SCENIC

Astu Renault SCENICu maailma

Tema tugevused

Mahukas ja praktiline

Hinda mudeli ruumikust

SCENIC on loodud sinu sõitudeks. Naudi ruumikust ja innovatiivseid Easy Life võimalusi.

Ühe puudutusega ümberseadmine

Muuda auto sisemust ühe silmapilguga. Istmeid on tõesti kerge alla klappida ja see annab sulle muljetavaldava pagasiruumi suuruse.


Mugavus

Vali rahulolu

Meie eksperdid on loonud uue Renault SCENICu, et sinu perel oleks autos mugav reisida.

Eriliselt mugavad istmed

Sõida mugavalt. Uus Renault SCENICus on samasugused istmed nagu on Renault ESPACEs: topeltpolster lisatoe saavutamiseks, 8-suunaline reguleerimisfunktsioon, istmesoojendused, massaažifunktsioon esiistmetel. Kõike seda on vaja, et tagada mugavus.

Ruumikas interjöör

Sensatsiooniline mahutavus, liigutatavad tagaistmed, liigutatav konsool "Easy Life"...

Hea nähtavusega esiklaas

Uut Renault SCENICut iseloomustab massiivne esiklaas, mis suurendab sõidumugavust.


Tehnoloogiad

Avasta enda jaoks arukad tugisüsteemid

Tunne end Uues Renault SCENICus nagu kokpitis. Sinu käsutuses on hulgaliselt kaasaegseid tehnoloogiaid, mis tagavad erakordse mugavuse ja sõidunaudingu

MULTI-SENSE süsteem

Neutraalne, Mugav, Öko, Sport või Personaalne? Viis režiimi ja viis unikaalset juhtimisstiili. Omas klassis enneolematu, uuenduslik MULTI-SENSE tehnoloogia muudab sõidukogemust lähtuvalt sinu hetke soovidest või sõidustiilist. Veidi põnevust? Soovid lõõgastuda? Koos MULTI-SENSE süsteemiga on sul mitu SCENICut ühes!

Head-Up displei

Saad nüüd turvaliselt, ilma tähelepanu liikluselt pööramata, kasulikku infot lugeda: sõidukiirus, navigatsioonijuhised ja juhiabisüsteemid… See värviline projektsiooniekraan kuvab olulisema info otse sinu vaatevälja. See lennundusest pärit tehnoloogia pakub tõelist mugavust.

Easy Park Assist iseparkimissüsteem

Paralleelne parkimine pole kunagi nii lihtne olnud! 12 sensoriga süsteem mõõdab ära vaba ruumi ning määrab auto sõidutrajektoori. Lase tal endal roolida ja pargi muretult.


Multimeedia

Elagu mobiilsed tehnoloogiad

Ole ühenduses uue Renault SCENICu kaudu. Hulk multimeediasüsteeme annavad sulle lõputult võimalusi.

Puutetundlik ekraan R-LINK 2 süsteemiga

Tänu suurtele mõõtmetele, selgetele ikoonidele ning menüü ülesehitusele, võimaldab R-LINK 2 kiiret ligipääsu arvukatele funktsioonidele. Eriliselt oluline on puutetundlik ekraan navigatsioonirežiimis, võimaldades kiiret ligipääsu ja tagades olulise info kiire edastuse. R-LINK 2 puutetundlik ekraan on vertikaalne läbimõõduga 8,7".

BOSE® Sound System

Tipptasemel kõlarite, digitaalse võimendi ja bassikõlariga BOSE® helisüsteem pakub täpset, puhast ja tasakaalus heli. Tunnete end olevat kontserdisaalis, kus iga noot, iga muusikaline detail ja iga nüanss tõetruult taasesitusele tuleb.


Ohutus

Sõida ohutult

Uus Renault SCENIC on varustatud mitmete sõitmist toetavate süsteemidega, mis muudavad sõidu stressivabamaks, ohutumaks ja sujuvamaks.

Aktiivne hädapidurdussüsteem

Uus Renault SCENIC mõõdab ja kuvab vahemaad eessõitva autoni. Kriitilise vahemaa korral annab süsteem visuaalse ja helisignaaliga hoiatuse. Kui juht ei reageeri või reageerib liiga aeglaselt, aitab süsteem autol pidurdada, et vältida kokkupõrget või leevendada selle tagajärgi.

Sõidureast lahkumise hoiatus

Kiirusel üle 70 km/h annab sinu Renault SCENIC helisignaaliga teada, kui ületad oma sõidurea teekattemärgistuse suunatuld näitamata.