TALISMAN GRANDTOUR

Bensiinimootorid

1,6 TCe 150 EDC 1,6 TCe 200 EDC1,6 TCe 200 EDC1,6 Tce 200 EDC
Mootor ja käigukast
Töömaht (cm³)1618161816181618
Võimsus (kw (hJ) @ rpm)110 (150) @ 5200147 (200) @ 6000147 (200) @ 6000147 (200) @ 6000
Pöördemoment (Nm @ rpm)220 @ 1750260 @ 2500260 @ 2500260 @ 2500
Kiirendus 0-100km/h (s)9.97.97.97.9
Tippkiirus (km/h)215237237237
Käigukast7-k automaat7-k automaat7-k automaat7-k automaat
Kütusekulu
Kütusekulu linnas (l/100km)7.67.67.67.6
Kütusekulu maanteel (l/100km)4.84.84.84.8
Kütusekulu, keskmine (l/100km)5.85.66.06.0
Kütusepaagi maht (l)51-51-
CO2 emissioon (g/km)132135135135
Massid
Tühimass (kg)1430143014301430
Kandevõime (kg)600600600600
Täismass (kg)2030203020302030
Mahutavus
Istekohti5555
Kaubaruumi maht575 dm3572 dm3572 dm3572 dm3

Diiselmootorid

1,6 dCi 1301,6 dCi 130 EDC1,6 dCi 160 EDC
Mootor ja käigukast
Töömaht (cm³)159815981598
Võimsus (kw (hJ) @ rpm)96 (130) @ 400096 (130) @ 4000118 (160) @ 4000
Pöördemoment (Nm @ rpm)320 @ 1750320 @ 1750380 @ 1750
Kiirendus 0-100km/h (s)-11.29.6
Tippkiirus (km/h)205205215
Käigukast6-k manuaal6-k automaat6-k automaat
Kütusekulu
Kütusekulu linnas (l/100km)4.65.05.0
Kütusekulu maanteel (l/100km)3.74.04.2
Kütusekulu, keskmine (l/100km)4.04.44.5
Kütusepaagi maht (l)52--
CO2 emissioon (g/km)106115118
Massid
Tühimass (kg)143014811518
Kandevõime (kg)-600600
Täismass (kg)203020812118
Mahutavus
Istekohti555
Kaubaruumi maht-572 dm3572 dm3

Mõõtmed ja massid

LimitedIntensInitiale ParisLS MagneticBusiness
Mõõtmed
Pikkus (mm)48604860486048604860
Laius (mm)18701870187018701870
Kõrgus (mm)15701570157015701570
Teljevahe (mm)28102810281028102810
Rööbe ees (mm)16141614161416141614
Rööbe taga (mm)16091609160916091609
Kliirens (mm)145145145145