Elva Vallavalitsusele 13 uut Dacia Sandero Stepwayd! / City Motors / City Motorsi uudised

Elva Vallavalitsusele 13 uut Dacia Sandero Stepwayd!

City Motors Tartu esindus loovutas 20. mail Elva Vallavalitsusele 13 uut Dacia Sandero Stepwayd. Need on esimesed LPG ja bensiinil sõitvad autod, mis valda hankinud on. Uued autod on varustatud 1.0 TCe 100 Eco-G mootoriga, mis suudab töötada nii bensiiniga kui ka LPG-ga, see annab märkimisväärse säästu kütusekuludelt ning on sõbralikum ka keskkonnale.

"Me oleme rõõmsad, et saime Elva Vallavalitsusele pakkuda just Dacia Sandero Stepwayd," ütles City Motorsi juhatuse liige Jüri-Bruno Asari. "See on praktiline ja taskukohane auto ning oma kõrgema kliirensi tõttu sobib suurepäraselt vallamaade oludesse."

Elva Vallavanem Priit Värv tänab City Motorsi Tartu esindust koostöö eest ja lisab, et uued autod aitavad vallal paremini teenindada oma elanikke. "Need autod on meile väga vajalikud ja aitavad meil pakkuda oma elanikele paremaid sotsiaalteenuseid," ütles Priit Värv. "LPG-ga töötavad autod on keskkonnasõbralikumad ja aitavad meil vähendada CO2-heidet."

Dacia Sandero Stepway on populaarne valik nii era- kui ka äriklientide seas. See on tuntud oma vastupidavuse, ohutuse ja taskukohasuse poolest. Dacia Sandero Stepway LPG ja bensiiniga töötav mudel pakub klientidele veelgi suuremat valikut ja aitavad säästa raha kütusekuludelt.

City Motorsi meeskond tänab Elva Vallavalitsust usalduse eest!