TRAFIC BUSS

Avasta Renault TRAFICu maailm!

Tema tugevused

Renault TRAFIC koos oma moodsate funktsioonide ja multimeedia rakenduste, interjööri ümberpaigutamise võimaluste ja mahukate panipaikadega, ei väsi ta sind kunagi üllatamast!

Paindlik ja mugav disain

Väikebuss, mis kohandub vastavalt sinu vajadustele!

Vahet pole, kas reisid suure perega või sõidutad kolleege - uus Renault TRAFIC sobib igaks elujuhtumiks.

Kuni 9 reisija vedamiseks

Uus Renault TRAFIC on saadaval kahes pikkuses ja mahutab kuni 9 reisijat. Vali täpselt selline istmete paigutus, nagu sulle kõige rohkem sobib!

Mahukas ja paindlik pagasiruum

Renault TRAFIC on ideaalne kaaslane puhkusereisiks, sest tema suur ja paindlik pagasiruum võimaldab kaasa võtta ligi 3400 liitri jagu pagasit.

Pagasiruumi kate

Praktiline ja turvaline lahendus, mis hoiab su isiklikud asjad peidus võõraste silmade eest. Katet on võimalik asetada kahte horisontaalsesse ja kahte vertikaalsesse asendisse.

90 liitrit hoiustamisruumi TRAFICu salongis

Vajad ruumi isiklike asjade hoiustamiseks? Uus TRAFIC pakub sulle 14 erinevat võimalust, mida võib leida kõikjalt sõitjateruumist. Kõigele lisaks pakub TRAFIC sulle 54 liitri jagu hoiuruumi tavapärasest suurematele esemetele.

Mugavad ja ergonoomilised istmed

Tänu tihedamatele materjalidele ja ergonoomilisele kujule, pakub uus Renault TRAFIC sulle suurepärast tuge üla- ja alaseljale. Istmete optimaalne suurus võimaldab sul leida ideaalse sõiduasendi. Renault TRAFICu rooliasendit on võimalik liigutada mitmes erinevas suunas.

Muudetav viimane istmerida

Tänu Renault TRAFICu paindlikele lahendustele on võimalik leida lahendus kõikidele sinu transpordivajadustele. Teine istmerida on eemaldatav ja kokkuklapitav, et pakkuda kolmanda istmerea reisijatele rohkem ruumi. Kolmanda istmerea istmeid on võimalik nii eemaldada, alla klappida kui ka muuta see pagasiruumiks istmeid eemaldamata.

Ruumikad tagaistmed

Uues Renault TRAFICus on rohkelt ruumi istumiseks kõikidel reisijatel. Teises ja kolmandas istmereas istujatele on lisandunud nii istumis- kui ka jalaruumi.

Multimeedia

Luba endale lõbusam sõidukogemus koos R&GO ja Media NAViga

Voogedasta oma lemmikmuusikat, helista Bluetoothi abil või kasuta navigatsioonisüsteemi. Renault TRAFIC annab sulle kõik võimalused, et muuta reisimine lihtsaks ja lõbusaks.

MEDIA NAV

MEDIA NAV: 7" puutetundliku ekraaniga navigatsiooni- ja multimeediasüsteem koos Bluetooth® ühenduse ning USB ja 3,5 mm audiosisendiga keskkonsoolil ning rooli taga asuva puldiga.

R&GO rakendus koos CoPilot Premiumiga

Renault R & GO on praktiline ja intelligentne lahendus auto ühendamiseks sinu nutiseadmega. Sul on võimalik kasutada kõiki sinu nutiseadme rakendusi - helistada, navigeerida ja kontrollida auto olulisi funktsioone. Sul on võimalik kuulata muusikat, hallata kontakte telefoniraamatus, surfata internetis või kasutada DrivingEco 2 funktsioone.

CD-mängija R&GO rakendusega

Raadio, CD-mängija, Bluetooth®, käed-vabad süsteem, 2 USB pistikut ja 3,5mm audiosisend. Raadio koos R&GO rakendusega - see ei ole mingi tavaline raadio!

