City Motors / Renault PRO+

Renault PRO+

Renault PRO+ müügi- ja teeninduskeskusena kuulub City Motorsi Laagri esindus Renault' programmi, mille eesmärk on tagada, et ärikliendid leiavad kõik vajamineva mugavalt ühest kohast.

Renault kvaliteedistandard Renault PRO+ tähendab nõustamist, pädevat ekspertiisi ja kiiret reageerimist kõikidele kliendi toimingutele. Renault Pro+ pakub erilisi müügi- ja järelteeninduse teenuseid, mis võimaldavad klientidel sajaprotsendiliselt ja turvaliselt oma põhitegevusele keskenduda.


LAI MUDELIVALIK
Renault mudelivalik on väga lai: väga väiksest TWIZYst kuni MASTER bussini. Vahepeale jäävad veel elegantsed ja esinduslikud Renault TALISMAN ja ESPACE. 

EUROOPAS ENIMMÜÜDUIMAD TARBESÕIDUKID
KANGOO Express, TRAFIC ja MASTER. Neid sõidukeid on võimalik lihtsalt ja kiirelt teie vajaduste või konkreetsete ülesannete tarvis kohandada. Lai mootorivalik, lisavarustus ja piiramatud ümberehitusvõimalused muudavad kohandamise hõlpsaks.

Tänu laiale mudelivalikule oleme alates aastast 1998 olnud Euroopa tarbesõidukite turul liidripositsioonil ning me areneme ka euroopavälistel turgudel. Paljudes suurtes riikides nagu Brasiilia, Argentiina, Alžeeria, Maroko ja Tuneesia oleme me kolme juhtiva tarbesõidukite tootja hulgas.

SÕIDUKITE ÜMBEREHITUS
Küsi unikaalset pakkumist sõidukile, mis on projekteeritud sinu vajadusi arvesse võttes. Me pakume professionaalset sõidukite ümberehitust, mis vastab kõrgeimatele tootmisstandarditele ning garanteerime selle kvaliteedi ja ohutuse. See võimaldab meil pakkuda klientidele optimaalseid lahendusi nii garantii kui ka teeninduse osas.