TRAFIC MEESKONNABUSS

TRAFIC MEESKONNABUSS

Efektiivne, tark, paindlik

HIND ALATES

26 890 €

KUUMAKSE ALATES *

296 €
REGISTREERU PROOVISÕIDULE VAATA HINNAKIRJA 

Kabiin

Moodsa disainiga näidikutepaneel ning multimeedia- ja kliimaseadme juhtpaneelidega keskkonsool loovad juhile ergonoomilise töökoha.
Uue Renault TRAFICU varustuses on uus topeltsiduriga EDC-automaatkäigukast. Reguleeritav istme- ja rooliasend võimaldavad leida ideaalse sõiduasendi. Kõikjal kabiinis asetsevad panipaigad igapäevaseks tööks vajalike esemete paigutamiseks.

Versioonid

Meeskonnakabiiniga versioon, mis võimaldab vedada nii inimesi kui ka kaupu, on saadaval kahes kerepikkuse versioonis (L1 ja L2). See versioon võimaldab vedada kuni 6 inimest.

Tagumised istmed

Sõltuvalt varustustasemest on meeskonnakabiiniga versioon saadaval kas kolmekohalise tagumise istmega, mille all eemaldatavad panipaigad või mugavamate, käetugedega istmetega. Tagumised istekohad saab varustada käetugede, päikesesirmide, lugemislampide, kõlarite, 12V pistikute ja astmelaua valgustusega (Pack Clim versioonil).

Kaubaruum

Meeskonnakabiiniga versiooni kaubaruumi maht ulatub 3,2 m3 kuni 4 m3 L2 versioonil. Kaubaruumi pikkus koos istmealuse ruumiga ulatub 2 m kuni 2,4 m. Valikus on nii tagaustega kui ka tagaluugiga versioon. Kaubaruumi puitpõrand ja seinte polsterdus on saadaval lisavarustusena.


Ärikliendile

Renault Pro+ võrgustik

Kõik vajalikud teenused äriklientidele ühest kohast!


Galerii

Eksterjöör ja interjöör


Kas oled valmis Renault TRAFICuks?