TALISMAN

Astu Renault TALISMAN'i maailma

Tema tugevused

4CONTROL ja MULTI-SENSE

Avasta sõidunauding

4CONTROL nelikroolimise süsteem

Naudi dünaamilist sõitu ja täielikku stabiilsust teel 4CONTROL nelikroolimise süsteemi abil. 4CONTROL reguleerib rataste pööramist rohkem kui 100 korda sekundis. Täpsem roolimine tähendab ka erakordset pöörderaadiust, mis ulatub taga kuni 3,5°-ni. Tundub, nagu lüheneks manööverdamise ajal teljevahe. Tänu 4CONTROL süsteemile muutub elegantne sedaan linnasõidul sama vilkaks kui väike linnaauto.

Kujunda ise oma sõidustiil

Vali üks viiest sõidurežiimist, mida pakub MULTI-SENSE süsteem:
- Comfort - paindlik sõiduki juhtimine ja massaažifunktsiooniga mugavad istmed;
- Sport - otsustav sõidustiil ja jäigem vedrustus;
- Öko - optimaalne mootori reaktsioon ja madal kütuskulu;
- Neutraalne - stabiilsus, hea manööverdusvõime ja võimalikult lihtsad igapäevased sõidud;
- Personaalne - personaalsete Multi-Sense seadete salvestamiseks.

Lihtne MULTI-SENSE süsteemi juhtimine

Sisene kiirelt MULTI-SENSE süsteemi menüüsse R-Link 2 multimeediaekraani abil. Kiireks režiimivalikuks võib kasutada ka keskkonsoolil asuvat nuppu. Lüliti võimaldab ka kiirvalikut kahe eelmääratud sõidustiili vahel.

Elektriliselt juhitavad amortisaatorid - uus mugavustase

Reguleeritava jäikusega amortisaatorid muudavad vedrustust vastavalt valitud sõidurežiimile. Süsteem analüüsib pidevalt teeolusid, rataste pöörlemiskiirust ja pidurdusjõudu, tagades samal ajal vastavuse valitud sõidurežiimile.

Salongi meeleoluvalgustus

Väli salongi valgustus enda maitse järgi - sinine, punane, roheline, seepia või violetne.


Mugavus

Avasta uuesti nauding

Stiilne tervitus

Renault käed-vabad kaardiga varustatud Renault TALISMAN tunneb ära kui sa talle lähened. Päevasõidutuled süttivad, R-Link 2 ekraan ja näidikutepaneel aktiveeruvad ning sõltuvalt varustustasemest avanevad kokkuklapitud küljepeeglid ja süttib salongi valgustus. Autosse istudes taastavad elektriliselt reguleeritavad istmed oma salvestatud asendi. Mugavast salongist väljumise hõlbustamiseks nihkub juhiiste 5cm tahapoole. Autost eemaldudes lukustab Renault TALISMAN automaatselt uksed ning annab sellest tuledega märku.

Tunne istmete erakordset mugavust

Naudi igapäevaseid sõite ainulaadselt mugavas salongis. Renault TALISMAN'i istmed on varustatud peatugedega, mis kaitsevad lülisamba kaelapiirkonda vigastuste eest. Massaažifunktsiooniga juhiiste pakub seljale kiiret lõdvestust alates nimmepiirkonnast kuni kõrgeimate selgroo punktideni. Esiistmete ventilatsioon ja soojendus tagavad sobiva temperatuuri sõltumata ilmaoludest. Mällu saab talletada kuni 6 erinevat elektriliselt seadistatavat isteasendit.

Renault TALISMAN'i praktilised panipaigad teevad elu lihtsaks

Renault TALISMAN'is leidub hulgaliselt praktilisi panipaiku. Keskkonsoolis käetoe all on mahukas panipaik, mis EDC automaatkäigukastiga versioonil on jahutusega. Salongi panipaikade mahutavus kokku on 25 liitrit ning pagasiruum mahutab 608 liitrit. Kuidas mugavalt pagasiruumi avada? See avaneb ilma käte abita automaatselt kui tagastange all korraks jalaga viibutada.

