AUSTRAL
Hind alates 34 490 €
353 € kuus

Uus Renault Austral

Uus Renault Austral maastur E-tech hübriid SUV hall hõbedane

UUS

RENAULT AUSTRAL E-TECH HÜBRIID

Uut Renault Australit iseloomustavad tasakaalustatud proportsioonid, omanäolised kere esiosa ja tuledejoon. Kõrgläikega must katus toetab vormide elegantsust ning tugevalt väljajoonistuvad küljedetailid rõhutavad selle sportlikku disaini.

Renault Austral Alpine esprit

Versioon ESPRIT ALPINE: Maailma esmaesitlus

Austral on esimene mudel, mis loodi grupi sportkaubamärgi Alpine alt. Seda eristavad eelkõige esprit Alpine logo, matt kerevärv, agressiivse kujundusega kaitserauad, 20" valuveljed Daytona, 3D-efektiga tagatuled, siniste elementidega Alcanatara polster ning kolmevärviliste õmblustega nappa nahaga kaetud rool. 

Austral esprit Alpine

3D-efektiga tagatuled / E-Techi embleem

Austral esprit Alpine

värv kiltkivihall satiin

Austral esprit Alpine

20" valuveljed daytona

Austral esprit Alpine

Alcanatara elementide ja siniste õmblustega polster

Austral esprit Alpine

nappa naha ja Alcantaraga kaetud rool

TECH CONTROL

SÜSTEEM KOOS SISSEEHITATUD GOOGLE'I TEENUSTEGA

Multimeediasüsteem openR link on varustatud mitmete Google'i* teenustega.

Häälkäsklustega saab juhtida kliimaseadet, marsruudi planeerimist, suhtlust koduga või muusikavalikut.

                                                                               Austral

HÄÄLJUHTIMINE

Ütle lihtsalt: "OK, Google…", et planeerida marsruuti, vahetada sõidurežiimi või tõsta temperatuuri. Uus sisseehitatud Google'i teenustega multimeediasüsteem openR link toetab hääljuhtimist ja ootab su käsklusi.

INTUITIIVNE NAVIGATSIOON

Teesulg, uus ühesuunaline tänav, liiklusinfo ja muud ebameeldivad üllatused. Tänu reaalajas toimuvale Google Maps'i automaatsele uuendusele, tagab navigatsioonisüsteem täpse sõidu, isegi võrguühenduse kaotuse korral.

TÄIELIK ÜLEVAADE

Kaks 12" ekraani kogupinnaga 774 cm2 on üks suuremaid digitaalseid näidikupaneele, mis autodes saadaval on. Sisseehitatud Google'i teenuste, multimeediasüsteemiga openR link ja uue põlvkonna näidikutepaneeliga multimeediaekraanil on ka parandatud värvilahendus, mis kokku tagab hämmastava kasutuskogemuse. Koos Head-Up displeiga ulatub informatiivse ekraani kogupind 984 cm2-ni.

VÕTA OMA RAKENDUSED KAASA

Sinu Google'i konto on alati sinuga. Naudi oma autos isikupärastatud navigeerimist ja oma lemmikrakendusi.

TIPPTASEMEL HARMAN KARDONI HELI

Uue Harman Kardon helisüsteemi koguvõimsuseks on 485 W. Selle komponentideks on 2 tviiterit armatuurlaua servades, 2 bassikõlarit esiuste paneelides, 2 surround-kõlarit, 1 keskkõlar salongi esiosas, 4 tviiterit ja 2 bassikõlarit tagauste paneelides ning 1 bassiboks pakiruumis. Unustamatu helikogemus, isikupärane ja intuitiivne.

Austral

DRIVE CONTROL

TÕHUSUSE ETALON

Pikkadel sõitudel näitab uus Renault Austral oma tõhususe parimaid omadusi, seda iseloomustab dünaamiline kiirendus ja suurepärane teelpüsivus. Täiustatud nelikroolimissüsteem 4Control kindlustab täpse ja ohutu liikumistrajektoori. Sujuv kurvide läbimine tagab kindla teelpüsimise. 10,1 m pöörderingi läbimõõt teeb auto manööverdamisel võrdseks väikese linnaautoga.

