Renault ZOE - hind alates 27 490 € - City Motors

NÄITA OMA ISELOOMU

ELEKTRISEERIV DISAIN

Linnaauto, mis elektriseerib igapäevased toimingud!

Kaasaegne ja dünaamiline disain, rõhutatult eriomased kerejooned, puhas energia… Zoe E-Tech täiselektriline rõhutab Su isikupära ning muutub Su igapäevaelus asendamatuks. Naudi elektrilisi värve!

Täis LED-tuled

Renault' margiomane stiil - C-kujulised päevasõidutuled annavad Zoe E-Tech täiselektrilisele väljendusrikka ilme. Naudi enneolematut nähtavust 100% LED esi- ja tagatuledega. 

17" valuveljed

Teemantläikega, mis muudav välimuse veelgi dünaamilisemaks. 

Multimeediasüsteem EASY LINK

Ühenda lihtsalt oma nutitelefon ja naudi otse 9,3" puuteekraanilt multimeediamaailma, mida rikastavad elektriautole omased funktsioonid.

10" ekraaniga näidikuteplokk

Vaata kogu olulist juhtimisinfot ning navigatsioonijuhiseid täiselektrilise Zoe E-Tech 10" näidikuekraanilt.

Taaskasutatud materjalid

Zoe E-Tech täiselektriline varustuses on 100% taaskasutatud materjalidest toodetud kangaga kaetud istmekatted. Ka armatuurlaua keskosa on kaetud sama materjaliga, mis loob salongis mugava ja sooja atmosfääri.

DISAIN


SISEKUJUNDUS

Kõrgtehnoloogiline rool 

Zoe E-Tech täiselektriline rool pakub veelgi rohkem sõidumugavust. Iga puudutus juhtnuppudel lihtsustab igapäevaelu.

Elegantsus ja tehnoloogia

Zoe E-Tech täiselektriline interjöör on kaetud samade 100% taaskasutatud tekstiilmaterjalidega nagu istmedki ning varustatud suurte ekraanide, kroomdetailide ja suure hulga mahukate panipaikadega.

Nutitelefoni induktsioonlaadija

Aseta oma telefon keskkonsooli alla. See on alati nähtaval ja laeb end juhtmevabalt.

SÕIDUULATUS


Aku Z.E. 50

Akuga, mille mahutavus on 52 kWh, on Uue ZOE sõiduulatus ühe laadimisega kuni 395 km (WLTP*).

* WLTP (Worldwide Harmonized Light vehicles Test Procedure), standardtsükkel: 57% linnatänavatel, 25% maanteedel, 18% kiirteedel) 15" valuvelgedega versiooni ZOE Life kohta.

Tegelik sõiduulatus sõltub mitmetest teguritest:

Kiirus

Mida suurem kiirus, seda rohkem energiat kulub selle hoidmiseks.

Sõidustiil

Sõiduulatuse suurendamiseks kasuta Z.E. tehnoloogiaid, nagu aeglustus või rekuperatiivpidurdus.

Topograafia

Ülesmäge sõitmine suurendab energiakulu ja vähendab sõiduulatust. Langusel toimub energia taastootmine.

Kliimaolud

Keskmiselt võimaldab aku Z.E. 50 läbida suvel kuni 395 km ja talvel 250 km.

LAADIMINE


Lae oma ZOET

KODUS

Kasuta koduseks kiirlaadimiseks 7,4 kW võimsusega laadimispunkti Wallbox*. Ühendades tüüp 2 pistikuga kaabli autoga, kestab laadimine 0-st kuni 100%-ni umbes 9 tundi ja 25 minutit.  

* Laadimispesa Wallbox tuleb lasta paigaldada volitatud elektrikul.

TÖÖL

Aina rohkem ettevõtteid paigaldavad oma töötajate jaoks elektriautode laadimispunkte. Lae oma Uut ZOET tööl olles!

AVALIKUS LAADIMISVÕRGUS

Caméléon™ laadija abil saad kaubanduskeskustes, parkimisplatsidel või maanteedel 22 kW laadimispunktis 100% sõiduulatuse taastada vaid 3 tunniga.

MAANTEEL

Nädalavahetus? Ära kuluta oma aega! Kasuta kiirlaadimispunktides uut alalisvoolulaadijat.  30 minutiga suudab ZOE taastada kuni 150 km sõiduulatuse, sõltuvalt eesootavatest teeoludest. On aeg üks kohv võtta!

Laadimise planeerimine ja juhtimine on lihtne

Renault EASY CONNECT võrguteenused ja Uue ZOE Combo CCS pistik, muudavad laadimise haldamise lihtsaks. 

