Uudised

 • Laagri esindus elektrikatkestuse tõttu suletud

  Laagri esindus elektrikatkestuse tõttu suletud

  16. veebruaril on City Motors Laagri esindus suletud laiaulatusliku elektrikatkestuse tõttu. Vabandame tekkinud ebamugavuste pärast!

  Loe uudist

 • 24. - 25. veebruaril on City Motorsi esindused suletud

  24. - 25. veebruaril on City Motorsi esindused suletud

  23. veebruaril on kõik City Motorsi esindused avatud lühendatud aegadel. 24. ja 25. veebruaril on City Motorsi esindused suletud.

  Loe uudist

 • Tallinna Lennujaama tütarettevõte Tallinn Airport GH AS võttis kasutusele esimesed elektriautod Dacia Spring

  Tallinna Lennujaama tütarettevõte Tallinn Airport GH AS võttis kasutusele esimesed elektriautod Dacia Spring

  3 . jaanuaril loovutas City Motors AS Tallinna Lennujaamale kolm elektriautot Dacia Spring, mis on mõeldud töötajatele õhusõidukite teenindamiseks ja vajalike tööülesannete täitmiseks. Elektriautode kasutuselevõtt on oluliseks sammuks lennujaama süsinikujalajälje vähendamisel.

  Loe uudist

 • 10. detsembril on kõik City Motorsi esindused suletud!

  10. detsembril on kõik City Motorsi esindused suletud!

  9. detsemril on City Motorsi esindused Tallinnas avatud kuni kell 15.00 ja Tartu esindus kuni kell 12.00. 10. detsembril on kõik City Motorsi esindused suletud.

  Loe uudist

 • City Motors andis välja stipendiumid

  City Motors andis välja stipendiumid

  City Motors AS ja Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool andsid koostöös välja kaks autoeriala stipendiumit, mis on mõeldud õpingutes silmapaistnud edukatele õppuritele. Stipendiumiga kaasneb praktikakoht City Motorsi esinduses ja võimalus alustada tööalase karjääriga.

  Loe uudist

 • Auto välimus - pesu, vahatamine ja poleerimine

  Auto välimus - pesu, vahatamine ja poleerimine

  Üldjuhul teostatakse auto pesu seest ja väljast selleks, et auto välimus oleks puhas ning esinduslik. See on vaid üks, pigem väike põhjus, miks hoida oma autot puhtana. Auto pesemine on odavaim viis oma auto välimuse säilitamiseks ja väärtuse kaitsmiseks.

  Loe uudist

 • City Motors loovutas Antsla vallavalitsusele täiselektrilise Dacia Springi

  City Motors loovutas Antsla vallavalitsusele täiselektrilise Dacia Springi

  19.juuli loovutati City Motorsi Tartu esinduses Antsla Linnavalitsusele täiselektriline Dacia Spring, et uuendada vallavalitsuse autoparki.

  Loe uudist

 • Henri Roos sai kätte oma uue Renault Megane'i!

  Henri Roos sai kätte oma uue Renault Megane'i!

  Täna loovutasime Henri Roosile tema uue Renault Megane'i! Henri tehtud olümpiadebüüt näitab, et tegemist on lootustandva noorsportlasega ja hoiame Henrile pöialt ka edaspidi kogu oma meeskonnaga!

  Loe uudist

 • Muudatused esinduste lahtiolekuaegades

  Muudatused esinduste lahtiolekuaegades

  22.juuni on meie esindused avatud kuni kell 14:00 23.-26. juuni on kõik meie esinduses suletud. Mõnusaid pühi!

  Loe uudist

 • Auto hooldus - kõik, mida vaja teada

  Auto hooldus - kõik, mida vaja teada

  Kõik, mis töötab, ka kulub. Niisamuti on iga vähem või rohkem kasutatava sõiduauto puhul. Auto õigeaegne hooldus tagab esmalt auto pikaealisuse, aga ka selle sõidumugavuse. Lisaks sellele on hooldus vajalik turvalisuse ja kulude kokkuhoiu seisukohast. Mida on vaja teada auto hooldusest ja mida tuleb selle juures silmas pidada?

