SCENIC

SCENIC

Uue põlvkonna pereauto

HIND ALATES

19 790 €

KUUMAKSE ALATES *

218 €
REGISTREERU PROOVISÕIDULE VAATA HINNAKIRJA 

Taasavasta mugav pereauto

Elevile ajav disain

Kes on öelnud, et mahtuniversaal ei või olla nägus? Avasta enda jaoks uus Renault SCÉNIC, mille loomisel saadi inspiratsiooni ideeautost R-Space. Uued proportsioonid, muljetavaldav disain, suured 20" valuveljed, panoraam-esiklaas, lühike mootorikaas ja eristuv esi- ja tagatulede valgussignatuur

TUTVU UUE VÄLIMUSEGA

Hinda praktilisust

Pikisuunas nihutatav keskkonsool, "Easy Life" sahtel, "Easy Life" kokkuklapitavad lauad - tänu nutikatele lahendustele muudab Uus Renault SCÉNIC sinu igapäevased ülesanded lihtsamaks. Kasuta arvukaid võimalusi salongi paigutuse muutmiseks. "One Touch Folding" süsteem võimaldab koheselt luua sileda põranda ja suurendada laadimisala.

ASTU PARDALE

Koge innovatsiooni

Naudi kõrgema segmendi autodes kasutatavaid tehnoloogiaid! Uus Renault SCÉNIC on varustatud tehnika viimase sõnaga, nt MULTI-SENSE süsteem ja Head-Up displei, ka sõidukid sõiduraja kontrollsüsteem, jalakäija tuvastusfunktsioon Active Brake Assist süsteem ja juhi väsimuse tuvastussüsteem.

AVASTA TEHNOLOOGIAD

Tehnilised andmed

1 Uus SCENIC, 5 mootorit

Kütusekulu algab 3,9l saja kilomeetri kohta. CO2 emissioon algab 100g kilomeetri kohta.

UURI LISAKS

Klassi suurimad panipaigad ja pakiruum

Kõigil reisijatel on Renault SCENICus mugav sõita: see on kaval ja sõbralik. Selleks, et sinu igapäevaelu oleks lihtsam, on sul võimalik istmeid kokku klapitada. Need on 1/3-2/3 süsteemis.

AVASTA MUGAVUS

Mõõtmed

Üldpikkus 4406 mm, peeglitega kogulaius 2128 mm, pagasiruumi maht (koos rehviparanduskomplektiga) 506 dm3.

VAATA MÕÕTMEID

Soovid sõita uue Renault SCENICuga?