TALISMAN GRANDTOUR

TALISMAN GRANDTOUR

Võta võim

HIND ALATES

27 090 €

KUUMAKSE ALATES *

298 €
REGISTREERU PROOVISÕIDULE VAATA HINNAKIRJA 

Elegantne disain

Võta mõnusalt istet Renault TALISMAN Grandtour'i rooli taga. See on dünaamiline ja kaasaegne universaal, millel on sihvakad kerejooned ja ilmekas disain.

AVASTA DISAIN

Avasta selle mugav ja ruumikas salong

Renault TALISMAN Grandtour'i salong pakub enneolematut liikumisvabadust. Tunneta erakordset mugavust ja hinda selle ruumikust.

AVASTA MUGAVUS

Panusta täpsele juhtimisele

Kõrgtehnoloogilised süsteemid MULTI-SENSE ja 4CONTROL pakuvad tõeliselt unikaalset juhtimiskogemust. Koge erilist sõidunaudingut.

AVASTA TEHNOLOOGIAD

PARIS INITIALE

Talisman Grandtour

Elegantne ja ruumikas Renault TALISMAN Grandtour INITIALE PARIS on eksklusiivne versioon. Tunne erakordset sõidunaudingut kasutades ära rikkaliku varustuse eelised.

Sinu eneseväljendus

Musta viimistlusega 19" valuveljed, eriline ametüstlilla kerevärv, kroomitud välisdetailid ja originaalne tuledejoon kinnitavad auto jõulist iseloomu ja mudeli kaasaegsust. Elegantsus ja harmoonilised kerejooned rõhutavad selle unikaalset esteetikat.

Tunneta äriklassi mugavust

Renault TALISMAN Grandtour INITIALE PARIS salongi iseloomustab eriline lähenemine komponentide valikul ning kõige väärtuslikumate materjalide kasutamine. Nappa nahaga kaetud esiistmed koos soojenduse, massaažifunktsiooni ja ventilatsiooniga tagavad võrratu mugavuse. Seadista omale personaalne sõidurežiim MULTI-SENSE süsteemi abil, mis võimaldab juhtida nii 4CONTROL süsteemi, reguleeritavate amortisaatorite kui ka topeltsiduriga EDC automaatkäigukasti tööd.

Eksklusiivne valik nõudlikele

Tee oma panus INITIALE PARIS versioonile, milles väljendub Renault teadmiste ja oskuste põhituum ning mille loomise ülim eesmärk on olnud juhi ja reisijate rahulolu.