TALISMAN

TALISMAN

Võta võim

HIND ALATES

26 090 €

KUUMAKSE ALATES *

287 €
REGISTREERU PROOVISÕIDULE VAATA HINNAKIRJA 

Glamuurseks loodud

TALISMANi staatust rõhutav disain vastab D-segmendi klientide kõikidele nõudmistele ning pakub oma klassis erakordset mugavust ja sõidunaudingut.

AVASTA DISAIN

Sisene nauditavasse atmosfääri

Tule autosse ja istu. Autot disainides keskenduti sõitjate heaolule ja mugavusele.

TUTVU MUGAVUSTEGA

Naudi teekonda

Personaliseeri oma sõitu Multi-Sense valiku kaudu. Saad valida sõitmiseks endale kõige meelepärasema viisi.

TUTVU VÕIMALUSTEGA

Sõita on lihtne

Auto tagab kerge juhtimise: pimenurga hoiatud, parkimisabi, 4CONTROL, aktiivne hädapidurdussüsteem jne

LOE OHUTUSEST

Versioon

Renault Initiale Paris TALISMAN

Tee panus eksklusiivsele INITIALE PARIS versioonile, milles kehastub olulisim osa Renault oskustest - pakkuda naudingut juhile ja reisijatele. Seda iseloomustavad eriline tähelepanu detailidele ning ainulaadne kerevärv - ametüstlilla.

Sinu eneseväljendus

Elegantne ja ruumikas Renault TALISMAN INITIALE PARIS on hästi juhitav. 19" musta värvi valuveljed ja kroomitud välised disainielemendid toonitavad ta saledaid piirjooni. Renault TALISMAN Initiale Paris eristub originaalse tulede joonega. Need on kinnitus tugevast karakterist ja mudeli kaasaegsusest.

Äriklassi mugavus

Avasta unikaalne esteetilisus koos erakordse mugavusega. Hinda heliisolatsiooni ja viimistluse täpsust. Renault TALISMAN INITIALE PARIS salongi iseloomustab eriline lähenemine detailide valikul ning kõige kvaliteetsemate materjalide kasutamine. Nahkpolstriga kaetud esiistmed koos soojendus-, massaaži- ja ventilatsioonifunktsioonidega tagavad ületamatu mugavuse. Määra Multi-Sense süsteemi abil oma isiklikud sõidueelistused, muutes 4Control nelikroolimissüsteemi, reguleeritavate amortisaatorite, ja topeltsiduriga EDC automaatkäigukasti seadeid.