City Motors / City Motorsi uudised

Uudised

Arhiiv: 2024 2023 2022 2021 2020

 • Elva Vallavalitsusele 13 uut Dacia Sandero Stepwayd!

  Elva Vallavalitsusele 13 uut Dacia Sandero Stepwayd!

  City Motors Tartu esindus loovutas Elva Vallavalitsusele 13 uut Dacia Sandero Stepwayd. Need on esimesed LPG ja bensiinil sõitvad autod, mis valda hankinud on. Uued autod on varustatud 1.0 TCe 100 Eco-G mootoriga, mis suudab töötada nii bensiiniga kui ka LPG-ga, see annab märkimisväärse säästu kütusekuludelt ning on sõbralikum ka keskkonnale.

  Loe uudist

 • Dacia Spring elektriautod Tallinna Lennujaamale!

  Dacia Spring elektriautod Tallinna Lennujaamale!

  2023. aasta alguses võttis AS-i Tallinna Lennujaam tütarettevõte AS Tallinn Airport GH kasutusele kolm esimest elektriautot, mis on mõeldud töötajatele õhusõidukite teenindamiseks vajalike tööülesannete täitmiseks. Täna andis City Motorsi Tallinn Airport GH´le üle järgmised kolm elektriautot.

  Loe uudist

 • City Motors AS ja Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool andsid koostöös välja autoeriala stipendiumi, mis on mõeldud õpingutes silmapaistnud edukale õppurile.

  City Motors AS ja Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool andsid koostöös välja autoeriala stipendiumi, mis on mõeldud õpingutes silmapaistnud edukale õppurile.

  Sel aastal sai City Motorsi stipendiumi autoeriala teiselt kursuselt Martin Plink, kel on võimalik alustada praktikaga, mille käigus saab enda olemasolevaid oskusi rakendada ja uusi teadmisi töö käigus juurde õppida. Stipendium on mõeldud õpingute eduka lõpuni ja seejärel soovi korral saab alustada City Motorsi esinduses enda tööalast karjääri.

  Loe uudist

 • Alexela ja Eesti Talleks ühendavad jõud e-volutsiooni kiirendamiseks

  Alexela ja Eesti Talleks ühendavad jõud e-volutsiooni kiirendamiseks

  Investeerimisettevõte Eesti Talleks ja kodumaine energiakontsern Alexela ühendasid jõud, et muuta elektriautode laadimisteenus kontorihoonetes kättesaadavamaks. Kahe ettevõte omavaheline koostöö pole uus. Seni tehti seda investeerimisettevõttele kuuluva autoäri City Motors raames, kus pakuti elektriauto soetajatele kodulaadijaid. Tänasest lisati täiendava kihina avalike laadijate paigaldamine uuenevas Talleksi Kvartalis.

  Loe uudist

 • Tallinna Lennujaama tütarettevõte Tallinn Airport GH AS võttis kasutusele esimesed elektriautod Dacia Spring

  Tallinna Lennujaama tütarettevõte Tallinn Airport GH AS võttis kasutusele esimesed elektriautod Dacia Spring

  3 . jaanuaril loovutas City Motors AS Tallinna Lennujaamale kolm elektriautot Dacia Spring, mis on mõeldud töötajatele õhusõidukite teenindamiseks ja vajalike tööülesannete täitmiseks. Elektriautode kasutuselevõtt on oluliseks sammuks lennujaama süsinikujalajälje vähendamisel.

  Loe uudist

 • City Motors andis välja stipendiumid

  City Motors andis välja stipendiumid

  City Motors AS ja Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool andsid koostöös välja kaks autoeriala stipendiumit, mis on mõeldud õpingutes silmapaistnud edukatele õppuritele. Stipendiumiga kaasneb praktikakoht City Motorsi esinduses ja võimalus alustada tööalase karjääriga.

  Loe uudist

 • Auto välimus - pesu, vahatamine ja poleerimine

  Auto välimus - pesu, vahatamine ja poleerimine

  Üldjuhul teostatakse auto pesu seest ja väljast selleks, et auto välimus oleks puhas ning esinduslik. See on vaid üks, pigem väike põhjus, miks hoida oma autot puhtana. Auto pesemine on odavaim viis oma auto välimuse säilitamiseks ja väärtuse kaitsmiseks.

  Loe uudist

 • City Motors loovutas Antsla vallavalitsusele täiselektrilise Dacia Springi

  City Motors loovutas Antsla vallavalitsusele täiselektrilise Dacia Springi

  19.juuli loovutati City Motorsi Tartu esinduses Antsla Linnavalitsusele täiselektriline Dacia Spring, et uuendada vallavalitsuse autoparki.

  Loe uudist

 • Henri Roos sai kätte oma uue Renault Megane'i!

  Henri Roos sai kätte oma uue Renault Megane'i!

  Täna loovutasime Henri Roosile tema uue Renault Megane'i! Henri tehtud olümpiadebüüt näitab, et tegemist on lootustandva noorsportlasega ja hoiame Henrile pöialt ka edaspidi kogu oma meeskonnaga!