  Loe uudist

 • Auto keretööd ja värvimine

  Auto keretööd ja värvimine

  Autoga hoolduses käimine lühema või pikema aja tagant on iseenesest mõistetav. Autoomanikud on harjunud hoolitsema auto rehvide, mootori ja veermiku eest. Iga väiksema mure või ebahariliku heli esinemisel tegeletakse sellega kiiremas korras.

  Loe uudist

 • Kõik, mida vaja teada auto liisimisest - tingimused, kalkulaator, Renault liising

  Kõik, mida vaja teada auto liisimisest - tingimused, kalkulaator, Renault liising

  Autot ostma hakates on alati esmaseks soovituseks läbi mõelda enda vajadused ja võimalused. Tavaliselt ei ole rahaliselt võimalik ega ka mõistlik osta auto kohe välja. Seda eriti uue auto puhul. Sellel põhjusel on sõiduautode liisimine väga sagedane valik. Vaatame täpsemalt, mis on liising, selle tingimused ning erinevad aspektid.

  Loe uudist

 • Rehvivahetus Tallinnas ja Tartus

  Rehvivahetus Tallinnas ja Tartus

  Rehvide vahetus ja paigaldus tunduvad auto juures kõige kergem hoolduskulu. Lihtne on leida soodne rehvivahetuse punkt nii Tallinnas, Tartus kui ka mujal, sest teenusepakkujaid on palju. Tihti on rehvide müük ja paigaldus ühes kohas, et tagada autoomanikule mugavus.

  Loe uudist

 • Hübriidautode ülevaade - võrdlus, plussid ja miinused

  Hübriidautode ülevaade - võrdlus, plussid ja miinused

  Hübriidmootor tähendab mitme erineva jõuallika ühendamist ühe sõiduki liikumapanemiseks. Esimese hübriidauto sellise mootoriga ehitas juba 1899. aastal insener Ferdinand Porsche. See auto kasutas bensiinimootorit, et varustada elektrimootorit, mis vedas auto esirattaid.

  Loe uudist

 • Kuidas osta autot targalt?

  Kuidas osta autot targalt?

  Ükskõik, kas osta auto esimest, teist või juba neljandat korda, on palju aspekte, mida tuleks jälgida ja meeles pidada. Asjade lihtsustamiseks oleme vastanud enamlevinud küsimustele, mis aitavad otsustada, millist autot osta. Tahame anda  ülevaate, kuidas autot osta nii, et Sina, ostjana, saaksid enda jaoks parima võimaliku tulemuse.

  Loe uudist

 • Vaheta rehvid sel nädalavahetusel!

  Vaheta rehvid sel nädalavahetusel!

  Tule vaheta rehvid sellel nädalavahetusel, 9. ja 10.aprill, meie Lasnamäe esinduses! Lasnamäe esindus on rehvi vahetamiseks avatud kell 09:00-15:00 nii laupäeval kui ka pühapäeval.

  Loe uudist

 • Elektriautode tutvustus - võimalused ja hind

  Elektriautode tutvustus - võimalused ja hind

  Tulevik on keskkonnasõbralik ning innovaatiline. Seda ka automaailmas. Järjest enam näeb teedel elektriautosid. Elektriautod on turule tulekust saadik pakkunud palju kõneainet. Küll on spekuleeritud nende hinna, laadimisvõrgustiku ja keskkonnamõjude üle. Fakt on aga see, et nüüdseks neist mitte ainult ei räägita palju, vaid neid kohtab ka aina enam teedel ringi vuramas.

  Loe uudist

 • Renault peatas tootmistegevuse Venemaal

  Renault peatas tootmistegevuse Venemaal

  23.märtsil 2022 kogunes Renault Grupi nõukogu ning otsustas peatada tegevuse Moskvas asuvas tootmistehases.

  Loe uudist

 • Kuidas osta kasutatud autot?

  Kuidas osta kasutatud autot?

  Auto ostmine või ka vahetus on sageli keeruline ning nõuab palju aega. Eeltöö, proovisõidud, auto tehniline seisukord, õige hind - seda kõike on palju. Seetõttu oleme teinud ka selle postituse, et aidata kaasa sellele, et kasutatud auto ostmine oleks võimalikult lihtne.Kas eelistada uut või kasutatud autot? Kas osta auto müügiplatsilt või esindusest? Kas mõistlik on osta liisinguga ja kas pakutakse ka garantiid? Loe edasi ja saad vastused.

