KANGOO KAUBIK E-TECH ELECTRIC
Hind alates 40 790 €
417 € kuus

UUS TÄISELEKTRILINE KANGOO VAN E-TECH

UUS TÄISELEKTRILINE KANGOO VAN E-TECH

kuni

300 KM

sõiduulatus
WLTP kombineeritud tsüklis

mootor

90 KW

või 120 hj

laadimine

170 KM

30 minutiga
kasutades alalisvoolu kiirlaadijat võimsusega 80 kW

TÄISELEKTRILINE

 ilma kompromissideta

ilma kompromissideta

Planeeri muretult oma igapäevaseid teekondi. Täiselektriline Kangoo Van E-Tech on varustatud uue põlvkonna liitiumioon akuga, mille mahtuvuseks on 45 kW/h ja see on kasutatav 100% ulatuses. Tõhusus või ruumikus? Enam ei pea sa nende vahel valima. Tänu põranda alla paigutatud akule, pakub täiselektriline Kangoo E-Tech endiselt mahukat kaubaruumi.

11 kW laadija teeb laadimise lihtsaks. Ühenda oma täiselektriline Kangoo Van E-Tech standardsesse wallbox laadimisseadmesse ning taasta 100% sõiduulatus 3 tunni ja 50 minutiga. Pole piisavalt aega? Vali 22 kW 80DC* versioon, millega piisab 30 minutist, et taastada 170 km sõiduulatus.

Salongi kiireks soojendamiseks kasuta sõidu ajal soojuspumpa, mis aitab ka sõiduulatust optimeerida. Kui auto on laadimisvõrku ühendatud, saad eelsoojendusfunktsiooni abil tagada omale sobiva salongi temperatuuri koos 100% aku laetusega.

* Saadaval lisavarustusena

mugav laadimine

 kodus või tööl

kodus või tööl

Lae oma täiselektrilist Kangoo Van E-Techi kodus või tööl kas wallboxi, võimsama pistikupesa või standardse koduse pistiku kaudu.

 teel olles

teel olles

Euroopas reisides saad kasutada üha laienevat avalike laadimispunktide võrku.

KANGOO VANI TUGEVAD KÜLJED

Küljeukse ava laius 1,45 m

Küljeukse ava laius 1,45 m

Süsteemi Open Sesame by Renault laiendatud küljeukse ava lihtsustab varustuse laadimist ja igapäevast tööd.

Kaubaruumi maht 3,9 m3

Kaubaruumi maht 3,9 m3

Lae kogu oma varustus täiselektrilise Kangoo Van E-Techi peale ja kohanda selle sisemus oma vajadustele vastavaks. Kokkuklapitav laeriiul easy inside rack mahutab kuni 2 m pikkuseid esemeid, jättes põrandapinna vabaks.

Pukseerimisvõime 1,5 t

Pukseerimisvõime 1,5 t

Rekordilise veovõimega täiselektriline Kangoo Van E-Tech võib vedada kuni 1,5 tonnist haagist.

varustus sinu ettevõttele

17 juhiabisüsteemi

17 juhiabisüsteemi

Sinu turvalisus on meie prioriteet. Täiselektrilise Kangoo Van E-Techi juhiabisüsteemid tagavad su turvalisuse nii linnas kui sellest väljaspool: kohanduv püsikiirusehoidik, aktiivne hädapidurdussüsteem, sõiduraja hoidmise assistent.

multimeediasüsteem easy link

multimeediasüsteem easy link

Kohanda sõidustiil oma vajadustele vastavaks. Ühenda oma nutitelefon easy link süsteemiga Bluetoothi, Android Auto™ või Apple Carplay™ abil. See võimaldab sul nautida oma lemmik-esitlusloendeid, kasutada rakendusi ja võrguteenuseid 8" puuteekraanil.
Navigatsioonisüsteem ja võrguteenused võimaldavad sul oma elektriauto reise planeerida ning optimeerida marsruute ja laadimist.

optimaalsed mõõtmed

optimaalsed mõõtmed

optimaalsed mõõtmed

optimaalsed mõõtmed