City Motors / City Motors toetab

City Motors toetab

City Motors toetab Eesti sporti!

Toetame Eesti murdmaasuusatamise tuleviku tegijat Henri Roosi, andes tema käsutusse Renault Kadjari.

Männi turvakeskus sai kasutamiseks uue mahtuniversaal sõiduki

Sõbrapäeva eel andis City Motors Tallinna Laste Turvakeskusele üle suurima kingituse – vahetasid viis aastat tagasi tasuta kasutada antud sõiduauto välja uue Dacia Lodgy ehk 7-kohalise mahtuniversaal sõiduki vastu.

City Motors AS-i südameasi on aidata neid, kes vajavad abi ning seetõttu otsustati vahetult enne sõbrapäeva taaskord aidata, neid kes vajavad maailmas valitsevast olukorrast alati sõbra õlga.

„Olenemata keerulisest aastast ja ülemaailmselt valitsevast tervisekriisist, on meile oluline, et turvakeskuse lapsed saaksid sõita uue ja suurema sõiduautoga. Mistõttu otsustasime 2016. aastal Männi turvakodule tasuta kasutada antud sõiduauto Dacia Logan MCV vahetada välja Dacia Lodgy ehk 7-kohalise mahtuniversaal sõiduki vastu,“ sõnas autot üle andes City Motorsi juhatuse liige Jaanus-Peeter Palm.

Tallinna Laste Turvakeskus alustas oma tegevust 1993. aastal, olles seega kõige vanem turvakodu Tallinnas, keskuse filiaal avati 2016. aastal. „Kui eelmist sõiduautot tasuta kasutada andsime oli Männi turvakodus 14 last, tänaseks, kõigest viis aastat hiljem on see arv tõusnud ehk vajadus suurema sõiduauto osas on ilmselge. Ja loomulikult jätkame ka kõikide vajalike hoolduste teostamisega meie City Motorsi esindustes,“ täiendas Palm

Lisaks igapäeva vajaduste täitmiseks on sõiduauto olemasolu oluline lapse maailmapildi avardamiseks ning päevakava planeerimiseks. „Täname taaskord südamest City Motorsi meeskonda nii suure kingituse eest! Meie turvakodu põhiülesandeks on koos lapse elukohajärgse omavalitsusega tagada vanemliku hoolitsuseta jäänud või ohtu sattunud lastele nende eale ja seisundile vastav abi – meditsiiniline, psühholoogiline ja sotsiaalnõustamine – ning seetõttu on meie töös sõiduauto olemasolu väga vajalik. Boonusena saame me lastele õpetada, kuidas hoida ja hoolitseda auto eest,“ sõnas Männi turvakodu juht Tiina Simson


Dacia Lodgy pakub 7 täismõõdus istekohta ning rekordiliselt palju ruumi kolmandas istmereas, eriti põlvede ja istmekõrgusel. Klappides kokku või eemaldades kolmanda rea istmed, saab 2-kohalises paigutuses pakiruumi mahtu veelgi suurendada. Nii nagu juht, võivad ka kõik reisijad, kes mahtuniversaal Lodgyga sõidavad, nautida mugavust ja vabadust.

"Luban, et hoiame autot heaperemehelikult ja oleme tänulikud, et meil on suured sõbrad City Motorsis. On ütelus „südame headus on tarkuse algus“ – aitäh, sõbrad," sõnas Simson uut autot kätte saades. 

City Motorsi pere soovib lastele ja suure südamega töötajatele turvalisi kilomeetreid ning kohtumiseni regulaarsetes hooldustes!

City Motors AS on Eesti Talleks AS-i kontserni kuuluv Renault´ ja Dacia ametlik edasimüüja Eestis. Meil on esindused Laagris ja Tartus ning edasimüüjad: Lasnamäel – Fakto Auto, Saaremaal – Warma Auto – ning Narvas – Albion Motors OÜ.

Toetusprojektid 2020-2023

City Motors ja Solaride teevad koostööd!

