TRAFIC KAUBIK

Avasta Renault TRAFICu maailm!

TRAFICu tugevad küljed

Kaasaegsed online lahendused, funktsionaalne sisekujundus ning hulgaliselt hoiukohti.
Renault TRAFIC ei väsi sind üllatamast!

Kohandatud valikud

Vajaduspõhine disain

Koosta enda täpselt selline Renault TRAFIC nagu vajad! TRAFIC pakub sulle kuni 270 erinevat lahedust, et sobituda täpselt sinu ettevõtte vajadustele.

Kinnituskonksud

Kinnita oma koorem kuni 18-ne kinnituskonksuga, millest 8 asuvad kaubiku põranda küljes.

Vastupidava puiduga kaetud põrand ja seinad

Kaubiku põrandapinda ja seinu kattev puit on tehtud spetsiaalselt Renault TRAFICu tarbeks. See võimaldab pakkuda parimat võimalikku kaitset sinu kaubale.

Kaubaruumis paiknev katuseraam

Vabasta põrandapind ja suurenda laadimisvõimet. Interjööri paigaldatavad raamid võimaldavad transportida kuni 2 meetri pikkuseid ja 13kg kaaluvaid esemeid.

Tagaukse riiv

Kas transpordid aeg-ajalt suuremõõtmelisi esemeid? Pole probleemi! Renault TRAFICu tagumise vasaku ukse külge on paigaldatud riiv, mis lubab sul sõita turvaliselt lahtise tagumise uksega.

Puidust põrandad ja seinte viimistlus

Laadimisala efektiivseks kaitsmiseks on sul võimalik valida puidust põrandaga TRAFIC, millele on lisatud libisemisvastase pinnaga kõrgele ulatuvad katted.

Veokonks

Vajad veokonksu? Igapäevaseks kasutamiseks mõeldud Renault TRAFICu veokonks on sulle suureks abiks.


Mugavus

Sinu mobiilne kontor

Hästi läbimõeldud mugavad istmed annavad sulle võimaluse kohandada sõiduasend vastavalt sinu vajadustele. TRAFIC pakub hulgaliselt panipaiku ning erinevaid võimalusi töövahendite hoiustamiseks. Oleme mõelnud kõigele, et muuta sinu sõidukogemus mugavamaks.

Sülearvuti hoidik

Kiiret lahendamist vajavatele küsimustele vastamine pole kunagi olnud nii lihtne! Lihtsalt peata oma TRAFIC ja alusta tööd! Istmete keskosas asuv panipaik on välja töötatud spetsiaalselt sinu sülearvuti hoidmiseks ja hoiustamiseks!

90 liitrit hoiustamisruumi TRAFICu sõitjateruumis

Vajad ruumi isiklike asjade hoiustamiseks? Uus TRAFIC pakub sulle 14 erinevat võimalust, mida võib leida kõikjalt sõitjateruumist. Kõigele lisaks pakub TRAFIC sulle 54 liitri jagu hoiuruumi tavapärasest suurematele esemetele.

Kliimaseade

Vali endale sobilik temperatuur. Tänu konditsioneerile
saad TRAFICus nautida sobivat sisekliimat

Tahvelarvuti hoidik

4,8" kuni 10,6" ekraaniga tahvelarvutitele sobiva hoidiku saab paigaldada raadio kohale. Hoiab arvuti kindlalt paigal ning alati on käepärast.

Nutitelefoni hoidik

Ideaalselt juhi käeulatusse armatuurlauale paigaldatud hoidik sobib enamikule erinevat mõõtu nutitelefonidele. Paigaldatav nii horisontaalselt kui vertikaalselt. Lähedal asuv USB-pistik võimaldab telefoni akut laadida.


Multimeedia

Muuda oma sõiduelamus veelgi efektiivsemaks ja lõbusamaks R & Go ja Media Nav süsteemiga

Kasuta TRAFICu innovaatilisi lahendusi, et muuta oma sõidud lihtsaks ja lõbusaks. Uue Renault TRAFICu Media Nav vastab multimeediasüsteemi kasutajate kõrgetele nõudmistele. 7" (18 cm) läbimõõduga puutetundlik ekraan, raadio ja Bluetooth®ühendus võimaldavad voogesitusena muusikat kuulata ning käed-vabad režiimis telefoniga rääkida.

Ühenda omavahel töö ja lõbu!

Esipaneelil asuvad USB ja 3,5 mm audiopistik võimaldavad ühendada erinevaid kaasaskantavaid audioseadmeid. Navigatsioonisüsteemi valikus on nii 2D kui ka 3D vaade ning süsteemi ja NAVTEQ kaarte saab uuendada oma arvuti abil, kasutades selleks USB ühendust ja spetsiaalset veebirakendust.

