võimalusi sõitjateruumi veelgi avaramaks muutmiseks. Kolme võimalikku asendisse reguleeritav katuseluuk annab juhile võimaluse sisse tuleva valguse reguleerimiseks.


Multimeedia

Elagu mobiilsed tehnoloogiad

Naudi imelist sõidukogemust kasutades Renault MEGANE GRANDTOURi uusimaid intuitiivseid multimeedia lahendusi.


Turvalisus

Sõida ohutult

Uuele Renault MEGANE GRANDTOURile on paigaldatut hulgaliselt sõiduabisüsteeme, mis muudavad su sõidud veelgi turvalisemaks.

Kas oled valmis uueks Renault MEGANE GRANDTOURiks?