TRAFIC KAUBIK

Paindlikud ja enneolematult ökonoomsed mootorid

Avasta ta mootorivalik

Uut Renault TRAFICut veavad edasi paindlikud ja ökonoomsed mootorid. 1,6 dCi mootori arendamisel on kasutatud Renault F1 kogemusi. Need mootorid üllatavad sind oma võimekuse, paindlikkuse ja madalate kuludega.


Diiselmootorid

DCi 90 ja dCi 115

Kas soovid dünaamilist sõitu ja samaaegselt madalat kütusekulu? Vali mootor, millel on muutuva geomeetriga turbolaadmine - efektiivne ja taskukohane. DCi 90 sobib suurepäraselt linnas sõitmiseks. Mõneti mitmekülgsem dCi 115 mootor pakub sulle veelgi rohkem jõudlust ja suurema pöördemomendi madalatel pööretel. DCi115 saavutab 300 Nm 1500 p/min. See mootor annab su käsutusse ideaalse tasakaalu jõudluse ja kütusekulu vahel. Kõnealune mootor on sobilik nii linnas sõitmiseks kui ka pikemateks sõitudeks, tarbides ideaaltingimustes üksnes 6.5 l / 100 km.

Engine Energy dCi 120/140 Twin Turbo

Twin Turbo tehnoloogia koos Stop&Start süsteemi ja Energy Smart Management süsteemiga vähendavad kütusekulu alla 6 l/100 km. Kahekordne turbolaadimine tagab dünaamilise kiirenduse ka täislastis sõidukiga. Twin Turbo süsteem ühendab diiselmootoris suure pöördemomendi madalatel pööretel suure võimsusega kõrgematel pööretel. Energy dCi Twin Turbo mootorid saavutavad madala kütusekulu pakkudes suurt sõidumugavust.