TRAFIC SPACECLASS
Hind alates 47 390 €
485 € kuus

TRAFIC SPACECLASS

Trafic SpaceClass

Elegantne ja dünaamiline

Trafic SpaceClassi iseloomustab dünaamilisus. Uue kujuga mootorikate ja vertikaalne radiaatorivõre toetavad uue eesmise kaitseraua väljendusrikkust. C-kujulised täisleedtuled ja uued 17" teemantläikega valuveljed ühendavad dünaamilisuse elegantsusega.

Trafic SpaceClass

versioonid signature ja escapade
Perega reisimiseks või tööasjade ajamiseks pakub Trafic SpaceClass kaht versiooni - Signature või Escapade, mis täidavad kõik ootused ka pikematel reisidel.

Trafic SpaceClass

dünaamilise disainiga esiosa
Uut kroomitud radiaatorivõre täiendavad C-kujulised täisleedtuled ja uus eesmine kaitseraud.

Trafic SpaceClass

armatuurlaud Easy Drive
Uus Gris Météor halli viimistlusega armatuurlaud, 8" ekraaniga multimeediasüsteem easy link... Kõik on kontrolli all!

Trafic SpaceClass

mugavus ja elegantsus
Nahkpolster ja nahaga kaetud rool, kroomitud juhtnupud ja käigukang... Võta mobiilses salongis mõnusalt istet ja naudi toonitu klaaside taga erakordset mugavust.

ümberpaigutusvõimalused, ruumikus ja mugavus

Trafic Spaceclass: VIP-transport

Trafic SpaceClass

taasavasta nauding reisimisest

6 tagumist istekohta, võimalus istmeid üksteise vastu paigutada, 220 V pistikud, individuaalsed lugemistuled - Trafic SpaceClass pakub reisimiseks uusi võimalusi. Tunneta mugavust rooli taga ja naudi sind ümbritsevat elegantset kujundust: uus kroomitud käigukang, uus meteoorihall armatuurlaud ja palju muud. Sind saadab mugavus.

äriklassi kogemus

Signature paketiga Trafic SpaceClass tagab sõidu premium-klassis. Pöörlevad, nihutatavad ja kokkuklapitavad istmed kohanevad vaevata su vajadustega ning pakuvad piisavalt ruumi 7 inimesele, ilma et peaksid piirama pakiruumi mahtu, mis võib ulatuda kuni 1,8 m3-ni. Nihutatav keskmine laud muudab Trafic SpaceClassi tõeliseks mobiilseks kontoriks.

Trafic SpaceClass

Trafic SpaceClass

kaaslane sinu seiklustel

Versioon Escapade aitab kustutada su seiklusejanu.

Muuda kahe sammu ja kolme liigutusega oma auto tõeliseks magamistoaks: klapi istmete seljatoed alla ja lõõgastu 1,90 m pikkuses kahekohalises voodis, millele tagavad täieliku diskreetsuse toonitud klaasid.

Reisi ilma piirideta!

TRAFIC SPACECLASS

Aktiivsed pakkumised puuduvad