City Motors / Kontakt

Kontakt

Google map

City Motors Laagri

Pärnu mnt 541

BRONEERI TEENINDUS BRONEERI PROOVISÕIT VÕTA ÜHENDUST

City Motorsi esindused on suletud 22.-24. juunil. Head võidupüha ja kaunist jaanipäeva!
Autode müük

E-R
09:00 - 18:00
L
10:00 - 15:00
Telefon: 626 4060
E-mail: info@citymotors.ee
Teenindus

E-R
08:00 - 17:00
L
suletud
Telefon: 626 4090
E-mail: teenindus@citymotors.ee
Varuosad

E-R
08:00 - 17:00
L
Suletud
Telefon: 626 4080
E-mail: varuosad@citymotors.ee
Kere- ja värvitööd

E-R
08:00 - 17:00
L
Suletud
Telefon: 5300 9703
E-mail: kereremont@citymotors.ee

Müügiosakond

+372 626 4060

E-R
09:00 - 18:00
L
10:00 - 15:00

Tauno Lillma
Tauno Lillma Müügikonsultant

Tallinn Laagri 56389239
tauno.lillma@citymotors.ee

Arlin Vooremäe
Arlin Vooremäe Suurkliendihaldur

Tallinn Laagri 508 2308
arlin.vooremae@citymotors.ee

Mihkel Kärner
Mihkel Kärner Partnersuhete- ja äriklientide projektijuht

Tallinn Laagri 5067504
mihkel.karner@citymotors.ee

Martin Kenzap
Martin Kenzap Kasutatud autode müügikonsultant

Tallinn Laagri 5300 9134
martin.kenzap@citymotors.ee

Sander Kirss
Sander Kirss Kasutatud autode müügijuht

Tallinn Laagri 510 6780
sander.kirss@citymotors.ee

Jüri-Bruno Asari
Jüri-Bruno Asari Müügijuht

Tallinn Laagri 515 1013
jyri.asari@citymotors.ee

Teenindus

+372 626 4090

E-R
08:00 - 17:00
L
suletud

Kristjan Kõverik
Kristjan Kõverik Järelteeninduse juht

Tallinn Laagri
523 4875
kristjan.koverik@citymotors.ee

Andres Hermann Ritval
Andres Hermann Ritval Meister

Tallinn Laagri 626 4090
andres.ritval@citymotors.ee

Mikk Krull
Mikk Krull Meister

Tallinn Laagri 626 4090
mikk.krull@citymotors.ee

Martti Jõenurm
Martti Jõenurm Vanemmeister

Tallinn Laagri 626 4090
martti.joenurm@citymotors.ee

Janek Õunamägi
Janek Õunamägi Arendus-ja kvaliteedijuht

Tallinn Laagri 626 4090
janek.ounamagi@citymotors.ee

Raul Aava
Raul Aava Tehnikadirektor

Tallinn Laagri 626 4076
raul.aava@citymotors.ee

Varuosad

+372 626 4080

E-R
08:00 - 17:00

Tõnu  Sükijainen
Tõnu Sükijainen Varuosade osakonna juhataja

Tallinn Laagri 626 4080
tonu.sukijainen@citymotors.ee

Vahur Paart
Vahur Paart Laojuhataja

Tallinn Laagri 626 4080
vahur.paart@citymotors.ee

Kere- ja värvitööd

5300 9703

E-R
08:00 - 17:00

Tambet  Liblik
Tambet Liblik Keretööde meister

Tallinn Laagri 53009703
tambet.liblik@citymotors.ee

Aldo Sander
Aldo Sander Keretööde osakonna juhataja

Tallinn Laagri 5382 7732
aldo.sander@citymotors.ee

Haldus

+372 626 4070

E-R
9:00 - 17:00

Kristina Kaasik
Kristina Kaasik Müügisalongi administraator

Tallinn Laagri 626 4070
info@citymotors.ee

Airi Rätsep
Airi Rätsep Administratiivjuht

Tallinn Laagri 626 4070
airi.ratsep@citymotors.ee

Hanna Pruulsen
Hanna Pruulsen Ostujuht

Tallinn Laagri 626 4070
hanna.pruulsen@citymotors.ee

Kadi  Askileiskiri
Kadi Askileiskiri Turundusjuht

Tallinn Laagri +37255609513
kadi.askileiskiri@citymotors.ee

Raamatupidamine
Raamatupidamine

Tallinn Laagri 626 4070
arved@citymotors.ee

Juhatus

+372 626 4070

E-R
9:00 - 17:00

Jaanus-Peeter Palm
Jaanus-Peeter Palm Tegevjuht / Juhatuse liige

Tallinn Laagri 626 4070
jaanus.palm@citymotors.ee

Jüri-Bruno Asari
Jüri-Bruno Asari Müügijuht / Juhatuse liige

Tallinn Laagri 515 1013
jyri.asari@citymotors.ee

City Motors Lasnamäe

Osmussaare 10

BRONEERI TEENINDUS BRONEERI PROOVISÕIT

City Motorsi esindused on suletud 22.-24. juunil. Head võidupüha ja kaunist jaanipäeva!
Autode müük

