KANGOO Z.E

Avasta Renault KANGOO ZE maailm!

Tema tugevused

Vajad usaldusväärset töövahendit? Uus Renault KANGOO ZE vastab sinu ootustele. Paindlik sõitjate- ja kaubaruum võimaldab sul vedada kuni 4.6m³ suurust ja 650kg kaaluvat kaupa.

Kaubaruumi eraldamine

Eralda kaubaruum sõitjateruumist täpselt nii nagu hetkel vaja!

Alla klapitav kõrvalistuja iste

Lihtsalt alla klapitav kõrvalistuja iste annab sulle veelgi rohkem tasapinnalist kaubaruumi.

Katuseluuk

Uus Renault KANGOO ZE ei väsi sind üllatamast!

Renault KANGOO MAXI ZE

Vead oma meeskonda või suuremõõtmelisi esemeid? Renault KANGOO MAXI ZE saab sellega suurepäraselt hakkama. EXTENDED CAB versiooni puhul saad transportida kuni 5 inimest ja kasutada kuni 2.4m³ kaubaruumi.

Rohkelt hoiustamisruumi

Uus Renault KANGOO ZE võimaldab sul kõik vajalikud asjad endaga kaasas kanda. Armatuurlaual asuv hoiustamisruum võimaldab seal hoida A4 suuruses pabereid, märkmikke ja teisi väiksemaid objekte. Sinu sülearvuti mahub 15-liitrisesse kindalaekasse ning pea kõrgusel asuv riium mahutab kõik muu vajaliku. Keskkonsoolis asuv käetugi mahutab kuni 1.5-liitrise veepudeli.

Mugavad liuguksed

Muuda kauba peale ja maha laadimine kiireks ja mugavaks!

Libisemiskindlad põrandapaneelid

Kaitse oma kaubaruumi kahjustuste eest ja paigalda libisemiskindlad puidust põranda- ja seinapaneelid

Sõiduulatus

Uue Renault KANGOO ZE aku võimaldab ühe laadimiskorraga sõita kuni 125 kilomeetri kaugusele. Maksimaalse sõidukauguse saavutamiseks pead kasutama ökonoomseid sõiduvõtteid. Särtsakat sõitu on sul võimalik nautida kuni 80 km jooksul. Uuele Renault KANGOO ZEle on paigaldatud ka abisüsteemid, mis aitavad sul lihtsalt maksimaalse sõidukauguse saavutada.

Maksimaalne energiakasutus!

Uue Renault KANGOO ZE puhul kasutatakse pidurdamisel tekkinud energiat akude laadimiseks. Lihtsalt tõsta jalg gaasipedaalilt ja las KANGOO ZE teeb sinu eest ülejäänud töö.

Ökonoomse sõidu näidik

Uuele Renault KANGOO ZEle on paigaldatud elektrienergia kasutamist reaalajas jälgiv seade, mis aitab sul elektrienergiat maksimaalselt ära kasutada.

Sõitjateruumi eelsoojendus

Uus Renault KANGOO ZE võimaldab sul laadimistsükli ajal ka sõitjateruum soojaks kütta, mistõttu väheneb oluliselt elektritarbimine sõidu ajal. Eelsoojendus on sul võimalik programmeerida sulle sobivaks ajaks. Alusta iga hommikut soojas autos!

ECO- režiim

Vajuta nuppu ja sinu Renault KANGOO ZE tarbib ligi 10% vähem energiat. Kas see on tõesti võimalik? Tule ja veendu selles ise!

Jalakäijate turvalisus - ZE VOICE

Sõida linnatingimustes vaikselt ja muretult. Uuele Renault KANGOO ZEle on paigaldatud ZE VOICE, mis annab kiirustel kuni 30 km/h jalakäijatele auto lähenemisest märku.

Tegutsed külmas kliimas?

Pole probleemi! Uuele Renault KANGOO ZEle on võimalik paigaldada ka lisasoojendus, mis töötab diisli või biodiisliga. Nii tagad maksimaalse sõidukauguse ja hoiad sõitjateruumi mõnusalt soojana.

Madala veeretakistusega rehvid

Uuele Renault KANGOO ZEle paigaldatud madala veeretakistusega Michelin Energy Saver rehvid aitavad kaasa maksimaalse sõidukaugusel saavutamisele, tagades seejuures suurepärased sõiduomadused.

MY ZE CONNECT

Rakendus võimaldab sul maksimeerida oma Renault KANGOO ZE kasutamisest saadav kulude kokkuhoid.


Mugavus

Paindlik ja mugav

Uus Renault KANGOO ZE on loodud sinu ettevõttele!

Multimeediasüsteem

Ühenda oma nutiseade Renault KANGOO ZEga kasutades USB või Bluetooth ühendust. Voogedasta oma lemmikmuusikat või helista käed-vabad-süsteemi kasutades.

Püsikiirusehoidja koos kiiruspiirajaga

Muuda sõitmine veelgi lihtsamaks. Vali sobiv sõidukiirus ja jõua turvaliselt ja ökonoomselt sihtpunkti!

Parkimisandurid

Tagurdamine pole kunagi olnud nii lihtne. Uuele Renault KANGOO ZEle paigaldatud parkimisandurid annavad sulle helisignaaliga märku võimalikest takistustest, mis võivad jääda sinu vaateulatusest välja.

Vihma- ja valgussensor

Uuele Renault KANGOO ZEle on paigaldatud vihma- ja valgussensorid, mis abistavad sind vastavalt halbade ilmastikuolude või hämardumise puhul.

Hääljuhtimine

Anna oma sõiduvahendile käsklusi pilku tee pealt tõstmata!

Roolilt juhitavad funktsioonid

Sul on võimalik valida sobiv helitugevus või valida raadiokanalite vahel käsi hetkekski roolilt tõstmata!

Elektrilised küljepeeglid

Uuele Renault KANGOO ZEle on paigaldatud sulatusfunktsiooniga küljepeeglid, mis muudavad sõidu mugavamaks ja turvalisemaks.

Käetugi keskkonsoolis

Toeta oma käsi mugavalt käetoele, mis peidab endas kahe 1.5 -liitrise pudeli jagu hoiustamisruumi.


Kas oled valmis uueks Renault KANGOO ZEks?