MASTER KAUBIK FACELIFT

MASTER KAUBIK FACELIFT

HIND ALATES

26 090 €

KUUMAKSE ALATES *

287 €
REGISTREERU PROOVISÕIDULE VAATA HINNAKIRJA 

Uus MASTER - sinu personaalne tarbesõiduk!

1 auto, üle 350 versiooni

Kaubik

Meeskonnaversioon

Raamauto

Furgoon

Uus Renault MASTER on alati valmis sinu vajadustega kohanema, pakkudes valikuks kaubikuid, meeskonnaversioone, furgoone, platvorme, raamautosid või kallureid…

350 eri versiooni

Uus Renault MASTER on alati valmis sinu vajadustega kohanema, pakkudes valikuks kaubikuid, meeskonnaversioone, furgoone, platvorme, raamautosid või kallureid

Innovaatiline varustus

Kaugtöö pole kunagi nii lihtne olnud! Ergonoomilisest ja läbimõeldud kabiinist kuni optimeeritud kaubaruumini on su kasutuses hästi disainitud ja innovaatilised lahendused, nagu väljatõmmatav laud või Easy Life sahtel. Uus Renault MASTER - ideaalne koostööpartner igaks päevaks!

Uuenenud mootorivalik

Tutvu uuenenud mootorivalikuga - veelgi rohkem võimsust ja pöördemomenti, veelgi dünaamilisemaks sõidukogemuseks. Veelgi säästlikum Uus Renault MASTER kasutab 100% Twin Turbo mootoreid, mis vähendavad kütusekulu 1 l/100 km (NEDC BT*)… Uus MASTER - efektiivsus ja ökonoomsus sinu teenistuses!

100% turvaline

Nähtavus, stabiilsus, kontroll, juhitavus… Tunne naudingut toetavast varustusest, nagu innovaatiline Rear View Assist, mis lihtsustab auto igapäevast juhtimist. Juhi ja manööverda ohutult, sõltumata olukorrast. Uus Renault MASTER - nauding roolimisest.