TRAFIC VAN E-TECH ELECTRIC
Hind alates 48 790 €
499 € kuus

UUS RENAULT TRAFIC VAN E-TECH 100% ELECTRIC

100% elektriline 100% efektiivne

driving range - Renault Trafic Van E-Tech 100% electric

297 km sõiduulatus

Trafic Van E-Tech 100% electric'uga saad sõita kõikjale. Võid vabalt siseneda madala emissioonitasemega tsoonidesse (LEZ) ja linnakeskustesse ning võtta ette pikemaid sõite, tänu 297 km sõiduulatusele ilma mingi CO2 või tahmaosakeste emissioonita.

Sõiduulatuse ja laadimise haldamine

My Renault rakendus ja Mobilize teenused aitavad sul hallata oma Trafic Van E-Tech 100% electric'u sõiduulatust ning leida teekonnal saadaolevad laadimispunktid.

lihtsustatud laadimine

charging - Renault Trafic Van E-Tech 100% electric

TEEL OLLES

Enamik avalikke laadimisjaamu ühildub sinu autoga. Neid võib leida linnakeskustes, Renault’ esindustes ja maanteedel. Saad oma autot laadida enam kui 300 000 laadimisjaamas Euroopas (sh 77 000 Prantsusmaal).

charging - Renault Trafic Van E-Tech 100% electric

KODUS VÕI TÖÖL

Elektriautot saab laadida vooluvõrgust autoga kaasas oleva kaabli abil. Optimaalseks laadimiseks ühenda see lihtsalt oma kodus 7,4 kW ühefaasilise vahelduvvoolu laadimisjaama või 11 kW kolmefaasilise vahelduvvoolu laadimisjaama. Neid terminale saab hõlpsasti paigaldada koju või töökohta. Vajadusel võid kasutada ka võimsamat pistikupesa, kuid siis on lihtsalt laadimisprotsess aeglasem.

VÄIKEETTEVÕTETELE

mobilize power solutions

Lase kvalifitseeritud tehnikul laadimisseade oma koju või töökohale paigaldada juba enne kui auto kätte saad.

mobilize charge pass

Kasuta selle eeliseid, et oma sõidud veelgi mugavamaks muuta. Annab ligipääsu 77 000 laadimisjaamale. Kontrolli nende ühilduvust oma Trafic Van E-Tech 100% electric'uga, vali kiire või aeglane laadimine ja maksa laadimise eest lihtsalt Mobilize Charge Passiga. Ja seda kõike Euroopa parimas laadimisjaamade võrgus ning eriti suure võimsusega Ionity võrgus (soodushinnaga).

mobilize smart charge

Mobilize Smart Charge rakendus ajastab su sõiduki laadimise odavama elektrihinnaga ajale. Säästad raha madalama elektrihinna arvelt.

SUURETTEVÕTETELE

mobilize business pass - Renault Trafic Van E-Tech 100% electric

mobilize business pass

Korralda oma tööpäev ja sõidud sujuvalt Mobilize Business Passi abil. See võimaldab teekondi planeerida koos ligipääsuga rohkem kui 10 700 laadimisjaamale Ile de France's (ja kuni 400 000 jaamale Euroopas).

võrguteenused

Nii autos kui ka eemal viibides, pääsed Renault rakenduse kaudu ligi Renault võrguteenustele: allesjäänud sõiduulatus, lähimad laadimisjaamad, laadimisplaan, marsruudi planeerimine ja palju muud.

finding charging points - Renault Trafic Van E-Tech 100% electric

laadimisjaamade leidmine

Teekonna planeerimise lihtsustamiseks tuvastab laadimisjaamade asukohatuvastuse funktsioon lähimad saadaolevad laadimisjaamad, nende võimsuse, laadija tüübi, pistikutüübi ja hinna.

managing charging - Renault Trafic Van E-Tech 100% electric

laadimise haldamine

My Renault rakendusega saad kontrollida oma auto laetuse taset ja järelejäänud sõiduulatust. Vajadusel saab laadimist alustada kohe või ajastada see hilisemaks ajaks, näiteks ajale kui elekter on odavam.

programming the temperature - Renault Trafic Van E-Tech 100% electric

temperatuuri programmeerimine

Et teele asumine oleks võimalikult mugav, saad salongi temperatuuri juhtida ja eelprogrammeerida enne väljasõitu. Kui see funktsioon laadimise ajal sisse lülitada, ei mõjuta see laadimiskiirust.

mõõtmed ja sinu vajadustele vastav lisavarustus

loading volume - Renault Trafic Van E-Tech 100% electric

KAUBARUUMI MAHT

Trafic Van E-Tech 100% electric mahutab kuni 8,9 m3 kaupa, mida saab mugavalt kinnitada 18 kaubakinnitusaasa abil.

easy loading - Renault Trafic Van E-Tech 100% electric

LIHTSUSTATUD LAADIMINE

Trafic Van E-Tech 100% electric'u 4,15 m laadimispikkus on omas klassis suurim. Läbilaadimisluuk vaheseinas ja täiendav ruum kõrvalistme all muudavad laadimise lihtsaks.

adapted fittings - Renault Trafic Van E-Tech 100% electric

SOBIV LISAVARUSTUS

Kasuta vastavalt oma vajadustele spetsiaalselt loodud varustust, nagu kaubaruumi polstrid, kaitsekatted ja panipaigasüsteemid.

varustus

mobile office - Renault Trafic Van E-Tech 100% electric

professionaalne kabiin

Nagu ka sisepõlemismootoriga versioon, on Trafic Van E-Tech 100% electric varustatud hästi ümberkohandatava töökohaga. Suure keskmise istme saab alla klappida süle- või tahvelarvuti lauaks, lisaks on olemas sisseehitatud A4 dokumendihoidik.

samad eelised sisepõlemismootoriga versioonis

Sama vastupidavus, dünaamika ja mugavus, sama kandevõime ja sama sisekujundus sinu mobiilse kontori jaoks – tutvu lähemalt Trafic Van E-Tech sisepõlemismootoriga versiooniga.

Renault Trafic Van

accessories - Renault Trafic Van E-Tech 100% electric

boonused ja toetusprogrammid

Riik aitab su ettevõtet üleminekul elektrisõidukitele, pakkudes üleminekutoetusi ja tuge olenevalt piirkonnast, kus sa tegutsed.