MEGANE

Astu Renault MEGANE'i maailma

Tema tugevused

Mugavuse uus mõõde

Astu Renault MEGANE'i maailma

Nauding sõltub mugavusest. Uue Renault MÉGANE'I interjööris valitsevad kõrgekvaliteedilised materjalid ja harmoonia. Materjalid, mida on mõnus katsuda, peen polster, nahkkattega rool, kroomitud dekoratiivelemendid… Erakordselt ruumikas salong ning kahesuguse tihedusega vahuga polsterdatud täismõõdus istmed tagavad teekonna täis unustamatuid elamusi. Juhiistmele saab lisada nimmepiirkonna massaažifunktiooni.

Katuseluuk

Tänu avatavale klaasist katuseluugile* muutub päike Uue Renault MÉGANE'I lahutamatuks kaaslaseks. Suur klaaspind juhi kohal valgustab kenasti salongi. Valige kolme asendi hulgast endale sobiv. *Ei kuulu standardvarustusse

Keskkonsool

Väärika disainiga ning atraktiivsete kujunduselementidega kõrge ja lai keskkonsool on varustatud ergonoomilise piki suunas reguleeritava käetoega. Käetoe all asub 3-liitrise mahuga panipaik.

Tagaistmed / pakiruum

Taga on reisijatel mugav jalaruum ning tagumiste istmete seljatoed on 1/3 - 2/3 süsteemis kokku klapitavad. Uue Renault MÉGANE'I pakiruumi maht 434 liitrit on oma klassi suurim.

Renault käed-vabad võtmekaart

Aitab võtmetega kohmitsemisest! Tänu käed-vabad võtmekaardile avaneb Uus Renault MÉGANE kui sa talle ligined, käivitub Start nupust ning lukustub kui sa temast eemaldud.


Ohutus

Sõida ohutult

Uus Renault MÉGANE on varustatud mitmete sõitmist toetavate süsteemidega, mis muudavad sõidu stressivabamaks, ohutumaks ja sujuvamaks.

Juhiabisüsteemid

Kiiruseületuse hoiatussüsteem koos liiklusmärkide tuvastusfunktsiooniga

Juhiabisüsteemid

Sõiduraja kontrollsüsteem

Aktiivne hädapidurdussüsteem

Uus Renault MÉGANE mõõdab ja kuvab vahemaad eessõitva autoni. Kriitilise vahemaa korral annab süsteem visuaalse ja helisignaaliga hoiatuse. Kui juht ei reageeri või reageerib liiga aeglaselt, aitab süsteem autol pidurdada, et vältida kokkupõrget või leevendada selle tagajärgi.

Aktiivne püsikiirusehoidja

Liiga väike pikivahe? Aktiivne püsikiirusehoidja töötab kiirustel 50 kuni 140 km/h ning korrigeerib automaatselt sõiduki kiirust, et säilitada turvaline pikivahe.

Mäeltstardiassistent

Et veelgi parandada ohutust ja mugavust, on Uus Renault MÉGANE varustatud mäeltstardi abisüsteemiga, mis toetab paigaltvõttu mäkketõusul ega lase autol tagasi veereda või mootoril välja surra.

Pimenurga kontrollsüsteem

See süsteem jälgib sõidukeid tahavaatepeeglite pimealal ning annab neist juhile märku küljepeeglitel vilkuvate LED-tuledega. Süsteem töötab kiirusel 30 kuni 140 km/h.

Euro NCAP 5 tärni

Sõltumatu Euro NCAP organisatsiooni poolt läbi viidud passiivse turvalisuse testides saavutas Renault MEGANE viis tärni. Jaanuaris 2013 kehtima hakanud uute ja karmistunud nõuetele vastava testi tulemused kinnitavad taaskord Renault kogemusi passiivse turvalisuse alal.


Tehnoloogiad

Avasta enda jaoks arukad tugisüsteemid

Tunne end Uues Renault MÉGANE's nagu kokpitis. Sinu käsutuses on hulgaliselt kaasaegseid tehnoloogiaid, mis tagavad erakordse mugavuse ja sõidunaudingu

MULTI-SENSE süsteem

Neutraalne, Komfort, Öko, Sport või Personaalne? Viis režiimi ja viis unikaalset juhtimisstiili. Omas klassis enneolematu, uuenduslik MULTI-SENSE tehnoloogia muudab sõidukogemust lähtuvalt sinu hetke soovidest või sõidustiilist. Veidi põnevust? Soovid lõõgastuda? Koos MULTI-SENSE süsteemiga on sul mitu MÉGANE'i ühes!

Head-Up displei

Saad nüüd turvaliselt, ilma tähelepanu liikluselt pööramata, kasulikku infot lugeda: sõidukiirus, navigatsioonijuhised ja juhiabisüsteemid… See värviline projektsiooniekraan kuvab olulisema info otse sinu vaatevälja. See lennundusest pärit tehnoloogia pakub tõelist mugavust.

Digitaalse kiirusenäidikuga 7" TFT ekraan

Isikustamisvõimalustega 7-tollise värvilise ekraaniga näidikute ja indikaatorite plokk annab juhile õigeaegselt teavet ning tagab mugavuse silmadele. Ekraan on stabiilne ning hea kontrastsusega nii päeval kui ka öösel.

Easy Park Assist iseparkimissüsteem

Paralleelne parkimine pole kunagi nii lihtne olnud! Süsteem mõõdab ära vaba ruumi ning määrab auto sõidutrajektoori. Lase tal endal roolida ja pargi muretult.

„Pure Vision“ täis LED esituled

Naudi parimat nähtavust ka öösel. Full LED "Pure Vision" tehnoloogia päikesevalgusele sarnane valge valgus tagab tavaliste halogeenpirnidega võrreldes oluliselt parema nähtavuse.

BOSE® Sound System

Tipptasemel kõlarite, digitaalse võimendi ja bassikõlariga BOSE® helisüsteem pakub täpset, puhast ja tasakaalus heli. Tunnete end olevat kontserdisaalis, kus iga noot, iga muusikaline detail ja iga nüanss tõetruult taasesitusele tuleb.


Multimeedia

Elagu mobiilsed tehnoloogiad

Intuitiivne ergonoomika

Tänu suurtele mõõtmetele, selgetele ikoonidele ning menüü ülesehitusele, võimaldab R-LINK 2 kiiret ligipääsu arvukatele funktsioonidele. Eriliselt oluline on puutetundlik ekraan navigatsioonirežiimis, võimaldades kiiret ligipääsu ja tagades olulise info kiire edastuse. R-LINK 2 puutetundlikku ekraani on saadaval kahes mõõdus - horisontaalne läbimõõduga 7" ja vertikaalne läbimõõduga 8,7".

Isikustamisvõimalused

Sarnaselt tahvelarvutile või nutitelefonile saab ka R-LINK 2 põhiseadeid endale sobivalt salvestada, mis lihtsustab ligipääsu tihedamini kasutatavatele funktsioonidele. Mällu saab salvestada kuni kuus erinevat kasutajaprofiili. Iga sõiduki kasutaja võib ühe nupuvajutusega taastada oma isiklikud navigatsiooni, multimeedia ja juhiabisüsteemide seaded. Nii saab iga juht sõita just talle sobiva autoga!

Tõeline juhtimiskeskus

R-LINK 2 süsteem on ka tõeline auto juhtimiskeskus, mille kaudu saad MULTI-SENSE süsteemi juhtida ning juhiabisüsteeme sisse ja välja lülitada. Tänu häälkäsklustele ei pea sa silmi teelt pöörama.


Kas oled valmis avastama maailma koos Renault MEGANEga?