Eesti esimest päikeseautot ehitav tudengimeeskond Solaride ja City Motors panid seljad kokku, et populariseerida tehnilisi erialasid ja vähendada valdkonnas valitsevat tööjõupuudust.

 Tulevik liigub selles suunas, kus lõviosa autotehnoloogiast tugineb elektril ja elektroonikal, aga ka neid autosid peab oskama hooldada ja remontida. Just praegused noored on need, kes peavad sellega rinda pistma, mistõttu tahab ka City Motors aidata kaasa nende arengule. Noorte õpetamine ja toetamine on tähtis nii täna, homme kui ka kahekümne aasta pärast ning City Motors toetab rõõmuga päikeseauto ehitajaid. 

Solaride’i tegevjuhi Kristel Leifi sõnul mängib Solaride’i tudengimeeskonna teekond nullist päikeseauto valmis ehitamiseni olulist rolli tehnoloogiahariduse populariseerimise teekonnal, kuna lisaks projektis praktilisi kogemusi omandavatele tudengitele inspireerib ja julgustab Solaride noori laiemalt. 

Solaride on haridusprojekt, kus tudengid õpivad väljakutsetepõhiselt. Väljakutsepõhises õppes lahendavad noored päriselulisi probleeme, mis toetab ka sotsiaalsete kompetentside arengut, erinevate erialade inimeste koostööoskusi ning annab sissevaate organisatsiooni toimimisse. Solaride´i projekt sündis 2020. aasta alguses, kui tudengid otsisid ülikoolis õpitud teadmistele praktilist väljundit ning jõudsid pöörase väljakutseni – ehitada tänavakõlbulik päikeseauto. 

Solaride meeskonnabussi eest hoolitseb City Motors!

Loe lähemalt Solaride ja City Motorsi koostööst siit: Solaride ja City Motors alustasid koostööd, et leevendada inseneride puudust | Rohegeenius 

City Motorsist sai Eesti võrkpallikoondiste ja alaliidu autopartner

City Motorsist sai Eesti võrkpalli rahvuskoondiste ja sügisel Tallinnas toimuva Euroopa meistrivõistluste finaalturniiri autopartner. Nii jõuavad koondise mängijad ja treenerid alati mugavalt trenni ja mängudele.

Eesti Võrkpalli Liidu presidendi Hanno Pevkuri sõnul on suur au ja rõõm tervitada City Motorsit Eesti võrkpalli toetajate ringiga liitumisel. “Eriliselt hea meel on City Motorsi soovi üle korraldada meiega koos maksimaalselt keskkonnasõbralikud Euroopa meistrivõistlused, kuna võrkpallipere kasutusse jõudnud Renault autod on kõik uue põlvkonna hübriidtehnoloogial põhinevad,” ütles Pevkur.

City Motors AS juhatuse liikme Jüri-Bruno Asari sõnul oli selle koostöö valguses autode valimine lihtne: „ E-Tech hübriid tehnoloogia toetab igati mõtet liikuda edasi efektiivselt, keskkonnasõbralikult ja parima võimaliku ruumilahendusega. Spordipere vajab ruumikat autot, mis täidaks kõik vajadused nii varustuse kui ka meeskonnaliikmete transpordiks.“ Sellest lähtuvalt on edaspidi rahvuskoondise esindajad liikumas Renault Captur E-Tech linnamaasturiga ja Renault Megane Grandtour E-Tech universaalkerega sõiduautoga. „Ühe laadimisega saab sõita linnatsüklis 65 kilomeetrit rakendamata sisepõlemismootorit. Sport ja roheline mõtteviis on käinud alati kokku ning seeläbi oleme Eesti Võrkpalli Föderatsioonile igati tänulikud sellise valiku eest“ lisas Asari.

City Motors AS on Eesti Talleks AS-i kontserni kuuluv Renault´, Dacia ja Nissani ametlik edasimüüja Eestis. Meil on esindused Laagris, Lasnamäel ja Tartus ning edasimüüjad:  Saaremaal – Warma Auto – ning Narvas – Albion Motors OÜ.