  Loe uudist

 • Auto hooldus - kõik, mida vaja teada

  Auto hooldus - kõik, mida vaja teada

  Kõik, mis töötab, ka kulub. Niisamuti on iga vähem või rohkem kasutatava sõiduauto puhul. Auto õigeaegne hooldus tagab esmalt auto pikaealisuse, aga ka selle sõidumugavuse. Lisaks sellele on hooldus vajalik turvalisuse ja kulude kokkuhoiu seisukohast. Mida on vaja teada auto hooldusest ja mida tuleb selle juures silmas pidada?

  Loe uudist

 • Auto keretööd ja värvimine

  Auto keretööd ja värvimine

  Autoga hoolduses käimine lühema või pikema aja tagant on iseenesest mõistetav. Autoomanikud on harjunud hoolitsema auto rehvide, mootori ja veermiku eest. Iga väiksema mure või ebahariliku heli esinemisel tegeletakse sellega kiiremas korras.

  Loe uudist

 • Kõik, mida vaja teada auto liisimisest - tingimused, kalkulaator, Renault liising

  Kõik, mida vaja teada auto liisimisest - tingimused, kalkulaator, Renault liising

  Autot ostma hakates on alati esmaseks soovituseks läbi mõelda enda vajadused ja võimalused. Tavaliselt ei ole rahaliselt võimalik ega ka mõistlik osta auto kohe välja. Seda eriti uue auto puhul. Sellel põhjusel on sõiduautode liisimine väga sagedane valik. Vaatame täpsemalt, mis on liising, selle tingimused ning erinevad aspektid.

  Loe uudist

 • Rehvivahetus Tallinnas ja Tartus

  Rehvivahetus Tallinnas ja Tartus

  Rehvide vahetus ja paigaldus tunduvad auto juures kõige kergem hoolduskulu. Lihtne on leida soodne rehvivahetuse punkt nii Tallinnas, Tartus kui ka mujal, sest teenusepakkujaid on palju. Tihti on rehvide müük ja paigaldus ühes kohas, et tagada autoomanikule mugavus.

  Loe uudist

 • Hübriidautode ülevaade - võrdlus, plussid ja miinused

  Hübriidautode ülevaade - võrdlus, plussid ja miinused

  Hübriidmootor tähendab mitme erineva jõuallika ühendamist ühe sõiduki liikumapanemiseks. Esimese hübriidauto sellise mootoriga ehitas juba 1899. aastal insener Ferdinand Porsche. See auto kasutas bensiinimootorit, et varustada elektrimootorit, mis vedas auto esirattaid.

  Loe uudist

 • Kuidas osta autot targalt?

  Kuidas osta autot targalt?

  Ükskõik, kas osta auto esimest, teist või juba neljandat korda, on palju aspekte, mida tuleks jälgida ja meeles pidada. Asjade lihtsustamiseks oleme vastanud enamlevinud küsimustele, mis aitavad otsustada, millist autot osta. Tahame anda  ülevaate, kuidas autot osta nii, et Sina, ostjana, saaksid enda jaoks parima võimaliku tulemuse.

  Loe uudist

 • Vaheta rehvid sel nädalavahetusel!

  Vaheta rehvid sel nädalavahetusel!

  Tule vaheta rehvid sellel nädalavahetusel, 9. ja 10.aprill, meie Lasnamäe esinduses! Lasnamäe esindus on rehvi vahetamiseks avatud kell 09:00-15:00 nii laupäeval kui ka pühapäeval.

  Loe uudist

 • Elektriautode tutvustus - võimalused ja hind

  Elektriautode tutvustus - võimalused ja hind

  Tulevik on keskkonnasõbralik ning innovaatiline. Seda ka automaailmas. Järjest enam näeb teedel elektriautosid. Elektriautod on turule tulekust saadik pakkunud palju kõneainet. Küll on spekuleeritud nende hinna, laadimisvõrgustiku ja keskkonnamõjude üle. Fakt on aga see, et nüüdseks neist mitte ainult ei räägita palju, vaid neid kohtab ka aina enam teedel ringi vuramas.

  Loe uudist

 • Renault peatas tootmistegevuse Venemaal

  Renault peatas tootmistegevuse Venemaal

  23.märtsil 2022 kogunes Renault Grupi nõukogu ning otsustas peatada tegevuse Moskvas asuvas tootmistehases.

  Loe uudist

 • Kuidas osta kasutatud autot?

  Kuidas osta kasutatud autot?

  Auto ostmine või ka vahetus on sageli keeruline ning nõuab palju aega. Eeltöö, proovisõidud, auto tehniline seisukord, õige hind - seda kõike on palju. Seetõttu oleme teinud ka selle postituse, et aidata kaasa sellele, et kasutatud auto ostmine oleks võimalikult lihtne.Kas eelistada uut või kasutatud autot? Kas osta auto müügiplatsilt või esindusest? Kas mõistlik on osta liisinguga ja kas pakutakse ka garantiid? Loe edasi ja saad vastused.

  Loe uudist

 • 24.veebruaril on kõik City Motorsi esindused SULETUD!

  24.veebruaril on kõik City Motorsi esindused SULETUD!

  23.veebruaril on kõik City Motorsi esindused avatud kuni kell 15.00.  Tartu esindus on suletud 24.-27. veebruaril! Laagri esinduse teenindus on 26.veebruar suletud. Müük on avatud tavapärastel aegadel. Lasnamäe esindus on 25. ja 26.veebruar avatud tavapärastel aegadel!

  Loe uudist

Eelmine Järgmine 1 2 3