MASTER KAUBIK

Avasta uue Renault MASTERi maailm

Omadused

Uue Renault MASTERi jaoks ei ole võimatuna tunduvaid ülesandeid!


Tehnoloogia

Praktiline ja mitmekülgne

Uue Renault MASTERi puhul on mõeldud kõigele, et muuta igapäevatöö mugavamaks ja lihtsamaks. Sinu käsutuses on käed-vabad uksekaart, parkimisandurid, tagavaatekaamerad ja palju muud kasulikku.

Käed-vabad uksekaart

Unusta võti taskusse. Haara ukselingist ja alusta sõitu!

Automaatne kliimaseade

Uue Renault MASTERi automaatne kliimaseade hoiab sinu eest auto sisekliima kontrolli all.

3-nupuline võti

Vajad ligipääsu üksnes kaubaruumile? Pole probleemi - kõiki uue Renault MASTERi uksi on võimalik 3-nupulise võtme abil eraldi avada ja sulgeda.

Parkimisabi

Renault MASTERile paigaldatud parkimisabi annab sulle selge helisignaaliga märku auto ümber asetsevatest takistustest.

Tagurduskaamera

Lisaks parkimisabi helisignaalile aitab tagurduskaamera sul piiratud nähtavusega alal parkida. Kaamerapilt edastatakse päikesesirmi kinnitatud ekraanile või R-LINK ühenduse kaudu MEDIA NAV ekraanile.


Multimeedia

R&GO ja R-LINK EVOLUTION

R&GO rakendus

Ühenda oma nutiseade läbi R&GO rakenduse, et hallata oma kontakte, voogedastada muusikat, navigeerida või saada olulist infot auto kütusekulu kohta. Rakendus on saadaval Apple App Store'is või Google Play's.

R-LINK EVOLUTION

R-LINK EVOLUTION multimeediasüsteem pakub sulle võimaluse kasutada moodsat kasutajaliidest ja kvaliteetset graafikat - justkui kasutaksid on nutiseadet! Saad kiire ligipääsu olulistele funktsioonidele, milleks on TomTom® navigatsioonisüsteem ja käed-vabad helistamine Bluetoothi® vahendusel. Helistamisel on sul võimalik kasutada ka hääljuhtimist.

Media Nav EVOLUTION

Ühenda töö ja lõbu! 7-tolline puutetundlik ekraan, hääljuhtimine, USB ja AUX pistikud annavad sulle võimaluse voogedastada oma lemmikmuusikat oma nutiseadmetest.


Turvalisus

Täiustatud turvalisus

Ära muretse, uus Renault MASTER hoiab su turvaliselt teel!

Kaheosalised asfäärilised küljepeeglid

Parandavad nähtavust ja lihtsustavad manööverdamist. Eriti kasulikud on need küljepeeglid parkimisel ja pärast möödasõitu oma sõidurajale naasmisel.

Uue põlvkonna ESC

Uue põlvkonna ESC tagab sõiduki stabiilsuse. See mõõdab sõiduki koormatuse taset ning kohandab vastavalt sellele oma tegevust, tõstes seeläbi sõidutrajektoori korrigeerimise efektiivsust. Extended Grip (kõrgem veoefektiivsus) taastab haarduvuse rasketel pinnastel nagu liiv, muda või lumi.

Turvapadjad ja turvavööd

Juhi-, kaasreisija- ja külgturvapatjadega võid end iga sõidu ajal turvaliselt tunda. Kolmepunkti turvavööd loovad veelgi turvalisema keskkonna.


Erivarustus

Tööülesanded veelgi lihtsamaks!

Uus Renault MASTER muudab su igapäevased tööülesanded veelgi lihtsamaks. Libisemiskindel puidust plaatidega põrand, terasest katuseraamid ja palju muud kasulikku. Oleme mõelnud kõigele!

Katuseraam

Kasuta laadimisruum maksimaaselt ära! Hästi läbi mõeldud katuseraam võimaldab sul vajaliku esemed turvaliselt kinnitada ja lihtsa vaevaga peale ja maha laadida.

Libisemiskindel põrand

Uue Renault MASTERi libisemiskindla puidust põrandaga võid olla kindel, et kõik transportimist vajalikud asjad püsivad omal kohal. Robustsed puidust plaadid kaitsevad ka MASTERi seinu ja uksi kahjustuste eest.

Täiendav kindlus

Olenevalt sinu Renault MASTERi versioonist, võid oma kauba kinnitada kuni 10 metallist aasa abil.

Katusereelingud

Kuni 200 kilogrammi jagu täiendavat kaubaruumi.

270-kraadine laadimisava

Lihtne ligipääs. Uksed hoiab sinu eest paigal magnet.

Astmelaud

Mugav ligipääs kaubaruumile.

Kaubaruumi aken

Klaasitud tagumiste uste korral parandab kaubaruumi aken nähtavust.

Diferentsiaalilukk

Tagarattaveolise Renault MASTERi puhul parandab diferentsiaalilukk oluliselt rataste haarduvust.

Veokonks

Vea kuni 3.5-tonnist järelhaagist!


Kas oled valmis uueks Renault MASTERiks?