City Motors / Kontakt

Kontakt

City Motors Laagri

Müügiosakond

+372 626 4060

E-R
09:00 - 18:00
L
10:00 - 15:00

Arlin Vooremäe
Arlin Vooremäe Suurkliendihaldur

Tallinn Laagri
Telefon: 508 2308
arlin.vooremae@citymotors.ee

Dmitri  Afanasjev
Dmitri Afanasjev Müügikonsultant

Tallinn Laagri
Telefon: 5850 0254
dmitri.afanasjev@citymotors.ee

Mihkel Kärner
Mihkel Kärner Partnersuhete- ja äriklientide projektijuht

Tallinn Laagri
Telefon: 5067504
mihkel.karner@citymotors.ee

Martin Kenzap
Martin Kenzap Kasutatud autode müügikonsultant

Tallinn Laagri
Telefon: 5300 9134
martin.kenzap@citymotors.ee

Sander Kirss
Sander Kirss Kasutatud autode müügijuht

Tallinn Laagri
Telefon: 510 6780
sander.kirss@citymotors.ee

Jüri-Bruno Asari
Jüri-Bruno Asari Müügijuht

Tallinn Laagri
Telefon: 515 1013
jyri.asari@citymotors.ee

Teenindus

+372 626 4090

E-R
08:00 - 17:00
L
suletud

Kristjan Kõverik
Kristjan Kõverik Järelteeninduse juht

Tallinn Laagri
Telefon:
Mobiil: 523 4875
kristjan.koverik@citymotors.ee

Andres Hermann Ritval
Andres Hermann Ritval Meister

Tallinn Laagri
Telefon: 626 4090
andres.ritval@citymotors.ee

Mikk Krull
Mikk Krull Meister

Tallinn Laagri
Telefon: 626 4090
mikk.krull@citymotors.ee

Martti Jõenurm
Martti Jõenurm Vanemmeister

Tallinn Laagri
Telefon: 626 4090
martti.joenurm@citymotors.ee

Janek Õunamägi
Janek Õunamägi Arendus-ja kvaliteedijuht

Tallinn Laagri
Telefon: 626 4090
janek.ounamagi@citymotors.ee

Raul Aava
Raul Aava Tehnikadirektor

Tallinn Laagri
Telefon: 626 4076
raul.aava@citymotors.ee

Varuosad

+372 626 4080

E-R
08:00 - 17:00

Tõnu  Sükijainen
Tõnu Sükijainen Varuosade osakonna juhataja

Tallinn Laagri
Telefon: 626 4080
tonu.sukijainen@citymotors.ee

Vahur Paart
Vahur Paart Laojuhataja

Tallinn Laagri
Telefon: 626 4080
vahur.paart@citymotors.ee

Kere- ja värvitööd

5300 9703

E-R
08:00 - 17:00

Tambet  Liblik
Tambet Liblik Keretööde meister

Tallinn Laagri
Telefon: 53009703
tambet.liblik@citymotors.ee

Aldo Sander
Aldo Sander Keretööde osakonna juhataja

Tallinn Laagri
Telefon: 5382 7732
aldo.sander@citymotors.ee

Haldus

+372 626 4070

E-R
9:00 - 17:00

Kristina Kaasik
Kristina Kaasik Müügisalongi administraator

Tallinn Laagri
Telefon: 626 4070
info@citymotors.ee

Airi Rätsep
Airi Rätsep Administratiivjuht

Tallinn Laagri
Telefon: 626 4070
airi.ratsep@citymotors.ee

Hanna Pruulsen
Hanna Pruulsen Ostujuht

Tallinn Laagri
Telefon: 626 4070
hanna.pruulsen@citymotors.ee

Triin Kapp
Triin Kapp Turundusjuht

Tallinn Laagri
Telefon: 626 4070
triin.kapp@citymotors.ee

Raamatupidamine
Raamatupidamine

Tallinn Laagri
Telefon: 626 4070
arved@citymotors.ee

Juhatus

+372 626 4070

E-R
9:00 - 17:00

Jaanus-Peeter Palm
Jaanus-Peeter Palm Tegevjuht / Juhatuse liige

Tallinn Laagri
Telefon: 626 4070
jaanus.palm@citymotors.ee

Jüri-Bruno Asari
Jüri-Bruno Asari Müügijuht / Juhatuse liige

Tallinn Laagri
Telefon: 515 1013
jyri.asari@citymotors.ee

City Motors Lasnamäe

Osmussaare 10

BRONEERI TEENINDUS BRONEERI PROOVISÕIT

Müügiosakond

+372 638 9300

E-R
09:00 - 18:00
L
10:00 - 15:00

Mihkel Kärner
Mihkel Kärner Partnersuhete- ja äriklientide projektijuht

Tallinn Lasnamäe
Telefon: 5067504
mihkel.karner@citymotors.ee

Jevgeni Nikiforov
Jevgeni Nikiforov Müügikonsultant

Tallinn Lasnamäe
Telefon: 5375 3138
jevgeni.nikiforov@citymotors.ee

Marina Vlassova
Marina Vlassova Müügikonsultant

Tallinn Lasnamäe
Telefon: 515 0601
marina.vlassova@citymotors.ee

Tõnu Tuisk
Tõnu Tuisk Müügikonsultant

Tallinn Lasnamäe
Telefon: 511 1111
tonu.tuisk@citymotors.ee

Marko Eberlein
Marko Eberlein Kasutatud autode müügikonsultant

Tallinn Lasnamäe
Telefon: 502 4849
marko.eberlein@citymotors.ee

Jüri-Bruno Asari