E-R
09:00 - 18:00
L
10:00 - 15:00
Telefon: 638 9300
E-mail: lasnamae@citymotors.ee
Teenindus

E-R
08:00 - 17:00
L
suletud
Telefon: 638 9290
E-mail: teenindus.lasnamae@citymotors.ee
Varuosad

E-R
08:00 - 17:00
L
Suletud
Telefon: 638 9255
E-mail: varuosad.lasnamae@citymotors.ee
Kere-ja värvitööd

E-R
08:00 - 17:00
L
Suletud
Telefon: 638 9272
E-mail: kereremont.lasnamae@citymotors.ee

Müügiosakond

+372 638 9300

E-R
09:00 - 18:00
L
10:00 - 15:00

Mihkel Kärner
Mihkel Kärner Partnersuhete- ja äriklientide projektijuht

Tallinn Lasnamäe 5067504
mihkel.karner@citymotors.ee

Jevgeni Nikiforov
Jevgeni Nikiforov Müügikonsultant

Tallinn Lasnamäe 5375 3138
jevgeni.nikiforov@citymotors.ee

Marina Vlassova
Marina Vlassova Müügikonsultant

Tallinn Lasnamäe 515 0601
marina.vlassova@citymotors.ee

Tõnu Tuisk
Tõnu Tuisk Müügikonsultant

Tallinn Lasnamäe 511 1111
tonu.tuisk@citymotors.ee

Marko Eberlein
Marko Eberlein Kasutatud autode müügikonsultant

Tallinn Lasnamäe 502 4849
marko.eberlein@citymotors.ee

Jüri-Bruno Asari
Jüri-Bruno Asari Müügijuht

Tallinn Lasnamäe 515 1013
jyri.asari@citymotors.ee

Viktoria Aleksandrov
Viktoria Aleksandrov Müügisalongi administraator

Tallinn Lasnamäe 638 9200
lasnamae@citymotors.ee

Teenindus

+372 638 9290

E-R
08:00 - 17:00
L
Suletud

Ken Jõgeda
Ken Jõgeda Järelteeninduse juht

Tallinn Lasnamäe 638 9290
ken.jogeda@citymotors.ee

Mark Pihlakas
Mark Pihlakas Töödevastuvõtja-meister

Tallinn Lasnamäe 638 9290
mark.pihlakas@citymotors.ee

Marek Varipuu
Marek Varipuu Meister

Tallinn Lasnamäe 638 9290
marek.varipuu@citymotors.ee

Aleksandr Volmre
Aleksandr Volmre Meister

Tallinn Lasnamäe 638 9290
aleksandr.volmre@citymotors.ee

Enni Britta Esna
Enni Britta Esna Töödevastuvõtja-meister

Tallinn Lasnamäe 638 9290
enni.britta.esna@citymotors.ee

Janek Markovski
Janek Markovski Töödevastuvõtja-meister

Tallinn Lasnamäe 638 9290
janek.markovski@citymotors.ee

Varuosad

+372 638 9255

E-R
08:00 - 17:00

Gert Lemmsalu
Gert Lemmsalu Varuosade müügikonsultant

Tallinn Lasnamäe 638 9255
gert.lemmsalu@citymotors.ee

Rait Murumets
Rait Murumets Varuosade müügikonsultant

Tallinn Lasnamäe +372 638 9255
rait.murumets@citymotors.ee

Kere- ja värvitööd

+372 638 9272

E-R
08:00 - 17:00

Jessica Must
Jessica Must Keretööde meister

Tallinn Lasnamäe 638 9272
50 16 099
jessica.must@citymotors.ee

Sergei Doll
Sergei Doll Keretööde meister

Tallinn Lasnamäe 638 9272
523 3601
sergei.doll@citymotors.ee

Deniss Solovjov
Deniss Solovjov Keretööde meister

Tallinn Lasnamäe 638 9272
5344 7834
deniss.solovjov@citymotors.ee

Aldo Sander
Aldo Sander Keretööde osakonna juhataja

Tallinn Lasnamäe 638 9272
5382 7732
aldo.sander@citymotors.ee