Austral

MULTI-SENSE

Süsteem pakub 5 erinevat seadistust, mis võimaldab sul kohandada uue Renault Austral vastavaks teeoludele või

sinu eelistustele: mootorihääl ja reageering, rooli jäikus, salongi valgustus ja juhiekraani seaded.

Australkomfort: vaikimisi juhtimisrežiim

Australsport: kõrgemal tasemel sõidunauding

Australeco: suurem sõiduulatus

Australperso: isikupärastatud seadistused

Australsnow: ohutus libedal teel

Australall terrain: liikumine rasketes teeoludes

SAFETY CONTROL

Austral

JUHTIMINE

Uue põlvkonna 9,3" Head-Up displei, adaptiivne püsikiirusehoidik, active driver assist… Halda liiklusolukordi silmi teelt tõstmata ning muuda juhiabisüsteemide abil oma sõidud unustamatuks.

Austral

OHUTUS

Aktiivne hädapidurdusassistent koos jalakäijate tuvastusfunktsiooniga nii edaspidi sõites kui tagurdades, intelligentsed ja automaatsed kaugtuled (Matrix LED vision)… Ohutussüsteemid aitavad sul muretult kõiki ettenägematuid liiklusolukordi hallata.

Austral

PARKIMINE

Automaatne parkimine, 3D-kaamera 360°… Kontrolli oma manöövreid parkimisabisüsteemide abil.

Renault Austral

süsteem Active Driver Assist

Süsteem reguleerib kiirust vastavalt teelõigu omapärale (ringristmik, kurv), hoides eesliikuva sõidukiga ohutut distantsi ja auto sõiduraja keskel. Niipea, kui eessõitva sõiduki kiirus väheneb, jääb su hübriidmootoriga Austral samuti seisma ja hakkab taas automaatselt liikuma, kui liiklus taastub.

Renault Austral

9,3" Head-Up displei

Uue Renault Australi varustusse saab lisada suure head-up displei, millel kuvatakse olulisem sõiduinfo ning ka tähtsamad hoiatused ja suunised, et saaksid sõita pilku teelt pööramata.

Renault Austral

LED Matrix vision

Maatriks-esitulede süsteem võimaldab valikuliselt leedelemente välja lülitada, et vältida vastutulevate autode pimestamist. Hämardades vaid mõnda leedelementi, tagavad ülejäänud elemendid optimaalse nähtavuse kõigis tingimustes. Süsteemi aktiveerimiseks kasutatakse kaamerat, mis asub esiklaasi ülaservas.

Renault Austral

pimenurga kontrollsüsteem (BSW)

Kiirustel üle 15 km/h käivituv süsteem annab hoiatustuledega märku teistest sõidukitest, mida juhi vaateväljas näha pole.

Renault Austral

sõidurajalt lahkumise hoiatussüsteem (LDW)

See süsteem hoiatab juhti, kui auto tahtmatult pidevat või katkendlikku joont ületab, kasutades selleks kaamerat, mis paikneb esiklaasil tahavaatepeegli taga.

Renault Austral

sõidukiiruse hoiatussüsteem koos liiklusmärkide tuvastussüsteemiga (TSI/TSR)

Süsteem teavitab sind kiiruspiirangutest, hoiatab sind, kui neid ületad, ning soovitab muuta püsikiirusehoidiku sätteid. Lisaks loeb süsteem ka teisi liiklusmärke, nagu näiteks möödasõidu keeld.

Renault Austral

liiklusmärkide tuvastussüsteem (TSR)

Paigaldatud kaamera loeb liiklusmärke ja kuvab kehtiva kiiruspiirangu info näidikutepaneelile.

Renault Austral

automaatne hädapidurdussüsteem koos jalakäijate ja ratturite tuvastusfunktsiooniga (AEBS)

Süsteem tuvastab teel oleva auto, jalgratta või jalakäija ning peatab nende äkilise lähenemise korral sõiduki. Linnas liiklemine pole kunagi olnud nii ohutu ei päeval ega öösel.