R&GO

R&GO rakendusega saad lisaks helistamisele voogedastada muusikat oma Android või iOS seadmelt. Rakendusega tuleb kaasa ka internetiühendust mittevajav navigatsioonikaart ning võimalus saada reaalajas infot TRAFICu ja sinu sõidustiili kohta - TRAFIC õpetab sind sõitma veelgi säästlikumalt!

CD-mängija R&GO rakendusega

Raadio, CD-mängija, Bluetooth®, käed-vabad süsteem, 2 USB pistikut ja 3.5mm audiosisend. Raadio koos R&GO rakendusega - see ei ole mingi tavaline raadio!

Integreeritud displei

Võimaldab Bluetooth® ühenduse kaudu telefoni käed-vabad režiimis kasutada. Raadio on varustatud USB ja 3,5 mm audiosisendiga esipaneelil. Telefonihoidiku tellimisel (saadaval lisavarustusena) lisandub selle juurde armatuurlauale täiendav USB pistik. Kõik need võimaldavad kaasaskantavate audioseadmete kaudu voogesitusena muusikat kuulata. Raadio sobib ka tahvelarvuti hoidikuga.


Tehnoloogia

Innovatsioon sinu käsutuses!

Tunne end rooli taga mugavalt! Uus Renault TRAFIC pakub sulle hulgaliselt praktilisi lahendusi, mis muudavad su töösõidud veelgi lihtsamaks.

Tagavaatekaamera ja parkimisabi

Lihtsusta manöövreid. Tagumine parkimisabi on ühendatud tagavaatekaameraga, mistõttu kuvatakse pilt nii tagavaatepeeglile kui ka multimeediasüsteemi ekraanile.

Püsikiirusehoidja koos kiiruspiirajaga

Unusta spidomeetri jälgimine ning luba TRAFICul see töö sinu eest ära teha! Kasuta roolil olevaid nuppe, et salvestada maksimaalne kiirus ning naudi mugavat sõitu.

Nõlvaltstardiabi

Nõlvaltstardiabi hõlbustab liikuma hakkamist mäkketõusul. Süsteem rakendub automaatselt kui sõitu alustatakse rohkem kui 10% tõusuga kallakul. Sõiduk jääb paigale umbes kaheks sekundiks, andes juhile võimaluse rahulikuks kohaltvõtuks.

Käed-vabad uksekaart

Renault TRAFICut on lihtne avada ja tööle panna. Tänu käed-vaba süsteemile on sul võimalik lihtsalt ukselingist haarata ning START nuppu vajutada.

Rehvirõhu kontrollsüsteem

See süsteem hoiatab juhti rõhu langusest ühes või mitmes rehvis. Iga ratas on varustatud ventiilis asuva rõhuanduriga, mis sõidu ajal regulaarselt rehvirõhku mõõdavad. Varuratas on kõigil versioonidel standardvarustuses.


Turvalisus

Tunne end rooli taga turvaliselt

TRAFICule paigaldatud lahendused muudavad su igapäevased sõidud veelgi ohutumaks.

Kaheosalised asfäärilised küljepeeglid

Parandavad nähtavust ja lihtsustavad manööverdamist. Eriti kasulikud on need küljepeeglid parkimisel ja pärast möödasõitu oma sõidurajale naasmisel.

Passiivne turvalisus

Tugevdatud kerekonstruktsioon, programmeeritava rõhuga esiturvapadjad juhile ja kaassõitjale koos eelpingutite ja pingepiirajatega turvavöödega, külgmised turvakardinad ja rindkere turvapadjad.

Uue põlvkonna ESC

Uue põlvkonna ESC tagab sõiduki stabiilsuse. See mõõdab sõiduki koormatuse taset ning kohandab vastavalt sellele oma tegevust, tõstes seeläbi sõidutrajektoori korrigeerimise efektiivsust. Extended Grip (kõrgem veoefektiivsus) taastab haarduvuse rasketel pinnastel nagu liiv, muda või lumi.Haagise stabiilsuskontroll avastab ja korrigeerib haagise kõrvalekalded auto trajektoorist.

Udutuled

Parandavad nähtavust vihmas ja udus.

Väljalülitatav kaasreisija turvapadi

Funktsioon on saadaval kõikidele kaasreisija turvapadjaga varustatud sõidukitele. Võimaldab kaasreisija turvapadja välja lülitada ning kaasreisija kohale ohutult laste turvatooli paigaldada.


Kas oled Renault TRAFICuks valmis?