  Loe uudist

 • 24.veebruaril on kõik City Motorsi esindused SULETUD!

  24.veebruaril on kõik City Motorsi esindused SULETUD!

  23.veebruaril on kõik City Motorsi esindused avatud kuni kell 15.00.  Tartu esindus on suletud 24.-27. veebruaril! Laagri esinduse teenindus on 26.veebruar suletud. Müük on avatud tavapärastel aegadel. Lasnamäe esindus on 25. ja 26.veebruar avatud tavapärastel aegadel!

  Loe uudist

 • City Motors loovutas Võru Linnavalitsusele kaks täiselektrilist Dacia Springi

  City Motors loovutas Võru Linnavalitsusele kaks täiselektrilist Dacia Springi

  17.jaanuar loovutati City Motorsi Tartu esinduses Võru Linnavalitsusele 2 täiselektrilist Dacia Springi, mis täiendavad linnavalitsuse autoparki. Üks auto läheb kasutamiseks sotsiaaltööosakonda ning teine Nöörimaa Tugikodusse.

  Loe uudist

 • City Motors allkirjastas lepingu ELMO Rendiga 10 uue auto tarneks

  City Motors allkirjastas lepingu ELMO Rendiga 10 uue auto tarneks

  Uue aasta tulekuga allkirjastas City Motors AS lühirendifirmaga ELMO Rent AS lepingu 10 auto tarneks. Nende seas on 8 hübriidajamiga Renault Arkana’t ning 2 täiselektrilist Nissan Leafi, mille sõiduulatus on isegi talvel miinuskraadidega üle 300 kilomeetri.

  Loe uudist

 • City Motors andis välja autoeriala stipendiumi

  City Motors andis välja autoeriala stipendiumi

  City Motors AS andis koostöös Tallinna Lasnamäe Mehaanikakooliga välja kaks autoeriala stipendiumi. Autoeriala kutseõppuri stipendium on ette nähtud sõiduautotehniku või autoplekksepa eriala õppekaval õppijale alates 2.kursuset kuni õpingute eduka lõpetamiseni.

  Loe uudist

 • Dacia Sandero on Eesti aasta auto 2022 finalist!

  Dacia Sandero on Eesti aasta auto 2022 finalist!

  Aasta autot valitakse Eestis 22. korda ning kuue finalisti seas on ka Dacia Sandero, Eesti aasta auto 2022 selgub detsembris.

  Loe uudist

 • City Motors ja tudengite haridusprojekt Solaride panid seljad kokku, et ehitada valmis Eesti esimene päikeseauto

  City Motors ja tudengite haridusprojekt Solaride panid seljad kokku, et ehitada valmis Eesti esimene päikeseauto

  Eesti esimest päikeseautot ehitav tudengimeeskond Solaride ja City Motors panid seljad kokku, et populariseerida tehnilisi erialasid ja vähendada valdkonnas valitsevat tööjõupuudust.

  Loe uudist

 • Revolutsioon Eesti e-mobiilsuses: „Alexela paigaldab nutilaadijad kodudesse ja töökohtadele ning superlaadijad tanklatesse“

  Revolutsioon Eesti e-mobiilsuses: „Alexela paigaldab nutilaadijad kodudesse ja töökohtadele ning superlaadijad tanklatesse“

  Eestimaine energiaettevõte Alexela on jätkusuutlike kütuste teerajaja olnud juba 10 aastat. Täna tutvustas Alexela oma uut nutikat e-mobiilsuse täisteenuslahendust, millega võtab vedada Eesti elektromobiilsuses kauaoodatud kvaliteeditõusu.

  Loe uudist

 • City Motorsist sai Eesti võrkpallikoondiste ja alaliidu autopartner

  City Motorsist sai Eesti võrkpallikoondiste ja alaliidu autopartner

  City Motorsist sai Eesti võrkpalli rahvuskoondiste ja sügisel Tallinnas toimuva Euroopa meistrivõistluste finaalturniiri autopartner. Nii jõuavad koondise mängijad ja treenerid alati mugavalt trenni ja mängudele.

  Loe uudist

 • City Motors nüüd ka Lasnamäel!

  City Motors nüüd ka Lasnamäel!

  City Motorsil on nüüd kolm esindust – Laagris, Lasnamäel ja Tartus ning edasimüüjatena jätkavad – Saaremaal Warma Auto ja Narvas Albion Motors.