Integreeritud displei

Võimaldab Bluetooth® ühenduse kaudu telefoni käed-vabad režiimis kasutada. Raadio on varustatud USB ja 3,5 mm audiosisendiga esipaneelil. Telefonihoidiku tellimisel (saadaval lisavarustusena) lisandub selle juurde armatuurlauale täiendav USB pistik. Raadio sobib ka tahvelarvuti hoidikuga.

Tahvelarvuti hoidik

4,8" kuni 10,6" ekraaniga tahvelarvutitele sobiva hoidiku saab paigaldada raadio kohale. Hoiab arvuti kindlalt paigal ning alati on käepärast.

Nutitelefoni hoidik

Ideaalselt juhi käeulatusse armatuurlauale paigaldatud hoidik sobib enamikele erinevat mõõtu nutitelefonidele. Paigaldatav nii horisontaalselt kui vertikaalselt. Lähedal asuv USB-pistik võimaldab telefoni akut laadida.

Tehnoloogia

Innovatsioon sinu käsutuses!

Uus Renault TRAFIC muudab su väljasõidud lihtsaks ja mugavaks.

Tagavaatekaamera ja parkimisabi

Lihtsusta manöövreid. Tagumine parkimisabi on ühendatud tagavaatekaameraga, mistõttu kuvatakse pilt nii tagavaatepeeglile kui ka multimeediasüsteemi ekraanile.

Püsikiirusehoidja koos kiiruspiirajaga

Unusta spidomeetri jälgimine ning luba TRAFICul see töö sinu eest ära teha! Kasuta roolil olevaid nuppe, et salvestada maksimaalne kiirus ning naudi mugavat sõitu

Nõlvaltstardiabi

Nõlvaltstardiabi hõlbustab liikuma hakkamist mäkketõusul. Süsteem rakendub automaatselt kui sõitu alustatakse rohkem kui 10% tõusuga kallakul. Sõiduk jääb paigale umbes kaheks sekundiks, andes juhile võimaluse rahulikuks kohaltvõtuks.

Rehvirõhu kontrollsüsteem

Süsteem hoiatab juhti rõhu langusest ühes või mitmes rehvis. Iga ratas on varustatud ventiilis asuva rõhuanduriga, mis sõidu ajal regulaarselt rehvirõhku mõõdavad. Varuratas on kõigil versioonidel standardvarustuses.

Käed-vabad uksekaart

Renault TRAFICut on lihtne avada ja tööle panna. Tänu käed-vaba süsteemile on sul võimalik lihtsalt ukselingist haarata ning START nuppu vajutada.

Turvalisus

Tunne end turvaliselt

Uuele Renault TRAFICule on paigaldatud uusimad lahendused sinu turvalisuse tagamiseks.

Kaheosalised asfäärilised küljepeeglid

Parandavad nähtavust ja lihtsustavad manööverdamist. Eriti kasulikud on need küljepeeglid parkimisel ja pärast möödasõitu oma sõidurajale naasmisel.

Passiivne turvalisus

Tugevdatud kerekonstruktsioon, programmeeritava rõhuga esiturvapadjad juhile ja kaassõitjale koos eelpingutite ja pingepiirajatega turvavöödega, külgmised turvakardinad ja rindkere turvapadjad.

Uue põlvkonna ESC

Uue põlvkonna ESC tagab sõiduki stabiilsuse. See mõõdab sõiduki koormatuse taset ning kohandab vastavalt sellele oma tegevust, tõstes seeläbi sõidutrajektoori korrigeerimise efektiivsust.

Udutuled

Parandavad nähtavust vihmas ja udus.

Väljalülitatav kaasreisija turvapadi

Funktsioon on saadaval kõikidele kaasreisija turvapadjaga varustatud sõidukitele. Võimaldab kaasreisija turvapadja välja lülitada ning kaasreisija kohale ohutult laste turvatooli paigaldada.


Kas oled Renault TRAFICuks valmis?