City Motors / Renault ajalugu

Renault ajalugu

Juba 120 aastat on Renault elu lihtsamaks teinud

Renault tutvustab pidevalt uusi autode kasutusvõimalusi ning pakub välja üha uuenduslikumaid lahendusi.
Alates esimestest katusega autodest kuni mahtuniversaalideni on Renault' sõidukid igapäevaelu lihtsamaks muutnud. 

Kolmanda aastatuhande alguses on meie mõttemaailma keskmes pidev täiustamissoov ja -vajadus. Mõtte ja vajaduse kokkusaamise tulemus – nii määratleme Renault´uuendusmeelsust, mille on omaks võtnud ka meie insenerid ja disainerid. Tänu niisugusele mõtteviisile pakume tänasele autoostjale sellist sõidukit, mis ühendab
endas esmaklassilised sõiduomadused, turvalisuse, head tehnilised näitajad ja keskkonnasõbralikkuse.

Renault´ saavutused räägivad iseenda eest. Renault on esimene autotootja maailmas, kes loobus tavapärasest normidest ja lõi mahtuniversaali formaadi. See viis hulljulgelt uuendusliku Vel Satiseni. Meie oskus klientide soove aimata ja ette näha võimaldab meil toota autosid, mis on selle omanikule n-ö eluruumi avardajaks (Espace), kohanemisvõime taasavastajaks (Scenic), see võimaldas meil turule tuua esimese ilma võtmeta auto (Laguna).

Renault´ saavutuste väärtust autode sõiduohutuse ja turvalisuse alal rõhutab fakt, et sõltumatu testija EuroNCAP on nimetanud erinevad Renault mudelid oma klassi kõige ohutumateks ja turvalisemateks autodeks. Iga päev mõtlevad meie insenerid välja uusi lahendusi ja täiustavad vanu, mille tulemusel vähenevad ja õnnetustega kaasnevad vigastused. Näiteks võib tuua uue põlvkonna salongi kinnitus- ja kaitsevahendisüsteemi (Renault System for Restraint and Protection) ning hädaolukorras sisselülituva hädapidurdusassistendi.

Autosport ja eriti Vormel-1 on hindamatu uuendamise ja katsetamise laboratoorium. Näiteks on sealt saadud kogemused võimaldanud meil luua ja edasi arendada Renault´ mootorite insenertehnilisi lahendusi. Täiuslikkusest on Renault´ omanikel kasu kõikjal – näiteks maailma esimese otsepritse-bensiinimootori või 16-klapilise dCi common rail diiselmootori näol.

Täna ei peeta meil Renault´s ühtegi uuendust tõsiseltvõetavaks, kui see ei ole keskkonnasõbralik. Just seepärast on meie uued mootorid kütusesäästlikumad ja keskkonnale ohutumad kui kunagi varem. Ei lähe enam kaua aega, kuni kõik Renault´ sõidukid on vähemalt 90% ulatuses taaskasutatavatest materjalidest.

Parimad tooted väärivad parimat teenindust – Renault´ja edasimüüjate võrk on võtnud endale südameasjaks seda tõestada. Alates kiirest abist hädaolukorras kuni personaalsete pakkumiste ja paindlike finantseerimisvõimalusteni – oma keskustes hoolitseme kliendi eest igakülgselt.

Renault Internetis

www.renault.ee
group.renault.com/