  Loe uudist

 • Sõbrapäeva eel andis City Motors Tallinna Laste Turvakeskusele üle suurima kingituse

  Sõbrapäeva eel andis City Motors Tallinna Laste Turvakeskusele üle suurima kingituse

  City Motors AS: suurim kingitus sõpradele – Männi turvakeskus sai kasutamiseks uue mahtuniversaal sõiduki.

  Loe uudist

 • Renault avalikustas uuel aastal Eestis müügile jõudva uuenenud Renault Grand Scenic hinnad.

  Renault avalikustas uuel aastal Eestis müügile jõudva uuenenud Renault Grand Scenic hinnad.

  Renault avalikustas uuel aastal Eestis müügile jõudva uuenenud Renault Grand Scenic hinnad. Tellimusteks valmis Grand Scenic jõuab müügile tuleval aastal, hinnad algavad 24 360 eurost.

  Loe uudist

 • Renault Trafic Combi ja SpaceClass uuenevad

  Renault Trafic Combi ja SpaceClass uuenevad

  Uus Renault Trafic Combi ja SpaceClass tulevad ilmekama esiosa, uue Rouge Carmin värvitooni ja optimeeritud sisekujundusega. Mudelid on varustatud viimase põlvkonna juhiabisüsteemide ja Renault Easy Link multimeediasüsteemiga.

  Loe uudist

 • Uus Renault Kangoo pisikaubik tuleb eriti laia laadimisavaga

  Uus Renault Kangoo pisikaubik tuleb eriti laia laadimisavaga

  Renault tutvustab eelkõige sõidukiparkidele suunatud uusi Kangoo Van ja Kangoo Epxress mudeleid.  Peamine uuendus on hõlpsam ligipääs küljelt Easy Side Access lahenduse abil.

  Loe uudist

 • Elektrisõidukite ostuks saab taas toetust taotleda oktoobri teises pooles

  Elektrisõidukite ostuks saab taas toetust taotleda oktoobri teises pooles

  Aasta algul Keskkonnainvesteeringute Keskuses (KIK) avanenud elektrisõidukite ostutoetuse meede äratas suurt huvi, mistõttu otsustas Keskkonnaministeerium mitte ainult suurendada esimese taotlusvooru kavandatud toetussummat, vaid leida ka lisaraha teise taotlusvooru tarvis.

  Loe uudist

 • City Motors andis ELMO Rendile üle esimesed pikima sõiduulatusega elektriautod Renault Zoe

  City Motors andis ELMO Rendile üle esimesed pikima sõiduulatusega elektriautod Renault Zoe

  Kolmapäeval, 27. mail andis City Motors AS lühirendifirmale ELMO Rent OÜ üle esimesed oma hinnaklassis Eestis pikimat läbisõitu lubavad elektriautod Renault Zoe. Sõidukite sõiduulatus on pea 400 km ja vaid 15-minutilise kiirlaadimise järel saab Renault Zoega sõita lisaks veel 100 km.

  Loe uudist

 • City Motors on Baltimaade parim Renault´ ja Dacia edasimüüja 2019

  City Motors on Baltimaade parim Renault´ ja Dacia edasimüüja 2019

  City Motors on Baltimaade parim Renault´ ja Dacia edasimüüja 2019 21.01.2020

  Loe uudist

 • Toetame Lastefondi 20.06.2019

  Toetame Lastefondi 20.06.2019

  Toetame Lastefondi 20.06.2019 Vaid üheskoos suudame me teha head

  Loe uudist

 • Renault CLIO kampaania võitjad 06.12.2019

  Renault CLIO kampaania võitjad 06.12.2019

  ARHIIV Renault CLIO kampaania võitjad 06.12.2019

  Loe uudist

 • Biokütusele mittesobilikud sõidukid

  Biokütusele mittesobilikud sõidukid

  ARHIIV Biokütusele mittesobilikud sõidukid 01.05.2018

  Loe uudist

 • Biokütuse E10 kasutamine 

  Biokütuse E10 kasutamine 

  Biokütuse E10 kasutamine  29.03.2019

  Loe uudist

 • City Motors kindlustus

  City Motors kindlustus

  City Motors kindlustus 28.06.2019

  Loe uudist

Arhiiv: 2023 2022 2021 2020