MEGANE

MEGANE

Edutoovad tehnoloogiad

HIND ALATES

12 830 €

KUUMAKSE ALATES *

137 €
REGISTREERU PROOVISÕIDULE VAATA HINNAKIRJA 

Ole esimene

Nauding sõltub mugavusest. Uue Renault MÉGANE'I interjööris valitsevad kõrgekvaliteedilised materjalid ja harmoonia.

AVASTA DISAIN

Kasuta parimat tehnoloogiat

Tunne end Uues Renault MÉGANE's nagu lennuki kabiinis. Sinu käsutuses on hulgaliselt kaasaegseid tehnoloogiaid, mis tagavad erakordse mugavuse ja sõidunaudingu.

OLE ÜHENDUSES

Naudi häid hetki

Renault on Uue MÉGANE'i mootorite arenduses ära kasutanud kõik võidusõitudel omandatud teadmised ja kogemused. Nende jõudlus, vastupidavus, kütusekulu ja C02 heitmekogused on oma klassi parimate hulgas ning kasutusmugavus - täiesti unikaalne.

TUTVU HINNAKIRJAGA

Uus Renault MEGANE

Tule proovima!

Versioon

Uus Renault MÉGANE Bose®

Iga sõit võib olla erakordne helinauding. Avasta Bose® versioon, mis on valminud Bose ja Renault' spetsialistide koostöös. Omanäoline disain, rikkalik varustus ja spetsiaalselt Uue Renault MÉGANE'i salongi jaoks loodud heliseadega BOSE® Sound System.

Välisdisain

17-tolliste teemantlihvitud valuvelgedega (18-tollised valuveljed on lisavarustuses), „Pure Vision“ täis LED esituledega ja elegantsete kroomdetailidega varustatud Uus Renault MÉGANE Bose® tõmbab tähelepanu esimesest pilgust.

Bose® Sound System

Tipptasemel kõlarite, digitaalse võimendi ja bassikõlariga BOSE® helisüsteem pakub täpset, puhast ja tasakaalus heli. Iga Uue Renault MÉGANE'i akustilise interjööri detail on koostöös Bose inseneridega üle mõõdetud, uuritud ja läbi analüüsitud, et tagada uuel tasemel kuulamiskogemus ja sõidunauding. Tunnete end olevat kontserdisaalis, kus iga noot, iga muusikaline detail ja iga nüanss tõetruult taasesitusele tuleb.

Sisekujundus

Et pakkuda kõrgeimal tasemel mugavust, keskendusime Uue Renault MÉGANE Bose® interjööri loomisel ülima täpsusega detailidele. Interjööris valitsevad kõrgekvaliteedilised materjalid ja harmoonia. Materjalid, mida on mõnus katsuda, peen polster, nahkkattega rool, kroomitud dekoratiivelemendid...


Versioon

Uus Renault MÉGANE GT

Saa tundma sportlikku kogemust uue Renault Megane GT-ga. Siin kohtuvad sõidunauding, sport, võimsus, elegantsus ja mugavus.


Kas oled valmis tutvuma uute tehnoloogiliste lahendustega Renault MEGANEga?