Arukas kliimaseade hoolitseb mugavuse eest

Renault TALISMAN'i konditsioneerisüsteem mõõdab ja reguleerib salongis õhuniiskuse taset ning R-Link 2 multimeediasüsteemi ekraani kaudu saab salongiõhu kvaliteeti kontrollida. "Clean" režiim vähendab bakterite ja allergeenide hulka ning "Relax" režiim loob õhu ioniseerimise abil meeldiva atmosfääri.Tipptehnoloogiad

Tugineb tehnoloogiatele

Easy Park Assist iseparkimissüsteem

Seal on vaba parkimiskoht? On aeg sisse lülitada Easy Park Assist iseparkimissüsteem, mis mõõdab ära vaba ruumi ja määrab auto liikumistrajektoori. Sinu ülesandeks on kasutada gaasi- ja piduripedaali ning vajadusel vahetada käike. Parkimisabi ees, taga ja külgedel ning tagurduskaamera lihtsustavad oluliselt parkimismanöövreid.

Bose® Surround helisüsteem

Bose® Surround helisüsteem muudab sõidud veelgi nauditavamaks. Auto salongi on paigutatud 13 tipptasemel kõlarit, mis töötavad koos Bose Centerpoint2® tehnoloogiaga. Need tagavad meeldejääva helikogemuse.

Mäeltstardiassistent

Et lihtsustada tõusu pealt liikumahakkamist, on Renault TALISMAN varustatud süsteemiga, mis määrab tõusu kõrguse, hoiab sõidukit paar sekundit peale piduri vabastamist paigal ning võimaldab rahulikult ja ohutult liikuma hakata.

Renault käed-vabad võtmekaart

Renault käed-vabad võtmekaart on läbinud uuenduskuuri ning varustatud tervitusfunktsiooniga.

Hoia turvalist vahemaad

Kohanduva püsikiirushoidjaga varustatud Renault TALISMAN'is on lihtne õiget kiirust hoida.

Tagant tulevate autode tuled enam ei pimesta

Isetumenev tahavaatepeegel hoolitseb su silmade mugavuse eest. Tahavaatepeegel tumeneb nii siis, kui päeval päike tagaaknasse paistab ning ka siis, kui tagant tuleva auto esituled juhti pimestada võivad.

Ole nähtav

Päevasõidutuled, lähituled, gabariidituled, pidurituled ja suunatuled - pea kogu auto valgustus põhineb LED-tehnoloogial, tänu millele oled sa paremini nähtav. Sõites hämarates kohtades kiirusel kuni 40 km/h, tagavad kurvitulede funktsiooniga udutuled parema nähtavuse .


Ohutus

Sõida ohutult

Ole rahulik, Renault Talisman kaitseb sind.

Visio System®

Tänu esiklaasi all paiknevale kaamerale töötab Visio System® nagu juhti assisteeriv kaaspiloot, kes hoolitseb veelgi suurema turvalisuse ja mugavuse eest.
- Liiklusmärkide tuvastussüsteem
- Sõiduraja kontrollsüsteem
- Automaatne kaug- ja lähitulede vahetus
- Visio System® valib esitulede ereduse vastavalt liiklusolukorrale. Tänu esiklaasi all paiknevalt kaamerale toimub lülitus kaugtuledelt lähituledele automaatselt - olgu põhjuseks siis vastutulev auto või tänavavalgustusega asulasse sisenemine.

Turvalise pikivahe kontrollsüsteem ja aktiivne hädapidurdusassistent (AEBS)

Turvalise pikivahe kontrollsüsteem hoiatab sind, kui pikivahe eesoleva autoga muutub liiga väikeseks. Kokkupõrkeohu korral käivitub automaatselt aktiivne hädapidurdusassistent, mis:
- juhul kui juht pidurdab, suurendab pidurdusjõudu;
- juhul kui juht ei pidurda, alustab kokkupõrke vältimiseks pidurdamist, kuid ainult juht saab auto täielikult peatada.

Pimenurga jälgimissüsteem

Põrkeraudade külgedel paiknevate andurite abil tuvastab süsteem pimealas paiknevad sõidukid. Ohumärguande tuled paiknevad Renault TALISMAN'i küljepeeglitel.

ISOFIX süsteem

Renault TALISMAN'i äärmistele tagumistele istekohtadele saab kergesti paigaldada kaks üle-Euroopalisele i-Size standardile vastavat ISOFIX kinnitussüsteemiga lasteistet. Kolm turvavööd tagaistmel võimaldavad paigaldada ka kolm tavalist lapsetooli.