Renault Austral

automaatne hädapidurdussüsteem koos vastassuuna ületamise assistendiga (AEBS)

Vasakpöörde korral arvutab süsteem uue Renault Australi ja vastutuleva sõiduki vahelise kauguse ja hoiatab juhti kokkupõrkeohu korral.Peale seda saab juht sõiduki peatada, kuid kui süsteem tuvastab endiselt kokkupõrkeohu, suurendatakse pidurdusjõudu. Kui juht ei reageeri, rakendab süsteem automaatselt pidurid ja peatab auto.

Renault Austral

automaatne hädapidurdussüsteem tagurdamisel (R-AEB)

Sinu auto pidurdab automaatselt, kui see tagurdamisel mingi takistuse tuvastab.

Renault Austral

parkimiskohalt väljatagurdamise assistent

Auto hoiatab sind tagant ristsuunas lähenevate sõidukite või muude takistuste eest.

Renault Austral

sõiduraja hoidmise assistent (LKA)

Kiirustel 70-160 km/h toimiv süsteem korrigeerib sõidusuunda, et hoida auto oma sõidurajal, kui hakkad ületama pidevat või katkendlikku joont ilma suunatuld näitamata.

Renault Austral

sõiduraja hoidmise kontrollsüsteem (ELKA)

Kiirustel 70-160 km/h toimiv süsteem korrigeerib sõidusuunda, et hoida auto oma sõidurajal, kui hakkad ületama pidevat või katkendlikku joont ilma suunatuld näitamata. Süsteem tuvastab samas suunas ja vastassuunas liikuvad sõidukid ning ka teeserva isegi siis, kui sel puudub joonmärgis.

Renault Austral

ohutu väljumise funktsioon (OSE)

Auto hoiatab reisijat kui kaasneb oht ukse avamisel.

Renault Austral

automaatne kaug- ja lähitulede lülitus (AHL)

Esiklaasi ülaosas paiknev kaamera analüüsib valgusvoogu ning kohandab sõltuvalt valgustusest või teeoludest tuled olukorrale vastavaks.

Renault Austral

Leedtuled Adaptive vision (koos sisseehitatud udutulede funktsiooniga)

Süsteem kohandab valgusvihu automaatselt vastavalt sõiduolukorrale ja ilmastikutingimustele, et parandada mugavust ja ohutust. tagasi esilehele

SPACE CONTROL

ERGONOOMIKA JA PRAKTILISUS

Mugav ja uuenduslik sõiduasend pakub rohkem ruumi, ning võimaldab samal ajal kasutada esiistmete vahelist ruumi praktilise induktsioonlaadija jaoks. Panipaigad, kogumahuga 35 liitrit, on kergesti ligipääsetavad ja praktilised. Pikisuunas 16 cm liigutatav tagaiste pakub omas segmendis suurimat põlveruumi. Pakiruumi maht on 575 dm3 ning tagaluugi saab varustada elektriajamiga.

Austral

AUTO MÕÕTMED

Pikkus, kõrgus, laius… Tutvu lähemalt uue Renault Australi mõõtmetega.

Renault Austral

Renault Austral

Renault Austral

Renault Austral

100% HÜBRIID

Renault Austral E-Tech hübriid hybrid uus helehall

E-TECH HÜBRIID

Ainulaadne hübriidtehnoloogia E-Tech töötati välja Renault Vormel 1™ kogemustele tuginedes. Elektriline režiim linnas tagab vaikse, mugava ja säästliku sõidu, laadides akut nii aeglustusel kui ka pidurdusel. Puuduv vajadus autot voolupistikust laadida.

Renault Austral mild hübriid uus

MILD HÜBRIID

See kaasaegne tehnoloogia on saadaval mootoritele mild hybrid 12V. Hübriidelektrisüsteem toetab mootorit kiirendamise ajal, et suurendada jõudlust ja vähendada kütusekulu.