City Motors loovutas Antsla vallavalitsusele täiselektrilise Dacia Springi / City Motors / City Motorsi uudised

City Motors loovutas Antsla vallavalitsusele täiselektrilise Dacia Springi

19.juuli loovutati City Motorsi Tartu esinduses Antsla Linnavalitsusele täiselektriline Dacia Spring, et uuendada vallavalitsuse autoparki.  Antsla Vallavalitsuses hakkavad Dacia Springi kasutama sotsiaaltöötajad, et jõuda kõikide valla elanikeni. 

"Suur rõõm on tõdeda, et Dacia Springi on üles leidnud nii Võru kui ka Antsla vallavalitsus ja loodame, et nende eeskujul jõuab elektriautosid järjest rohkem erinevatesse linna- ja vallavalitsustesse" sõnab City Motors AS juhatuse liige Jüri-Bruno Asari. 

Elektriautode kasvutrend tõestab, et inimeste jaoks on keskkond ja jätkusuutlikus aina olulisem. Elektriautod ei saasta keskkonda ning tänu sellele teevad ka vähem müra ning on mõnusalt vaiksed. Samuti on elektriautodega kohalt minek kiire ja sujuv. Lisaks on elektriautode kasutajatel ka juba hulk eeliseid – nendega võib sõita ühistranspordi rajal ning kesklinnas tasuta parkida. Ka laadimistaristu kasvab Eestis hoogsalt ning näiteks Dacia Springi saab laadida 80%-ni alla tunni ajaga.

Dacia Spring on üks uusimaid elektriautosid Eesti turul. Esimene Spring jõudis Eestisse möödunud aasta sügisel. Dacia Springi peamised eelised lisaks madalatele ülalpidamiskuludele on kindlasti mahukas pakiruum, kõrge kliirens ning pikk garantiiaeg. Tegemist on vaieldamatult soodsaima elektriautoga, kuid vaatamata sellele on WLTP kombineeritud tsüklis* sõiduulatus kuni 230 kilomeetrit.

*WLTP kombineeritud tsükkel koosneb 57% linnasõitudest, 25% maanteesõitudest ja 18% sõitudest kiirteel.