Jüri-Bruno Asari Müügijuht

Tallinn Lasnamäe
Telefon: 515 1013
jyri.asari@citymotors.ee

Viktoria Aleksandrov
Viktoria Aleksandrov Müügisalongi administraator

Tallinn Lasnamäe
Telefon: 638 9200
lasnamae@citymotors.ee

Teenindus

+372 638 9290

E-R
08:00 - 17:00
L
10:00-15:00

Juss Kimber
Juss Kimber Järelteeninduse juht

Tallinn Lasnamäe
Telefon: 638 9290
juss.kimber@citymotors.ee

Mark Pihlakas
Mark Pihlakas Töödevastuvõtja-meister

Tallinn Lasnamäe
Telefon: 638 9290
mark.pihlakas@citymotors.ee

Marek Varipuu
Marek Varipuu Meister

Tallinn Lasnamäe
Telefon: 638 9290
marek.varipuu@citymotors.ee

Aleksandr Volmre
Aleksandr Volmre Meister

Tallinn Lasnamäe
Telefon: 638 9290
aleksandr.volmre@citymotors.ee

Marek Ojamäe
Marek Ojamäe Töödevastuvõtja-meister

Tallinn Lasnamäe
Telefon: 638 9290
marek.ojamae@citymotors.ee

Kert Reinhold
Kert Reinhold Töödevastuvõtja-meister

Tallinn Lasnamäe
Telefon: 638 9290
kert.reinhold@citymotors.ee

Varuosad

+372 638 9255

E-R
08:00 - 17:00

Gert Lemmsalu
Gert Lemmsalu Varuosade müügikonsultant

Tallinn Lasnamäe
Telefon: 638 9255
gert.lemmsalu@citymotors.ee

Rait Murumets
Rait Murumets Varuosade müügikonsultant

Tallinn Lasnamäe
Telefon: +37253814033
rait.murumets@citymotors.ee

Kere- ja värvitööd

+372 638 9272

E-R
08:00 - 17:00

Jessica Must
Jessica Must Keretööde meister

Tallinn Lasnamäe
Telefon: 638 9272
Mobiil: 50 16 099
jessica.must@citymotors.ee

Sergei Doll
Sergei Doll Keretööde meister

Tallinn Lasnamäe
Telefon: 638 9272
Mobiil: 523 3601
sergei.doll@citymotors.ee

Deniss Solovjov
Deniss Solovjov Keretööde meister

Tallinn Lasnamäe
Telefon: 638 9272
Mobiil: 5344 7834
deniss.solovjov@citymotors.ee

Aldo Sander
Aldo Sander Keretööde osakonna juhataja

Tallinn Lasnamäe
Telefon: 638 9272
Mobiil: 5382 7732
aldo.sander@citymotors.ee

Juhatus

+372 626 4070

E-R
9:00 - 17:00

Jaanus-Peeter Palm
Jaanus-Peeter Palm Tegevjuht / Juhatuse liige

Tallinn Lasnamäe
Telefon: 626 4070
jaanus.palm@citymotors.ee

Müügiosakond

+372 736 7890

E-R
8:00 - 17:00
L
10:00 - 15:00

Aimar Sepa
Aimar Sepa Ärikliendihaldur

Tartu
Telefon:
Mobiil: 5368 3148
aimar.sepa@citymotors.ee

Kristofer Paalberg
Kristofer Paalberg Müügikonsultant

Tartu
Telefon: 5300 9734
kristofer.paalberg@citymotors.ee

Teenindus

+372 736 7892

E-R
8:00 - 17:00
L
suletud

Kaia  Kõrge
Kaia Kõrge Hooldusnõunik

Tartu
Telefon: 736 7892
kaia.korge@citymotors.ee

Martti Zukker
Martti Zukker Järelteeninduse juht

Tartu
Telefon: 736 7892
Mobiil: 5346 5741
martti.zukker@citymotors.ee

Silver Lutsuveer
Silver Lutsuveer Keretööde meister

Tartu
Telefon: 56960160
silver.lutsuveer@citymotors.ee

Andrus Käära
Andrus Käära Töökoja juhataja

Tartu
Telefon: 736 7892
andrus.kaara@citymotors.ee

Aivar Tõrva
Aivar Tõrva Tehnik-garantiimeister

Tartu
Telefon: 736 7892
aivar.torva@citymotors.ee

Varuosad

+372 736 7891

E-R
8:00 - 17:00
L
suletud

Alar  Lubi
Alar Lubi Varuosade müügikonsultant

Tartu
Telefon: +37251973535
varuosad.tartu@citymotors.ee

Haldus

+372 736 7893

E-R
9:00 - 17:00

Triin Priimägi
Triin Priimägi Müügisalongi administraator

Tartu
Telefon: 7367 893
triin.priimagi@citymotors.ee

Juhatus

+372 626 4070

E-R
9.00-17.00

Jaanus-Peeter Palm
Jaanus-Peeter Palm Tegevjuht / Juhatuse liige

Tartu
Telefon: 626 4070
jaanus.palm@citymotors.ee

Jüri-Bruno Asari
Jüri-Bruno Asari Müügijuht / Juhatuse liige

Tartu
Telefon: 515 1013
jyri.asari@citymotors.ee

Edasimüüja Kuressaares Warma Auto OÜ

AUTODE MÜÜK

+372 45 30 120

E-R
8:30 - 17:30

TEENINDUS

+372 45 30 120

E-R
8:30 - 17:30

Edasimüüja Narvas Albion Motors OÜ

AUTODE MÜÜK

+372 35 69 333

E-R
8:00 - 18:00
L
9:00 - 15:00

TEENINDUS JA VARUOSAD

+372 35 69 337

E-R
8:00 - 18:00
L
9.00 - 15.00