MASTER BUSS

MASTER BUSS

Ruumikas ja luksuslik

HIND ALATES

37 530 €

KUUMAKSE ALATES *

410 €
REGISTREERU PROOVISÕIDULE VAATA HINNAKIRJA 

Renault MASTER buss

Vahet pole, kas sa transpordid inimesi või kaupa - Renault MASTER buss on võimeline kohanduma vastavalt sinu vajadustele! Tänu suurele pagasiruumile (2.8 m³ L1H1 või 4.7 m³ L2H2) ei teki probleeme ka reisikottide kaasavõtmisel. Renault MASTER buss on kui tõeline elutuba ratastel – ruumikas ja luksuslik.

Mugavus

Uus Renault MASTER üllatab sind oma avaruse, paindlikkuse ja praktilisusega. Nii 9-kohaline kui ka 17-kohaline Renault MASTER buss ühendavad endas Renault tarbesõidukite parimad omadused ja maksimaalse mugavuse.

9-kohaline Renault MASTER

Vajad töövahendit, mis suudab transportida nii kaupa kui ka reisijaid? Pole probleemi - ülimalt praktiline, paindlik ja kasutajasõbralik Renault MASTER suudab seda. See on ideaalne sõiduk spordiklubidele, reisibüroodele, avalikele institutsioonidele või ettevõtjatele.

17-kohaline Renault MASTER

Enneolematult avar ja mugav Renault MASTER suudab turvaliselt sihtkohta viia kuni 17 reisijat. Eranditult kõik reisijad saavad end tunda pikkadel sõitudel turvaliselt ja mugavalt. Renault MASTER pakub reisijatele hulgaliselt jalaruumi, panipaiku istmete all, täismõõtmetes pagasiruumi ning konditsioneeri ja soojendust reisijateruumis.


Sooduspakkumised

Meil on mudelitele head erihinnad! Kui sooduspakkumiste alt ei leia sobivat, siis küsi konsultantidelt

SIIA KLIKKIDES EI JÄÄ SA HEAST DIILIST ILMA

Kas oled valmis Renault MASTERiks?