Haldus

+372 6389200

E-R
08:00 - 17:00
L
Suletud

Kadi  Askileiskiri
Kadi Askileiskiri Turundusjuht

Tallinn Lasnamäe +37255609513
kadi.askileiskiri@citymotors.ee

Juhatus

+372 626 4070

E-R
9:00 - 17:00

Jaanus-Peeter Palm
Jaanus-Peeter Palm Tegevjuht / Juhatuse liige

Tallinn Lasnamäe 626 4070
jaanus.palm@citymotors.ee

Jüri-Bruno Asari
Jüri-Bruno Asari Müügijuht / Juhatuse liige

Tallinn Lasnamäe 515 1013
jyri.asari@citymotors.ee

City Motors Tartu

Jõe 9

BRONEERI TEENINDUS BRONEERI PROOVISÕIT VÕTA ÜHENDUST

City Motorsi esindused on suletud 22.-24. juunil. Head võidupüha ja kaunist jaanipäeva!
Autode müük

E-R
8:00 - 17:00
L
10:00 - 15:00
Telefon: 736 7890
E-mail: tartu@citymotors.ee
Teenindus

E-R
8:00 - 17:00
L
SULETUD
Telefon: 736 7892
E-mail: tartu@citymotors.ee
Varuosad

E-R
8:00 - 17:00
L
SULETUD
Telefon: 736 7891
E-mail: varuosad@citymotors.ee

Müügiosakond

+372 736 7890

E-R
8:00 - 17:00
L
10:00 - 15:00

Aimar Sepa
Aimar Sepa Ärikliendihaldur

Tartu
5368 3148
aimar.sepa@citymotors.ee

Kristofer Paalberg
Kristofer Paalberg Müügikonsultant

Tartu 5300 9734
kristofer.paalberg@citymotors.ee

Teenindus

+372 736 7892

E-R
8:00 - 17:00
L
suletud

Romet Jurman
Romet Jurman Hooldusnõunik

Tartu 736 7892
romet.jurman@citymotors.ee

Kaia  Kõrge
Kaia Kõrge Hooldusnõunik

Tartu 736 7892
kaia.korge@citymotors.ee

Martti Zukker
Martti Zukker Järelteeninduse juht

Tartu 736 7892
5346 5741
martti.zukker@citymotors.ee

Silver Lutsuveer
Silver Lutsuveer Keretööde meister

Tartu 56960160
silver.lutsuveer@citymotors.ee

Andrus Käära
Andrus Käära Tehniline konsultant

Tartu 736 7892
andrus.kaara@citymotors.ee

Aivar Tõrva
Aivar Tõrva Tehnik-garantiimeister

Tartu 736 7892
aivar.torva@citymotors.ee

Varuosad

+372 736 7891

E-R
8:00 - 17:00
L
suletud

Alar  Lubi
Alar Lubi Varuosade müügikonsultant

Tartu +37251973535
varuosad.tartu@citymotors.ee

Haldus

+372 736 7893

E-R
9:00 - 17:00

Kadi  Askileiskiri
Kadi Askileiskiri Turundusjuht

Tartu +37255609513
kadi.askileiskiri@citymotors.ee

Triin Priimägi
Triin Priimägi Müügisalongi administraator

Tartu 7367 893
triin.priimagi@citymotors.ee

Juhatus

+372 626 4070

E-R
9.00-17.00

Jaanus-Peeter Palm
Jaanus-Peeter Palm Tegevjuht / Juhatuse liige

Tartu 626 4070
jaanus.palm@citymotors.ee

Jüri-Bruno Asari
Jüri-Bruno Asari Müügijuht / Juhatuse liige

Tartu 515 1013
jyri.asari@citymotors.ee

Edasimüüja Kuressaares Warma Auto OÜ

AUTODE MÜÜK

+372 45 30 120

E-R
8:30 - 17:30

TEENINDUS

+372 45 30 120

E-R
8:30 - 17:30

Edasimüüja Narvas Albion Motors OÜ

AUTODE MÜÜK

+372 35 69 333

E-R
8:00 - 18:00
L
9:00 - 15:00

TEENINDUS JA VARUOSAD

+372 35 69 337

E-R
8:00 - 18:00
L
9.00 - 15.00