AUSTRAL

Alates 29 090 €

GALERII

Uus Renault Austral

Uus Renault Austral maastur E-tech hübriid SUV hall hõbedane

UUS

RENAULT AUSTRAL E-TECH HÜBRIID

Uut Renault Australit iseloomustavad tasakaalustatud proportsioonid, omanäolised kere esiosa ja tuledejoon. Kõrgläikega must katus toetab vormide elegantsust ning tugevalt väljajoonistuvad küljedetailid rõhutavad selle sportlikku disaini.

Renault Austral Alpine esprit

Versioon ESPRIT ALPINE: Maailma esmaesitlus

Austral on esimene mudel, mis loodi grupi sportkaubamärgi Alpine alt. Seda eristavad eelkõige esprit Alpine logo, matt kerevärv, agressiivse kujundusega kaitserauad, 20" valuveljed Daytona, 3D-efektiga tagatuled, siniste elementidega Alcanatara polster ning kolmevärviliste õmblustega nappa nahaga kaetud rool. 

Uus Renault Austral maastur helehall

3D-efektiga tagatuled / E-Techi embleem

Content block

Värv: kiltkivihall satiin

Content block

20" valuveljed Daytona

Content block

Alcanatara elementide ja siniste õmblustega polster 

Renault Austral Harman Kardn helisüsteem

Tipptasemel Harman Kardoni heli

Uue Harman Kardon helisüsteemi koguvõimsuseks on 485 W. Selle komponentideks on 2 tviiterit armatuurlaua servades, 2 bassikõlarit esiuste paneelides, 2 surround-kõlarit, 1 keskkõlar salongi esiosas, 4 tviiterit ja 2 bassikõlarit tagauste paneelides ning 1 bassiboks pakiruumis. Unustamatu helikogemus, isikupärane ja intuitiivne.

Uus Renault Austral maastur hall

Tõhususe etalon

Pikkadel sõitudel näitab uus Renault Austral oma tõhususe parimaid omadusi, seda iseloomustab dünaamiline kiirendus ja suurepärane teelpüsivus. Täiustatud nelikroolimissüsteem 4Control kindlustab täpse ja ohutu liikumistrajektoori. Sujuv kurvide läbimine tagab kindla teelpüsimise. 10,1 m pöörderingi läbimõõt teeb auto manööverdamisel võrdseks väikese linnaautoga.

100% HÜBRIID

Renault Austral E-Tech hübriid hybrid uus helehall

E-TECH HÜBRIID

Ainulaadne hübriidtehnoloogia E-Tech töötati välja Renault Vormel 1™ kogemustele tuginedes. Elektriline režiim linnas tagab vaikse, mugava ja säästliku sõidu, laadides akut nii aeglustusel kui ka pidurdusel. Puuduv vajadus autot voolupistikust laadida.

Renault Austral mild hübriid uus

MILD HÜBRIID

See kaasaegne tehnoloogia on saadaval mootoritele mild hybrid 12V. Hübriidelektrisüsteem toetab mootorit kiirendamise ajal, et suurendada jõudlust ja vähendada kütusekulu.