Nissan - City Motors / City Motors Lasnamäe meeskonna kontaktid

City Motors Lasnamäe meeskonna kontaktid


Google map

City Motors Lasnamäe

Osmussaare 10

BRONEERI TEENINDUS Broneeri proovisõit

Autode müük

E-R
09:00 - 18:00
L
10:00 - 15:00
Telefon: 638 9300
E-mail: lasnamae@citymotors.ee
Teenindus

E-R
08:00 - 17:00
L
10:00-15:00
Telefon: 638 9290
E-mail: teenindus.lasnamae@citymotors.ee
Varuosad

E-R
08:00 - 17:00
Telefon: 638 9255
E-mail: varuosad.lasnamae@citymotors.ee
Kere-ja värvitööd

E-R
08:00 - 17:00
Telefon: 638 9272
E-mail: kereremont.lasnamae@citymotors.ee

Müügiosakond

638 9300

E-R
09:00 - 18:00
L
10:00 - 15:00

Tõnu Tuisk
Tõnu Tuisk Müügikonsultant

Tallinn 511 1111
tonu.tuisk@citymotors.ee

Marina Vlassova
Marina Vlassova Müügikonsultant

Tallinn 51 506 01
marina.vlassova@citymotors.ee

Mihkel Kärner
Mihkel Kärner Partnersuhete- ja äriklientide projektijuht

Tallinn 5067504
mihkel.karner@citymotors.ee

Jevgeni Nikiforov
Jevgeni Nikiforov Müügikonsultant

Tallinn 53 75 3138
jevgeni.nikiforov@citymotors.ee

Marko Eberlein
Marko Eberlein Kasutatud autode müügikonsultant

Tallinn 5024849
marko.eberlein@citymotors.ee

Jüri-Bruno Asari
Jüri-Bruno Asari Müügijuht

Tallinn 51 510 13
jyri.asari@citymotors.ee

Teenindus

638 9290

E-R
08:00 - 17:00
L
10:00 - 15:00

Ken Jõgeda
Ken Jõgeda Järelteeninduse juht

Tallinn 638 9290
ken.jogeda@citymotors.ee

Mark Pihlakas
Mark Pihlakas Töödevastuvõtja-meister

Tallinn 638 9290
mark.pihlakas@citymotors.ee

Marek Varipuu
Marek Varipuu Meister

Tallinn 638 9290
marek.varipuu@citymotors.ee

Aleksandr Volmre
Aleksandr Volmre Meister

Tallinn 638 9290
aleksandr.volmre@citymotors.ee

Enni Britta Esna
Enni Britta Esna Töödevastuvõtja-meister

Tallinn 638 9290
enni.britta.esna@citymotors.ee

Janek Markovski
Janek Markovski Töödevastuvõtja-meister

Tallinn 638 9290
janek.markovski@citymotors.ee

Varuosad

638 9255

E-R
08:00 - 17:00
L
Suletud

Gert Lemmsalu
Gert Lemmsalu Varuosade müügikonsultant

Tallinn 638 9255
gert.lemmsalu@citymotors.ee

Rait Murumets
Rait Murumets Varuosade müügikonsultant

Tallinn +372 638 9255
rait.murumets@citymotors.ee

Kere- ja värvitööd

638 9272

E-R
08:00 - 17:00
L
Suletud

Sergei Doll
Sergei Doll Keretööde meister

Tallinn 638 9272
52 336 01
sergei.doll@citymotors.ee

Jessica  Must
Jessica Must Keretööde meister

Tallinn 638 9272
50 16 099
jessica.must@citymotors.ee

Deniss Solovjov
Deniss Solovjov Keretööde meister

Tallinn 638 9272
53 447 834
deniss.solovjov@citymotors.ee

Aldo Sander
Aldo Sander Keretööde osakonna juhataja

Tallinn 638 9272
53 82 7732
aldo.sander@citymotors.ee

Haldus

638 9200

E-R
08:00 - 17:00
L
Suletud

Hanna Pruulsen
Hanna Pruulsen Ostujuht

Tallinn 6 389 200
hanna.pruulsen@citymotors.ee

Viktoria Aleksandrov
Viktoria Aleksandrov Müügisalongi administraator

Tallinn 638 9200
lasnamae@citymotors.ee

Kadi Askileiskiri
Kadi Askileiskiri Turundusjuht

Tallinn +372 55 609 513
kadi.askileiskiri@citymotors.ee

Raamatupidamine City Motors Lasnamäe
Raamatupidamine City Motors Lasnamäe Raamatupidamine

Tallinn 6 389 200
arved@citymotors.ee

Juhatus

638 9200

E-R
08:00 - 17:00
L
Suletud

Jaanus-Peeter  Palm
Jaanus-Peeter Palm Tegevjuht / Juhatuse liige

Tallinn 6 389 200
jaanus.palm@citymotors.ee

Jüri-Bruno Asari
Jüri-Bruno Asari Müügijuht / Juhatuse liige

Tallinn 6 389 200
jyri.asari@citymotors.ee