MEGANE

MEGANE

Edutoovad tehnoloogiad

HIND ALATES

15 290 €

KUUMAKSE ALATES *

168 €
REGISTREERU PROOVISÕIDULE VAATA HINNAKIRJA 

Uus Megane R.S.

Mootorispordist inspireeritud, suure jõudlusega tipptehnoloogiline auto. Sinu kirgede kehastus.

Väljendusrikas disain ning suur jõudlus

Uue MEGANE R.S.-i jõuline ja omanäoline disain rõhutab üheselt auto suurt jõudlust ja kasutatavaid tehnoloogiaid. Muljetavaldav esiosa tõmbab tähelepanu 60 mm esitiibade, Vormel-1-st inspireeritud esisplitteri ning R.S. Vision esituledega. Tugevalt eenduvad rattakoopad, tagumine difuusor keskel asuva summutiotsaga, külgmised kaitseliistud ja 18" või 19" valuveljed rõhutavad auto dünaamilisust. Uus MEGANE R.S. äratab sinus võidusõiduinstinktid.

Sportliku iseloomuga interjöör

Uue Renault MEGANE R.S.-i interjöör keskendub sõidunaudingule. See ei varja oma sportlikku iseloomu, kuid pakub samal ajal rohkelt mugavust ning tagab auto sobivuse igapäevaseks kasutamiseks. Näidikutepaneel kindlustab kohese infoedastuse, sportlikud esiistmed pakuvad suurepärast külgtuge. Eriline juhtimisfunktsioonide ja "nullpunkti" markeeringuga rool, alumiiniumist pedaalikatted ning punased kujunduselemendid - Uus Renault MEGANE R.S. ei peida oma temperamenti.

Unikaalne sõidunauding ja maksimaalsed emotsioonid iga päev.

Omas klassis ainulaadsena on auto standardvarustuses 4CONTROL nelikroolimine, mis koos 4 hüdraulilise piiraja ja sport või cup vedrustusega võimaldavad Uuel MEGANE R.S.-il ületada piire ilma kompromissideta. Uus 1,8 l turbomootor võimsusega 280 hj ning pöördemomendiga 390 Nm koos manuaalse või EDC topeltsiduriga automaatkäigukastiga tagavad enneolematud tulemused. Vabasta oma emotsioonid koos Uue MEGANE R.S.-ga!


Versioon

Renault MÉGANE Bose®

Iga sõit võib olla erakordne helinauding. Avasta Bose® versioon, mis on valminud Bose ja Renault' spetsialistide koostöös. Omanäoline disain, rikkalik varustus ja spetsiaalselt Uue Renault MÉGANE'i salongi jaoks loodud heliseadega BOSE® Sound System.

Välisdisain

17-tolliste teemantlihvitud valuvelgedega (18-tollised valuveljed on lisavarustuses), „Pure Vision“ täis LED esituledega ja elegantsete kroomdetailidega varustatud Uus Renault MÉGANE Bose® tõmbab tähelepanu esimesest pilgust.

Bose® Sound System

Tipptasemel kõlarite, digitaalse võimendi ja bassikõlariga BOSE® helisüsteem pakub täpset, puhast ja tasakaalus heli. Iga Renault MÉGANE'i akustilise interjööri detail on koostöös Bose inseneridega üle mõõdetud, uuritud ja läbi analüüsitud, et tagada uuel tasemel kuulamiskogemus ja sõidunauding. Tunnete end olevat kontserdisaalis, kus iga noot, iga muusikaline detail ja iga nüanss tõetruult taasesitusele tuleb.

Sisekujundus

Et pakkuda kõrgeimal tasemel mugavust, keskendusime Renault MÉGANE Bose® interjööri loomisel ülima täpsusega detailidele. Interjööris valitsevad kõrgekvaliteedilised materjalid ja harmoonia. Materjalid, mida on mõnus katsuda, peen polster, nahkkattega rool, kroomitud dekoratiivelemendid...


Versioon

Uus Renault MÉGANE GT

Saa tundma sportlikku kogemust Renault Megane GT-ga. Siin kohtuvad sõidunauding, sport, võimsus, elegantsus ja mugavus.


Renault MEGANE

Ole esimene

Nauding sõltub mugavusest. Renault MÉGANE'I interjööris valitsevad kõrgekvaliteedilised materjalid ja harmoonia.

AVASTA DISAIN

Kasuta parimat tehnoloogiat

Tunne end Renault MÉGANE's nagu lennuki kabiinis. Sinu käsutuses on hulgaliselt kaasaegseid tehnoloogiaid, mis tagavad erakordse mugavuse ja sõidunaudingu.

OLE ÜHENDUSES

Naudi häid hetki

Renault on MÉGANE'i mootorite arenduses ära kasutanud kõik võidusõitudel omandatud teadmised ja kogemused. Nende jõudlus, vastupidavus, kütusekulu ja C02 heitmekogused on oma klassi parimate hulgas ning kasutusmugavus - täiesti unikaalne.

TUTVU HINNAKIRJAGA

Kas oled valmis tutvuma uute tehnoloogiliste lahendustega Renault MEGANEga?