City Motors andis ELMO Rendile üle esimesed pikima sõiduulatusega elektriautod Renault Zoe

Pressiteade

28. mai 2020

City Motors andis ELMO Rendile üle esimesed pikima sõiduulatusega elektriautod Renault Zoe

Kolmapäeval, 27. mail andis City Motors AS lühirendifirmale ELMO Rent OÜ üle esimesed oma hinnaklassis Eestis pikimat läbisõitu lubavad elektriautod Renault Zoe. Sõidukite sõiduulatus on pea 400 km ja vaid 15-minutilise kiirlaadimise järel saab Renault Zoega sõita lisaks veel 100 km.

Tegemist on esimeste uute Zoe 50KWh akumahutavusega mudelitega Eestis ja ka ELMO Rendi autopargis on need esimesed CCS tüüpi laadimisotsadega autode. Need tingimused võimaldavad senisest mugavamalt rentida keskkonnasõbralikku ning parimate tehniliste nõuetele vastavat sõidukit.

„Me oleme ülimalt õnnelikud, et kõige kiuste oleme lõpuks kätte saanud esimesed autod, millega pakkuda oma klientidele kauaoodatud uusi mudeleid ja elektriautode pikemaid läbisõite,“ sõnas ELMO Rent OÜ tegevjuht Enn Laansoo, Jr. ja lisas, et autotehaste tootmiste seiskumised, tarneküsimused ja liisingettevõtete pessimism on koostöös City Motorsiga ületatud ja tänasest saab Eestis jagada veelgi rohkem elektriautosid.

„Uued Renault Zoe mudelid on City Motors AS ja ELMO Rendi pikema koostöö esimene samm. Ajas muutuvad nii autotööstus kui klientide vajadused ning meil on hea meel tuua üheskoos tänavatele veel rohkem elektriautosid. Rõõmsates ja julgetes värvides Zoed sobivad igapäevasteks toimetusteks nii era kui ärikliendile,“ kinnitas City Motors AS-i müügijuht Jüri-Bruno Asari.

Elektriauto Zoe on sobiv ka pikemateks sõitudeks. Näiteks täislaetud autoga saab sõita Tallinnast Viljandisse ja tagasi. Samuti on uuel Zoe´it võimalik kiirelt ja mugavalt laadida aktiivselt laienevas laadimisvõrgustikus. „Vaid 15 minutit pausi kohvi joomiseks ja laadimiseks annab tänapäeva kiirlaadijaga võimaluse sõita autoga lisaks enam kui 100 kilomeetrit. Lisaks on kõikidel ELMO Rent klientidel võimalik sõidukit tasuta laadida Enefit VOLT ja ELMO Rendi laadimispunktides,“ täiendas Asari.

„Erinevad analüüsid ja kommentaarid näitavad, et täna otsivad kliendid aina rohkem keskkonnasäästlikuimaid ja kodumaiseid tooteid-teenuseid. Meie koostöö suurimaks tunnustuseks on just see, et Eesti inimesed saavad kohe täna teha oma valiku Eesti ettevõtete, keskkonnasõbralike elektriautode ja jagamismajanduse kasuks. Tarbimisharjumuste muutmiseks on täna kõige parem aeg,“ ärgitab Laansoo, Jr. inimesi reaalselt tegutsema.

ELMO Rent on Renault Zoe peamiselt suunanud oma äriklientidele, kes soovivad vähendada oma autopargiga seotud kulusid, teevad keskmiselt pikemaid sõite ja peavad seejuures lugu keskkonnasäästust. „395 km sõiduulatust, moodne sise – ja välisdisain, ökonoomne - kõik see on nüüd Eesti linnatänavatel olemas ja äpist lihtsalt ning soodsalt renditav. Oleme kandnud hoolt selle eest, et Zoe´d oleksid parima võimaliku varustusega.“ lisas Asari.

ELMO Rent jätkab planeeritud laienemisega suurendada oma autopark käesoleval aastal vähemalt 100 keskkonnasõbraliku autoni. Peamiseks eesmärgiks on tuua klientideni uued elektriautode mudelid, mida tänasest kroonib oma läbisõidult, hinna kui ka ruumikuse poolelt turul parim 50Kwh akumahutavusega Renault Zoe.

ELMO Rent on maailma üks esimesi elektriautode sõidujagamise ettevõtteid, kes pakub klientidele keskkonnasõbralikke sõiduvõimalusi. Iga kuu säästetakse ELMO Rent sõidukite abil linnaruumis CO2'te keskmiselt juba üle 7500kg. 2019. aastast on 100% kodumaine ELMO Rent tunnustatud esimese autorendi firmana vastutustundliku ettevõtluse märgisega.

City Motors AS on Eesti Talleksi AS kontserni kuuluv Renault´ ja Dacia ametlik edasimüüja Eestis. Meil on esindused Laagris ja Tartus ning edasimüüjad Saaremaal – Warma Auto – ning Narvas – Albion Motors OÜ. Renault Grupp tunnustas City Motorsit Baltimaade parima Renault´ ja Dacia edasimüüja  2019 tiitliga.

Lisainfo:

Jüri-Bruno Asari

Müügijuht

City Motors AS, Renault ja Dacia ametlik esindaja Eestis

GSM: +372 515 1013

Jyri.asari@citymotors.ee

Enn Laansoo, Jr.

ELMO Rent tegevjuht

Mob: +372 521 6858

E-mail: enn@elmorent.ee

www.elmorent.ee