TWINGO

Avasta enda jaoks Renault TWINGO

Tema tugevused

Avasta innovatsioon ja sõida Renault TWINGOga linnas mugavalt ringi. Tänu auto nobedusele ei hakka sul kunagi igav!

Multimeedia

Elagu mobiilsed tehnoloogiad

Modernne väljanägemine, kaasahaarav graafika, puutetundlik ekraan, roolilt juhtimise võimalus, hääletuvastus jne. Naudi teekonda R-LINK Evolution süsteemiga: kasuta TomTom navigatsioonisüsteemi või Bluetoothi kaudu telefoni, vali põhiekraani kujundus ja vali R-link poest aplikatsioone.

R-LINK Evolution käed-vaba helistamine ja multimeedia

Tänu R-Link Evolution tehnoloogiale saad teha kõike, mida vajad: käed-vaba helistamine, roolilt juhtimine, hääle tuvastamine, olemas on USB-auk jne. Võimalik on vaadata puutetundlikult ekraanilt pilte või videoid.

R-Link Evolution: kasuta TomTom navigatsioonisüsteemi

Jõua sihtpunkti kiiremini kasutades TomTom navigatsioonisüsteemi, sest sa saad kalkuleerida oma teekonda!

Ole R-Link Evolutioni kaudu ühenduses

Tahaksid uusi funktsioone? Lisa ja muuda aplikatsioone laadides need alla R-LINK Store'st.


Võta oma nutitelefoniga R & GO süsteemi üle võim

R & GO: telefonikõned ja ühenduvus

Kuula nutitelefoni, USB-augu või raadio kaudu oma lemmikmuusikat või vali kontaktidest inimene, kellega soovid rääkida.

R & GO: hoia oma sõidustiilil silma peal

Saa ECO2 Drivingu kaudu infot, kui ökonoomselt sa sõidad ning muuda vajadusel oma sõitu ökonoomsemaks.


Tehnoloogiad

Proovi innovatsioone

Täpne temperatuur automaatse kliimaseadmega

Liiga kuum? Liiga külm? Kui valid juurde kliimaseadme, siis see võimaldab sul valida sobiva temperatuuritaseme. Sellesse integreeritud filter eemaldab sinu autost ka saastunud õhu.

Vihma ja tulede sensor

Meie insenerid näevad vaeva, et sinu reisimine oleks võimalikult lihtsustatud. Sõltuvalt sinu auto varustustasemes lähevad hämaras või tunnelisse sõites tuled automaatselt põlema/kustu. Ka kojamehed lülituvad automaatselt vihma ajal sisse ning valivad kiiruse vastavalt vihma intensiivsusele.

Püsikiirusehoidja ja kiirusepiiraja: sõida turvaliselt

Naudi rahulikku sõitu kasutades püsikiirusehoidjat koos kiirusepiirajaga. Määra maksimumkiirus, mida saad kergesti roolilt seadistada. Lihtne ja efektiivne lahendus, et saaksid turvaliselt ja rahulikult autoroolis olla.

Nõlvastardiabi

Sa ei pea muretsema nõlvalt startimise pärast ega kiiruse kaotamise pärast. Renault TWINGO jääb liikumatult seisma kaks sekundit peale piduripedaali vabastades.

Tagumine parkimisabi ja tagurduskaamera: praktiline!

Sa ei pea parkides liigselt pead vaeva: helisignaalid ja kaamerapilt annavad märku, kui midagi jääb sinu auto taha.


Mugavus ja mahutavus

Vali praktiline Renault TWINGO, mis hoolimata oma väikesest mõõdust mahutab palju.

Linn on tema mänguväljak!

Linnas on perfektne! Kompaktne ja krapsakas Renault Twingo on linnasõiduks ideaalne kaaslane. Parkimine on lihtne, kuna Renault Twingo on 3,59m pikk ja pöörderaadius 4,3m. Lisaks aitab sind võimalus valida autole ka parkimisabi ja -kaamera.

Sinu jaoks disainitud interjöör

Mootor on taga? Üllatav! Tänu sellele on Renault Twingo interjöör mahukas. See on praktiline, kergesti ligipääsetav ja nutikate panipaikadega.

Naudi mahukat interjööri

Isegi siis, kui tänane Renault TWINGO on 10cm lühem kui varasem mudel, siis on salongis 22cm rohkem ruumi. Kompaktne linnaauto: sa saad kaasa vedada 2,3 meetri pikkuseid asju. Renault TWINGO kabiini on paigaldatud 52 liitri jagu panipaiku.


Ohutus

Sõida täielikus rahus

Renault TWINGO on väga praktiline ilma, et hoiaks turvalisuselt tagasi. Sõida täiesti rahus - meie insenerid on Twingosse lisanud parima ohutusvarustuse.

Turvapadjad

Naerata, sa oled kaitstud! Renault TWINGOl on nii juhi- kui ka kaasreisija truvapadjad. Kui soovid kõrvalistuja kohale asetada turvatooli, siis saad turvapadja välja lülitada. Armatuurlaual olev hoiatustuli annab märku, kas turvapadi on sisse- või väljalülitatud.

Sõidureast lahkumise hoiatus

Renault Twingo hoiatab sind, kui valid autole safety (turvalisuse) paketi. Süsteemil on tahavaatepeegli juures kaamera, mis annab sulle märku heliga ning valgusega märku, kui kaldud ühest reast teisele ilma suunatuld näitamata.

Ole nähtav päeval ja õhtul

Nähtavus on väga oluline, seetõttu on Renault TWINGO varustatud LED-tuledega. Nii on lihtsam näha sind nii päeval kui ka õhtul. Valides juurde udulaternad saad ka tagada kehva ilmaga veel parema nähtavuse.

Sinu rehvid on kontrollitud

Renault TWINGO rehvirõhud on kontrolli all. Sind informeeritakse armatuurlaua hoiatustule kaudu, kui rehvirõhk on muutunud.

ISOFIX süsteem

Renault TWINGO äärmistele tagumistele istekohtadele saab kergesti paigaldada kaks üle-Euroopalisele i-Size standardile vastavat ISOFIX kinnitussüsteemiga lasteistet.

ABS-pidurid ja EBA-hädapidurdusassistent

Äkkipidurduse korral aitab ABS sul vältida rataste blokeerumist ning aitab säilitada juhtimise üle kontrolli. Lisaks vähendab EBA-hädapidurdusassistent pidurdusmaad.

Elektrooniline stabiilsuskontroll (ESC)

Libe tee? Kui auto kaotab teega haarduvuse, siis ESC funktsioon aitab säilitada sõiduki üle kontrolli eemaldumata sõidurealt.

Külgtuule kontroll

Kontrollitud pidurdamine võimaldab teil külgtuule ajal hoida sõiduki üle kontrolli. On kindel, et Renault TWINGO on mugav ja ohutu!


Oled sa Renault TWINGOks valmis?