TALISMAN GRANDTOUR

Astu Renault Talisman Grandtouri maailma

Tema tugevused

4CONTROL ja MULTI-SENSE

Avasta sõidunauding


Mugavus ja ruumikus

Reisi maksimaalselt mugavalt


Tehnoloogiad

Avasta enda jaoks arukad tugisüsteemid


Multimeedia

R-LINK 2 tõeline juhtimiskeskus

Püsi online. Kasuta intuitiivset tahvelarvutit R-LINK 2

Võta Renault TALISMAN ® oma kontrolli alla ja juhi intuitiivselt kõiki tema funktsioone läbi R-LINK 2 multimeediasüsteemi ja selle 8,7" (22cm) puutetundliku ekraani. Võid seadistada kuni kuus erinevat profiili nii, et igaüks võib nautida omi multimeediafaile või kasutada omi juhiabisüsteemide seadeid. Isiskupärasta avaekraan, kliimaseadme seaded, raadiojaamad ja salvesta mällu juhiistme asend.

R-LINK 2 - mugav juhtimine

Kasuta eri kategooriatesse jagatud R-LINK 2 funktsioone. See multimeedia tahvelarvuti võimaldab sul juhtida navigatsioonisüsteemi, taasesitada multimeediasisu, helistada Bluetooth® ühenduse abil või lugeda tekstisõnumeid.

R-LINK 2 - kasuta multimeediat

Bluetooth® ühenduse abil on lihtne R-LINK 2 süsteemi oma nutitelefoniga sünkroniseerida. Või soovid ühendada kaasaskantava mängija USB või 3,5 mm audiopistikusse? Vastavalt seadmete valikule võib kasutada ka SD-kaardi lugejat. Samal ajal võimaldavad häälkäsklused navigatsioonisüsteemi juhtida ning telefonikõnesid teha.


Ohutus

Sõida ohutult

Visio System

Tänu esiklaasi all paiknevale kaamerale töötab Visio System® nagu juhti assisteeriv kaaspiloot, kes hoolitseb veelgi suurema turvalisuse ja mugavuse eest.
See koosneb kolmest süsteemist:
- sõiduraja kontrollsüsteem;
- automaatne kaug-ja lähitulede vahetussüteem;
- sõidukiiruse hoiatussüsteem ja liiklusmärkide tuvastussüsteem.

Turvalise pikivahe kontrollsüsteem ja aktiivne hädapidurdusassistent

Turvalise pikivahe kontrollsüsteem hoiatab sind, kui pikivahe eesoleva autoga muutub liiga väikeseks. Kokkupõrkeohu korral käivitub automaatselt aktiivne hädapidurdusassistent, kuid ainult juht saab auto täielikult peatada.

Kohanduv püsikiirusehoidja

Kohanduva püsikiirushoidjaga on lihtne hoida õiget kiirust. Püsikiirusehoidja juhtnupud asuvad roolil. Süsteem hoiab automaatselt etteantud liikumiskiirust või korrigeerib seda, et säilitada ohutu pikivahe eessõitva autoga.

Mäeltstardi assistent (HSA)

Alusta rahulikult liikumist ka järsul tõusul! Renault TALISMAN Grandtour on varustatud süsteemiga, mis määrab tõusu kõrguse, hoiab sõidukit paar sekundit paigal ning võimaldab alustada rahulikult liikumist.

Pimenurga jälgimissüsteem

Põrkeraudade külgedel paiknevate andurite abil tuvastab süsteem pimealas paiknevad sõidukid. Ohumärguande tuled paiknevad küljepeeglite klaasidel.

Sinu laste maksimaalne ohutus

Renault TALISMAN Grandtour'i külgmistele tagumistele istekohtadele on lihtne paigaldada kuni 2 ISOFIX kinnitusega lasteistet, mis vastavad uusimale i-Size standardile. Kolme tagumise turvavöö abil võib tagaistmetele paigaldada ka kolm tavalist lapsetooli.