SCENIC

Bensiinimootorid

1,3 TCe 160 EDC1,3 TCE 1151,3 TCe 1401,3 TCe 140 EDC
Mootor ja käigukast
Töömaht (cm³)1330133213321332
Võimsus (kw (hJ) @ rpm)-85 (115) @ 4500103 (140) @ 5000103 (140) @ 5000
Pöördemoment (Nm @ rpm)-220 @ 1500240 @ 1600240 @ 1600
Kiirendus 0-100km/h (s)-11.010.410.4
Tippkiirus (km/h)-193201201
Käigukast7-k automaat6-k manuaal6-k manuaal7-k automaat
Kütusekulu
Kütusekulu linnas (l/100km)-7,407,407,40
Kütusekulu maanteel (l/100km)-5,005,105,10
Kütusekulu, keskmine (l/100km)-6,006,006,00
Kütusepaagi maht (l)-525252
CO2 emissioon (g/km)-136136136
Massid
Tühimass (kg)----
Kandevõime (kg)----
Täismass (kg)----
Mahutavus
Istekohti5555
Kaubaruumi maht496 dm3496 dm3496 dm3496 dm3

Diiselmootorid

1,7 Blue dCi 1201,7 Blue dCi 120 EDC1,7 Blue dCi 1501,7 Blue dCi 150 EDC
Mootor ja käigukast
Töömaht (cm³)1749174917491749
Võimsus (kw (hJ) @ rpm)88 (120) @ 350088 (120) @ 3500110 (150) @ 3500110 (150) @ 3500
Pöördemoment (Nm @ rpm)300 @ 1750300 @ 1750340 @ 1750340 @ 1750
Kiirendus 0-100km/h (s)14.214.212.112.1
Tippkiirus (km/h)195195210210
Käigukast6-k manuaal7-k automaat6-k manuaal7-k automaat
Kütusekulu
Kütusekulu linnas (l/100km)5,805,805,805,80
Kütusekulu maanteel (l/100km)4,204,204,204,20
Kütusekulu, keskmine (l/100km)5,805,804,804,80
Kütusepaagi maht (l)52525252
CO2 emissioon (g/km)127127127127
Massid
Tühimass (kg)----
Kandevõime (kg)----
Täismass (kg)----
Mahutavus
Istekohti5555
Kaubaruumi maht496 dm3496 dm3496 dm3496 dm3

Mõõtmed ja massid

BoseIntensLifeZen
Mõõtmed
Pikkus (mm)4400440044004400
Laius (mm)1860186018601860
Kõrgus (mm)1650165016501650
Teljevahe (mm)2730273027302730
Rööbe ees (mm)1602160216021602
Rööbe taga (mm)1596159615961596
Kliirens (mm)170170170