Juhi oma sõidukit distantsilt

MY Renault rakenduse abil saad distantsilt kontrollida aku taset, ajastada laadimise soodsaimale ajale ning planeerida teekonda. Vaata oma teekonda Uue ZOE 9,3" multimeediaekraanil.

Kasuta multifunktsionaalset laadimisrežiimi

Tänu radiaatorivõrel, Renault' logo taga asuvale Combo CCS pistikule, võid kasutada igat laadijat Euroopas.  

Meiega on iga teekond lihtne

Vaata sõiduulatust, leia vabad laadimiskohad, määra marsruut ja naudi oma lemmikmuusikat. Kasuta Renault EASY LINK süsteemi eeliseid, mis on peensusteni läbi mõeldud, et sinu reisimine lihtsamaks muuta.

Uue ZOE veoaku

Uue ZOE ostul omandad sa ka veoaku, mille garantii kehtib 8 aastat või 160 000 km (sõltuvalt, kumb enne täitub) ning mille garanteeritud laadimismaht on 66% algsest mahust.

Pikenda oma ZOE aku eluiga

Zoe E-Tech täiselektriline varustuses on interaktiivsed ja lihtsalt kasutatavad tehnoloogiad, mis annavad infot, kuidas sõiduulatust suurendada.

ÖKOMEETER

10" näidikuteploki paremal küljel asuv ökonomeeter annab infot energia tarbimise või taastootmise kohta. Võimaldab energiakulu reaalajas kontrollida ning sõiduulatust suurendada.

REžIIM ECO

Režiim ECO on funktsioon, mis optimeerib energiatarbimist, mõjutades teatud sõiduki seadmete (küte, konditsioneer, roolivõimendi jt) tööd ning seadistusi, mis on seotud sõiduki juhtimisega. 

SALGONGI EELSOOJENDUS

Suurenda Uue ZOE sõiduulatust salongi eelsoojendades või -jahutades. Kui auto on laadimisvõrku ühendatud, saab EASY LINKI abil temperatuuri sõidu alustamise ajaks eelprogrammeerida või käivitada koheselt konditsioneerisüsteem sihttemperatuuriga 21° C.

MULTIMEEDIA


Kuni 9,3" ekraaniga multimeediasüsteem EASY LINK

Tõeliselt intelligentne pardakompuuter koos intuitiivse multimeediasüsteemiga EASY LINK võimaldavad sul juhtida kõiki auto funktsioone erakordselt lihtsalt.

Käivita navigatsioon, helista ohutult Bluetooth ühenduse abil, kuula oma lemmikraadiojaamu ning kasuta oma nutitelefoni rakendusi otse auto ekraanil tänu Android Auto™ and Apple CarPlay™ ühilduvusele.

Navigeeri oma soovide rütmis

EASY LINK ekraanil kuvatav navigatsioonisüsteem on otseühenduses TomTom teenustega*, mis pakuvad reaalajas erinevat informatsiooni, nagu näiteks liiklusinfo, ohutsoonid, ilmateade, asukoha ja laadimispunktide info…  
Kahtles sihtkoha aadressis? Google otsingu jaoks piisab paarist-kolmest märksõnast*. Sama lihtne ja tõhus kui Google Maps.

* Auto ostmisel sisaldub hinnas 3 aastat võrguteenuseid.

Reisi alati ajakohaste kaartidega

Reisi turvaliselt - auto ostmisel sisaldub hinnas 3 aastat võrguteenuseid. Lisaks uuendatakse sinu poolt valitud riigi kaarte automaatselt. Sa ei pea ise midagi tegema!

Teiste Euroopa riikide kaarte saad uuendada või oma valitud riiki muuta Renault EASY CONNECT poes.

ELEKTRISEERIV KOGEMUS


Praktilisus ja efektiivsus - meie eksperdid arendasid iga detaili nii, et Sinu Zoe E-Tech kehastaks kaasaegsust ja innovatsiooni. 

Mootor R135 (100 kW)

Uus 135-hj elektrimootor - tunneta dünaamilist sõitu ilma müra ka vibratsioonita!

B Mode - uus linnasõidurežiim 

B Mode võimaldab Sul kontrollida elektri taastootmise mahtu, parandades manööverdusvõimet ja juhtimismugavust linnaliikluses. 

Juhiabi- ja ohutussüsteemid

Tunne end turvaliselt ja mugavalt igas olukorras. Zoe E-Tech varustuses on suur hulk juhiabisüsteeme, mis ainult ei loo turvatunnet, vaid lihtsustavad ka manööverdamist. 

VARUSTUSTASEMED

ZEN

Hind alates 34 990 €

ZEN

INTENS

Hind alates 36 290 €

INTENS